Kozlovice 4 - 3 Slavicin — rezultat
Forma i statistika timova
Kozlovice Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | Frydek-Mistek | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.08.2025 | Frydek-Mistek | H | 0-6 (0-2) | I | O |
| 29.07.2025 | Bilovec | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 21.08.2024 | Uhersky Brod | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.07.2024 | Holesov | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 09.08.2023 | Vsetin | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 30.07.2023 | Sokol Cechovice | A | 1-5 (1-2) | P | O |
| 17.08.2022 | Frydek-Mistek | H | 2-3 (0-0) | I | O |
| 30.07.2022 | HFK Olomouc | A | 0-5 (0-1) | P | O |
| 11.08.2021 | Hlucin | H | 1-8 | I | O |
Slavicin Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Holesov | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 26.07.2025 | Strani | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 26.07.2024 | Strani | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 28.07.2023 | Viktoria Otrokovice | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 29.07.2022 | Viktoria Otrokovice | H | 1-5 | I | O |
| 25.08.2021 | Karvina | H | 1-5 (1-1) | I | O |
| 11.08.2021 | Frydek-Mistek | H | 3-2 (0-0) | P | O |
| 23.07.2021 | Holesov | H | 3-1 | P | O |
| 26.08.2020 | Trinec | H | 0-3 | I | O |
| 14.08.2019 | Valasske Mezirici | A | 1-1 | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 89.0% | 89.9% | 91.9% | 90.2% | 90.3% |
| 1 | 1.67 1.2% | 1.67 1.2% | 1.70 1.2% | 1.66 1.8% | 1.75 7.4% | 1.67 4.4% | 1.72 4.9% |
| X | 3.86 5.9% | 3.86 5.9% | 3.95 0.0% | 3.85 3.8% | 3.81 4.8% | 3.85 3.8% | 3.85 3.8% |
| 2 | 4.12 0.2% | 4.12 0.2% | 3.55 16.5% | 4.00 2.4% | 3.94 10.7% | 4.00 5.9% | 3.75 6.3% |
| 0-2 | 2.28 3.8% | 2.28 3.8% | 2.30 3.4% | 2.35 0.0% | 2.35 1.3% | 2.35 0.8% | 2.32 2.5% |
| 3+ | 1.50 1.3% | 1.50 1.3% | 1.50 0.0% | 1.50 0.0% | 1.52 0.7% | 1.53 0.7% | 1.52 1.3% |
| 4+ | 2.31 0.4% | 2.31 0.4% | 2.35 0.0% | 2.25 0.0% | 2.39 1.3% | 2.35 2.2% | 2.38 2.6% |
| GG | 1.53 1.9% | 1.53 1.9% | 1.50 3.2% | 1.56 0.0% | 1.52 2.6% | 1.56 1.9% | 1.52 0.7% |
| NG | 2.29 0.4% | 2.29 0.4% | 2.30 0.0% | 2.27 0.0% | 2.34 3.1% | 2.25 4.7% | 2.32 0.9% |
| I2+ | 2.24 1.8% | 2.24 1.8% | 2.25 2.2% | - | 2.29 0.9% | 2.30 2.2% | 2.28 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice