Uporedi kvote: Leones del Norte - Emelec
18.10.2026 19:00 • Ekvador - Liga Pro
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,2 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | – | 92.0% | – | – | 89.8% |
| 1 | 2.23 0.0% | 2.23 0.0% | - | 2.30 0.0% | - | - | 2.15 1.4% |
| X | 3.02 0.0% | 3.02 0.0% | - | 2.90 0.0% | - | - | 2.90 0.0% |
| 2 | 3.45 0.0% | 3.45 0.0% | - | 3.25 0.0% | - | - | 3.30 1.5% |
| 0-2 | 1.51 0.0% | 1.51 0.0% | - | 1.46 0.0% | - | - | 1.51 0.7% |
| 3+ | 2.46 0.0% | 2.46 0.0% | - | 2.45 0.0% | - | - | 2.35 1.3% |
| 4+ | 4.88 0.0% | 4.88 0.0% | - | 4.35 0.0% | - | - | 4.75 1.0% |
| GG | 2.04 0.0% | 2.04 0.0% | - | 2.07 0.0% | - | - | 2.07 0.0% |
| NG | 1.68 0.0% | 1.68 0.0% | - | 1.67 0.0% | - | - | 1.64 0.0% |
| I2+ | 3.42 0.0% | 3.42 0.0% | - | 3.35 0.0% | - | - | 3.55 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Leones del Norte
Emelec
Mečevi iz lige Ekvador - Liga Pro
Tabele Ekvador - Liga Pro
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 31 | 25 | 2 | 4 | 75 | 34 | 41 | 3.5 | 77 |
| 2 | Macara | 32 | 17 | 6 | 9 | 44 | 34 | 10 | 2.4 | 57 |
| 3 | LDU de Quito | 32 | 15 | 7 | 10 | 35 | 26 | 9 | 1.9 | 52 |
| 4 | Universidad Catolica | 32 | 14 | 9 | 9 | 52 | 30 | 22 | 2.6 | 51 |
| 5 | Aucas | 32 | 14 | 8 | 10 | 35 | 32 | 3 | 2.1 | 50 |
| 6 | Barcelona SC | 31 | 11 | 11 | 9 | 33 | 27 | 6 | 1.9 | 44 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 16 | 12 | 2 | 2 | 38 | 16 | 22 | 3.4 | 38 |
| 2 | Universidad Catolica | 16 | 10 | 3 | 3 | 37 | 15 | 22 | 3.2 | 33 |
| 3 | Barcelona SC | 15 | 9 | 4 | 2 | 22 | 10 | 12 | 2.1 | 31 |
| 4 | Macara | 15 | 9 | 3 | 3 | 23 | 14 | 9 | 2.5 | 30 |
| 5 | LDU de Quito | 17 | 8 | 5 | 4 | 17 | 13 | 4 | 1.8 | 29 |
| 6 | Aucas | 16 | 8 | 2 | 6 | 20 | 18 | 2 | 2.4 | 26 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 15 | 13 | 0 | 2 | 37 | 18 | 19 | 3.7 | 39 |
| 2 | Macara | 17 | 8 | 3 | 6 | 21 | 20 | 1 | 2.4 | 27 |
| 3 | Aucas | 16 | 6 | 6 | 4 | 15 | 14 | 1 | 1.8 | 24 |
| 4 | LDU de Quito | 15 | 7 | 2 | 6 | 18 | 13 | 5 | 2.1 | 23 |
| 5 | Universidad Catolica | 16 | 4 | 6 | 6 | 15 | 15 | 0 | 1.9 | 18 |
| 6 | Barcelona SC | 16 | 2 | 7 | 7 | 11 | 17 | -6 | 1.8 | 13 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Libertad | 32 | 13 | 8 | 11 | 38 | 35 | 3 | 2.3 | 47 |
| 2 | Guayaquil City FC | 32 | 11 | 10 | 11 | 37 | 39 | -2 | 2.4 | 43 |
| 3 | Leones del Norte | 32 | 10 | 10 | 12 | 32 | 36 | -4 | 2.1 | 40 |
| 4 | Emelec | 32 | 10 | 9 | 13 | 28 | 39 | -11 | 2.1 | 39 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Libertad | 16 | 9 | 3 | 4 | 23 | 15 | 8 | 2.4 | 30 |
| 2 | Guayaquil City FC | 17 | 7 | 7 | 3 | 20 | 16 | 4 | 2.1 | 28 |
| 3 | Emelec | 16 | 8 | 4 | 4 | 18 | 15 | 3 | 2.1 | 28 |
| 4 | Leones del Norte | 15 | 6 | 5 | 4 | 18 | 13 | 5 | 2.1 | 23 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Libertad | 16 | 4 | 5 | 7 | 15 | 20 | -5 | 2.2 | 17 |
| 2 | Leones del Norte | 17 | 4 | 5 | 8 | 14 | 23 | -9 | 2.2 | 17 |
| 3 | Guayaquil City FC | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 23 | -6 | 2.7 | 15 |
| 4 | Emelec | 16 | 2 | 5 | 9 | 10 | 24 | -14 | 2.1 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mushuc Runa SC | 32 | 9 | 12 | 11 | 38 | 42 | -4 | 2.5 | 39 |
| 2 | Deportivo Cuenca | 32 | 10 | 8 | 14 | 26 | 38 | -12 | 2 | 38 |
| 3 | Orense SC | 32 | 9 | 7 | 16 | 37 | 49 | -12 | 2.7 | 34 |
| 4 | Tecnico Universitario | 32 | 10 | 3 | 19 | 29 | 44 | -15 | 2.3 | 33 |
| 5 | Delfin SC | 32 | 8 | 8 | 16 | 23 | 34 | -11 | 1.8 | 32 |
| 6 | Manta FC | 32 | 7 | 6 | 19 | 20 | 43 | -23 | 2 | 27 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mushuc Runa SC | 15 | 6 | 6 | 3 | 16 | 14 | 2 | 2 | 24 |
| 2 | Delfin SC | 16 | 7 | 3 | 6 | 13 | 12 | 1 | 1.6 | 24 |
| 3 | Orense SC | 16 | 6 | 4 | 6 | 23 | 22 | 1 | 2.8 | 22 |
| 4 | Deportivo Cuenca | 16 | 5 | 5 | 6 | 16 | 19 | -3 | 2.2 | 20 |
| 5 | Tecnico Universitario | 16 | 6 | 2 | 8 | 19 | 22 | -3 | 2.6 | 20 |
| 6 | Manta FC | 17 | 5 | 4 | 8 | 10 | 15 | -5 | 1.5 | 19 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Cuenca | 16 | 5 | 3 | 8 | 10 | 19 | -9 | 1.8 | 18 |
| 2 | Mushuc Runa SC | 17 | 3 | 6 | 8 | 22 | 28 | -6 | 2.9 | 15 |
| 3 | Tecnico Universitario | 16 | 4 | 1 | 11 | 10 | 22 | -12 | 2 | 13 |
| 4 | Orense SC | 16 | 3 | 3 | 10 | 14 | 27 | -13 | 2.6 | 12 |
| 5 | Delfin SC | 16 | 1 | 5 | 10 | 10 | 22 | -12 | 2 | 8 |
| 6 | Manta FC | 15 | 2 | 2 | 11 | 10 | 28 | -18 | 2.5 | 8 |
Forma i statistika timova
Leones del Norte Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Libertad | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 19.09.2026 | Guayaquil City FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.09.2026 | Tecnico Universitario | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 08.09.2026 | Mushuc Runa SC | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 03.09.2026 | Orense SC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.08.2026 | Emelec | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Independiente del Valle | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Manta FC | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.08.2026 | Aucas | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 02.08.2026 | Barcelona SC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Emelec Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Guayaquil City FC | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 20.09.2026 | Libertad | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Macara | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Manta FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.09.2026 | Libertad | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.08.2026 | Leones del Norte | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 24.08.2026 | LDU de Quito | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Tecnico Universitario | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 10.08.2026 | Guayaquil City FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.08.2026 | Aucas | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Liga Pro | Emelec | 2-1 (1-1) | Leones del Norte | I | O |
| 03.05.2026 | Liga Pro | Leones del Norte | 2-0 (1-0) | Emelec | P | U |
| 08.10.2025 | Copa Ecuador | Leones del Norte | 0-0 (0-0) | Emelec | N | U |