Cleethorpes Town 1 - 2 Newcastle Town — rezultat
05.09.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Cleethorpes Town Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | Redditch United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Carlton Town | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 05.10.2024 | AFC Telford United | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.09.2024 | Walsall Wood | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.09.2024 | Kettering Town | A | 1-0 | I | U |
| 07.09.2024 | Darlaston Town | A | 0-2 | P | U |
| 31.08.2024 | Malvern Town | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 17.08.2024 | Quorn | H | 4-0 | P | O |
| 03.08.2024 | Kimberley Miners Welfare | A | 0-7 | P | O |
| 16.09.2023 | Alfreton Town | H | 2-4 (1-2) | I | O |
Newcastle Town Gost
- Dao
- 0.2
- Primio
- 2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Bourne Town | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 06.09.2025 | Belper Town | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 16.08.2025 | Sutton Coldfield Town | A | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Stourport Swifts | H | 0-0 | I | U |
| 17.09.2024 | Scunthorpe | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 14.09.2024 | Scunthorpe | H | 1-1 | N | U |
| 07.09.2024 | Sutton Coldfield Town | A | 3-1 | I | O |
| 31.08.2024 | Long Eaton United | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 20.08.2024 | Westfields | H | 2-0 | P | U |
| 17.08.2024 | Westfields | A | 1-1 | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.6% | 91.0% | – | 92.6% | 90.1% |
| 1 | 1.23 1.7% | 1.23 1.7% | 1.23 0.0% | 1.29 0.0% | - | 1.23 5.4% | 1.23 2.5% |
| X | 5.75 3.4% | 5.75 3.4% | 6.10 0.0% | 5.30 0.0% | - | 6.25 13.6% | 5.60 2.6% |
| 2 | 8.90 8.7% | 8.90 8.7% | 8.75 0.0% | 7.40 0.0% | - | 9.35 20.6% | 8.45 11.5% |
| 0-2 | 2.97 3.1% | 2.97 3.1% | 3.25 0.0% | 2.85 0.0% | - | 3.05 3.4% | 3.20 10.3% |
| 3+ | 1.30 1.5% | 1.30 1.5% | 1.29 0.0% | 1.33 0.0% | - | 1.33 1.5% | 1.29 4.4% |
| 4+ | 1.84 1.6% | 1.84 1.6% | 1.80 0.0% | 1.88 0.0% | - | 1.85 2.6% | 1.79 7.3% |
| GG | 1.63 4.1% | 1.63 4.1% | 1.63 0.0% | 1.63 0.0% | - | 1.64 5.8% | 1.64 8.9% |
| NG | 2.12 5.5% | 2.12 5.5% | 2.12 0.0% | 2.15 0.0% | - | 2.10 8.7% | 2.12 12.2% |
| I2+ | 1.91 1.5% | 1.91 1.5% | 1.83 0.0% | 1.97 0.0% | - | 1.90 2.6% | 1.83 8.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice