El Mokawloon 2 - 0 El Gouna FC — rezultat
08.10.2026 14:00 • Egipat - Liga kup
Forma i statistika timova
El Mokawloon Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.2026 | Wadi Degla | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 09.09.2026 | Al Ahly | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.09.2026 | El Gouna FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 27.08.2026 | AL Masry | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 22.08.2026 | El Geish | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 29.05.2026 | Future FC | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 23.05.2026 | Kahraba Ismailia | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 18.05.2026 | Wadi Degla | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.05.2026 | Haras El Hodood | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.05.2026 | El Gouna FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
El Gouna FC Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2026 | Petrojet | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 09.09.2026 | Pyramids FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.09.2026 | El Mokawloon | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 28.08.2026 | Olympic El Qanah | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.08.2026 | Future FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.05.2026 | Petrojet | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 22.05.2026 | El Geish | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 17.05.2026 | National Bank of Egypt | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.05.2026 | Kahraba Ismailia | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.05.2026 | El Mokawloon | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Premier League | El Gouna FC | 0-1 (0-1) | El Mokawloon | P | U |
| 08.05.2026 | Premier League | El Mokawloon | 1-0 (0-0) | El Gouna FC | P | U |
| 23.02.2026 | Premier League | El Gouna FC | 1-1 (0-1) | El Mokawloon | N | U |
| 18.08.2024 | Premier League | El Mokawloon | 0-1 (0-0) | El Gouna FC | I | U |
| 03.04.2024 | Premier League | El Gouna FC | 1-2 (1-1) | El Mokawloon | P | O |
| 15.01.2024 | League Cup | El Mokawloon | 1-1 (0-0) | El Gouna FC | N | U |
| 10.08.2022 | Premier League | El Mokawloon | 0-0 (0-0) | El Gouna FC | N | U |
| 01.07.2022 | Cup | El Mokawloon | 2-0 | El Gouna FC | P | U |
| 16.03.2022 | Premier League | El Gouna FC | 1-2 (0-0) | El Mokawloon | P | O |
| 17.01.2022 | League Cup | El Gouna FC | 1-0 (1-0) | El Mokawloon | I | U |
| 12.08.2021 | Premier League | El Mokawloon | 2-1 (1-0) | El Gouna FC | P | O |
| 21.02.2021 | Premier League | El Gouna FC | 2-3 (0-0) | El Mokawloon | P | O |
| 10.05.2019 | Premier League | El Gouna FC | 1-4 (1-2) | El Mokawloon | P | O |
| 20.11.2018 | Premier League | El Mokawloon | 4-2 (1-0) | El Gouna FC | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.2% | 90.3% | 90.1% | 90.1% | 90.4% |
| 1 | 1.96 7.7% | 1.96 7.7% | 1.90 9.8% | 1.75 6.1% | 1.87 13.4% | 1.78 1.7% | 1.91 11.0% |
| X | 2.91 2.7% | 2.91 2.7% | 2.95 6.3% | 3.05 4.7% | 2.96 6.1% | 3.00 9.1% | 2.95 6.3% |
| 2 | 3.92 11.7% | 3.92 11.7% | 4.10 11.8% | 4.80 6.8% | 4.21 21.0% | 4.65 9.4% | 4.10 13.7% |
| 0-2 | 1.46 2.7% | 1.46 2.7% | 1.37 10.5% | 1.36 8.7% | - | 1.38 8.6% | 1.39 9.7% |
| 3+ | 2.46 4.2% | 2.46 4.2% | 2.70 20.0% | 2.72 14.8% | - | 2.80 16.7% | 2.75 20.6% |
| 4+ | 4.60 6.2% | 4.60 6.2% | 5.90 31.1% | 4.20 0.0% | - | 5.85 25.8% | 5.95 32.2% |
| GG | 2.11 0.0% | 2.11 0.0% | 2.38 10.7% | 2.55 13.3% | 2.42 3.4% | - | 2.40 9.1% |
| NG | 1.62 0.0% | 1.62 0.0% | 1.45 6.5% | 1.46 7.0% | 1.46 2.0% | - | 1.47 6.4% |
| I2+ | 3.42 2.4% | 3.42 2.4% | 3.90 14.7% | - | 3.95 2.5% | 4.10 12.3% | 3.95 16.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice