Bury Town 1 - 1 Spalding United — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Bury Town Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | St Albans City | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 19.09.2026 | Gorleston | A | 3-4 (1-3) | P | O |
| 05.09.2026 | London Lions | A | 2-4 (1-3) | P | O |
| 04.10.2025 | AFC Sudbury | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 17.09.2025 | Woodford Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2025 | Woodford Town | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Brightlingsea Regent | A | 2-3 (2-1) | P | O |
| 07.09.2024 | Leverstock Green | A | 1-0 | I | U |
| 20.08.2024 | Felixstowe & Walton Utd | A | 4-0 | I | O |
| 17.08.2024 | Felixstowe & Walton Utd | H | 2-2 | N | O |
Spalding United Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Hanley Town | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.10.2025 | Corby Town | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.10.2025 | South Shields | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Rushall Olympic | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 27.09.2025 | Dagenham & Redbridge | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 13.09.2025 | Alfreton Town | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 30.08.2025 | Ilkeston Town | A | 1-2 | P | O |
| 05.10.2024 | Alvechurch | H | 1-2 | I | O |
| 17.09.2024 | Alfreton Town | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.09.2024 | Alfreton Town | H | 0-0 | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.2% | 95.2% | 91.7% | 92.1% | 92.8% | 92.8% | 89.9% |
| 1 | 3.10 4.4% | 3.10 4.4% | 3.20 6.7% | 3.05 5.2% | 3.16 0.0% | 3.05 7.0% | 3.10 5.1% |
| X | 3.98 0.0% | 3.98 0.0% | 3.60 0.0% | 3.55 0.0% | 3.51 0.3% | 3.65 2.7% | 3.45 0.0% |
| 2 | 2.10 2.8% | 2.10 2.8% | 2.00 4.8% | 2.10 3.2% | 2.10 0.5% | 2.10 2.3% | 2.00 3.8% |
| 0-2 | 2.20 1.3% | 2.20 1.3% | 2.12 1.4% | 2.07 1.4% | 2.13 0.5% | 2.08 1.0% | 2.12 1.4% |
| 3+ | 1.66 0.6% | 1.66 0.6% | 1.63 1.9% | 1.66 1.2% | 1.64 0.6% | 1.67 1.2% | 1.63 1.9% |
| 4+ | 2.52 1.6% | 2.52 1.6% | 2.70 3.8% | 2.60 3.2% | - | 2.65 0.0% | 2.65 1.9% |
| GG | 1.55 1.3% | 1.55 1.3% | 1.55 1.3% | 1.59 1.3% | 1.56 0.6% | 1.59 2.6% | 1.56 2.0% |
| NG | 2.27 1.7% | 2.27 1.7% | 2.25 2.2% | 2.20 3.1% | 2.27 0.4% | 2.20 4.3% | 2.25 2.2% |
| I2+ | 2.43 1.3% | 2.43 1.3% | 2.50 2.0% | 2.50 2.0% | 2.50 0.4% | 2.55 2.0% | 2.47 0.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice