Ismaily SC 0 - 2 Zamalek SC — rezultat
18.09.2025 14:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Ismaily SC Domaćin
- Dao
- 0.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2025 | Masr | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Ghazl El Mehalla | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 24.08.2025 | El Geish | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 19.08.2025 | Al Ittihad | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 14.08.2025 | Pyramids FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.08.2025 | Petrojet | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.06.2025 | Enppi | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 08.06.2025 | Ceramica Cleopatra | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.06.2025 | Ceramica Cleopatra | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 29.05.2025 | Ghazl El Mehalla | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Zamalek SC Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | AL Masry | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 31.08.2025 | Wadi Degla | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 26.08.2025 | Pharco | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 21.08.2025 | Future FC | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 16.08.2025 | AL Mokawloon | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.08.2025 | Ceramica Cleopatra | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 05.06.2025 | Pyramids FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 31.05.2025 | Pharco | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 24.05.2025 | Petrojet | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 13.05.2025 | Pyramids FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (25 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2025 | Premier League | Zamalek SC | 2-0 (1-0) | Ismaily SC | I | U |
| 07.07.2024 | Premier League | Zamalek SC | 2-1 (0-0) | Ismaily SC | I | O |
| 19.02.2024 | Premier League | Ismaily SC | 0-0 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 13.05.2023 | Premier League | Ismaily SC | 2-1 (1-1) | Zamalek SC | P | O |
| 29.12.2022 | Premier League | Zamalek SC | 3-1 (3-1) | Ismaily SC | I | O |
| 15.08.2022 | Cup | Zamalek SC | 1-0 (1-0) | Ismaily SC | I | U |
| 28.05.2022 | Premier League | Zamalek SC | 2-1 (1-0) | Ismaily SC | I | O |
| 19.11.2021 | Premier League | Ismaily SC | 0-2 (0-0) | Zamalek SC | I | U |
| 14.08.2021 | Premier League | Ismaily SC | 0-2 (0-0) | Zamalek SC | I | U |
| 27.05.2021 | Cup | Zamalek SC | 1-0 | Ismaily SC | I | U |
| 17.02.2021 | Premier League | Zamalek SC | 2-1 (0-0) | Ismaily SC | I | O |
| 26.10.2020 | Premier League | Zamalek SC | 3-1 (2-0) | Ismaily SC | I | O |
| 09.02.2020 | Premier League | Ismaily SC | 1-2 (1-0) | Zamalek SC | I | O |
| 24.07.2019 | Premier League | Zamalek SC | 3-1 (1-1) | Ismaily SC | I | O |
| 18.04.2019 | Premier League | Ismaily SC | 0-2 (0-1) | Zamalek SC | I | U |
| 02.04.2018 | Premier League | Ismaily SC | 3-1 (1-1) | Zamalek SC | P | O |
| 14.12.2017 | Premier League | Zamalek SC | 0-1 (0-0) | Ismaily SC | P | U |
| 03.05.2017 | Premier League | Zamalek SC | 0-0 (0-0) | Ismaily SC | N | U |
| 22.11.2016 | Premier League | Ismaily SC | 0-0 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 04.04.2016 | Premier League | Zamalek SC | 0-1 (0-1) | Ismaily SC | P | U |
| 03.02.2016 | Premier League | Ismaily SC | 1-0 (1-0) | Zamalek SC | P | U |
| 06.07.2015 | Premier League | Zamalek SC | 3-0 (2-0) | Ismaily SC | I | O |
| 04.12.2014 | Premier League | Ismaily SC | 0-0 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 01.05.2014 | Premier League | Ismaily SC | 1-0 (0-0) | Zamalek SC | P | U |
| 02.01.2014 | Premier League | Zamalek SC | 0-1 (0-1) | Ismaily SC | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.3% | 92.3% | 92.0% | 92.7% | 93.3% | 91.2% | 90.3% |
| 1 | 10.40 43.4% | 10.40 43.4% | 11.00 66.7% | 10.00 38.9% | 11.80 59.5% | 9.70 49.2% | 9.65 48.5% |
| X | 4.15 13.7% | 4.15 13.7% | 4.30 21.1% | 4.40 22.2% | 4.47 21.8% | 4.25 13.3% | 4.15 18.6% |
| 2 | 1.34 10.1% | 1.34 10.1% | 1.31 14.4% | 1.33 11.3% | 1.31 13.2% | 1.32 10.8% | 1.31 12.1% |
| 0-2 | 1.62 3.2% | 1.62 3.2% | 1.68 8.4% | 1.64 7.2% | 1.69 8.3% | 1.63 3.8% | 1.64 5.8% |
| 3+ | 2.18 3.5% | 2.18 3.5% | 2.05 10.9% | 2.12 9.8% | 2.07 10.0% | 2.15 4.4% | 2.08 7.6% |
| 4+ | 3.85 6.1% | 3.85 6.1% | 3.85 14.4% | 3.80 12.6% | 3.85 14.6% | 4.00 5.9% | 3.95 11.2% |
| GG | 2.64 12.3% | 2.64 12.3% | 2.85 14.0% | 2.72 8.8% | 2.93 14.9% | 2.55 8.5% | 2.85 14.0% |
| NG | 1.42 6.6% | 1.42 6.6% | 1.35 6.9% | 1.40 4.8% | 1.34 6.9% | 1.39 4.8% | 1.35 6.3% |
| I2+ | 3.20 3.0% | 3.20 3.0% | 3.10 10.1% | 3.10 7.5% | 3.10 9.4% | 3.10 1.6% | 3.15 7.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice