Dagenham & Redbridge 3 - 0 Waltham Abbey — rezultat
22.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Dagenham & Redbridge Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Waltham Abbey | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.01.2026 | Wealdstone | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.12.2025 | Hanwell Town | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 15.11.2025 | Tilbury | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Spalding United | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 16.09.2025 | Bedford Town | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 13.09.2025 | Bedford Town | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.01.2025 | Millwall | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 11.12.2024 | Chertsey Town | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.11.2024 | AFC Wimbledon | A | 1-2 (1-1) | P | O |
Waltham Abbey Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Dagenham & Redbridge | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Fakenham Town | A | 0-2 | P | U |
| 05.09.2026 | Brantham Athletic | A | 0-7 (0-5) | P | O |
| 29.08.2026 | Bowers & Pitsea | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 25.10.2025 | Chatham Town | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 04.10.2025 | Walthamstow | H | 6-0 (2-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Maldon & Tiptree | H | 2-4 (0-2) | I | O |
| 20.09.2025 | Lowestoft Town | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Gorleston | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.09.2025 | Redbridge | A | 1-4 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | FA Cup | Waltham Abbey | 1-1 (0-0) | Dagenham & Redbridge | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 91.5% | 91.1% | 93.0% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 1.39 21.9% | 1.39 21.9% | 1.45 20.8% | 1.41 16.5% | 1.43 1.4% | 1.38 0.0% | 1.43 21.2% |
| X | 4.70 24.8% | 4.70 24.8% | 4.40 26.7% | 4.70 28.8% | 4.81 1.8% | 5.00 0.0% | 4.40 26.7% |
| 2 | 5.78 51.8% | 5.78 51.8% | 5.70 50.4% | 5.70 32.1% | 5.95 2.5% | 5.40 0.0% | 5.45 49.5% |
| 0-2 | 2.38 10.5% | 2.38 10.5% | 2.45 9.3% | 2.42 9.4% | - | 2.47 0.0% | 2.45 9.3% |
| 3+ | 1.46 6.6% | 1.46 6.6% | 1.48 5.7% | 1.47 6.5% | - | 1.48 0.0% | 1.47 5.0% |
| 4+ | 2.24 13.1% | 2.24 13.1% | 2.25 7.1% | 2.22 9.9% | 2.27 1.3% | 2.20 0.0% | 2.25 8.7% |
| GG | 1.64 15.9% | 1.64 15.9% | 1.63 18.5% | 1.67 10.7% | 1.65 0.0% | 1.66 0.0% | 1.63 18.5% |
| NG | 2.10 20.0% | 2.10 20.0% | 2.15 26.5% | 2.07 13.1% | 2.12 0.0% | 2.05 0.0% | 2.12 25.4% |
| I2+ | 2.17 6.9% | 2.17 6.9% | 2.20 4.8% | 2.25 8.7% | 2.22 0.9% | 2.20 0.0% | 2.22 6.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice