Kettering Town 2 - 1 Wellingborough Town — rezultat
08.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Kettering Town Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Wellingborough Town | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 04.10.2025 | St Ives Town | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.09.2025 | Quorn | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 30.08.2025 | Long Eaton United | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 01.12.2024 | Doncaster | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2024 | Northampton | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.10.2024 | Farsley Celtic FC | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.10.2024 | Gainsborough Trinity | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 28.09.2024 | St Ives Town | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 14.09.2024 | Cleethorpes Town | H | 1-0 | P | U |
Wellingborough Town Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Kettering Town | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 29.08.2026 | Belper Town | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 23.08.2025 | Sporting Khalsa | A | 1-1 | N | U |
| 16.08.2025 | Bourne Town | H | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Deeping Rangers | A | 0-0 | I | U |
| 07.09.2024 | Corby Town | H | 2-3 | I | O |
| 31.08.2024 | Shifnal Town FC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 17.08.2024 | Aylestone Park | A | 0-2 | P | U |
| 07.08.2024 | Sleaford Town | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 03.08.2024 | Sleaford Town | H | 1-1 | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | FA Cup | Wellingborough Town | 2-2 (1-0) | Kettering Town | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.1% | 91.1% | 92.0% | 91.9% | – | 92.7% | 90.4% |
| 1 | 1.67 5.7% | 1.67 5.7% | 1.75 4.4% | 1.76 8.0% | - | 1.78 2.7% | 1.73 8.8% |
| X | 3.78 6.7% | 3.78 6.7% | 3.60 1.4% | 3.70 9.8% | - | 3.75 0.0% | 3.55 9.0% |
| 2 | 4.26 6.6% | 4.26 6.6% | 4.20 9.1% | 4.00 5.9% | - | 4.00 6.7% | 4.05 10.0% |
| 0-2 | 2.03 8.1% | 2.03 8.1% | 2.05 0.0% | 1.97 12.4% | - | 2.00 0.0% | 2.05 7.7% |
| 3+ | 1.70 6.9% | 1.70 6.9% | 1.68 0.0% | 1.73 10.9% | - | 1.73 0.0% | 1.66 5.7% |
| 4+ | 2.70 11.1% | 2.70 11.1% | 2.80 0.0% | 2.75 14.6% | - | 2.85 0.0% | 2.75 10.0% |
| GG | 1.67 3.7% | 1.67 3.7% | 1.65 1.2% | 1.71 5.6% | - | 1.69 0.6% | 1.65 0.6% |
| NG | 2.06 4.6% | 2.06 4.6% | 2.10 0.9% | 2.02 6.9% | - | 2.05 0.0% | 2.08 1.9% |
| I2+ | 2.48 7.4% | 2.48 7.4% | 2.55 0.0% | 2.57 9.4% | - | 2.65 0.0% | 2.55 6.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice