Rylands 3 - 1 Hyde United — rezultat
05.09.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Rylands Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2025 | Dunston UTS | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 30.08.2025 | Guiseley AFC | H | 1-4 (1-2) | I | O |
| 07.12.2024 | Chorley | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 16.11.2024 | Scunthorpe | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 26.10.2024 | Ossett United | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 05.10.2024 | Stocksbridge Park Steels | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.09.2024 | Scarborough Athletic | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 17.09.2024 | Newton Aycliffe | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 14.09.2024 | Newton Aycliffe | A | 1-1 | N | U |
| 31.08.2024 | Thackley | H | 4-0 (0-0) | P | O |
Hyde United Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Stocksbridge Park Steels | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 11.10.2025 | Tamworth | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.10.2025 | Warrington Town | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Matlock Town | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.09.2025 | Whitby Town | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 02.09.2025 | Prescot Cables | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 30.08.2025 | Prescot Cables | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 05.10.2024 | Congleton Town | A | 1-0 | I | U |
| 14.09.2024 | Southport | A | 2-1 | I | O |
| 03.09.2024 | United of Manchester | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2022 | FA Cup | Rylands | 0-4 (0-3) | Hyde United | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 92.1% | 91.8% | – | 92.8% | 90.3% |
| 1 | 2.01 2.4% | 2.01 2.4% | 2.00 0.0% | 2.00 2.4% | - | 2.00 0.0% | 1.97 3.0% |
| X | 3.58 1.6% | 3.58 1.6% | 3.80 0.0% | 3.90 2.5% | - | 4.00 0.0% | 3.75 1.4% |
| 2 | 3.10 5.1% | 3.10 5.1% | 3.10 0.0% | 3.00 6.4% | - | 3.05 0.0% | 3.00 4.2% |
| 0-2 | 2.19 4.8% | 2.19 4.8% | 2.25 0.0% | 2.22 0.0% | - | 2.25 0.0% | 2.25 3.0% |
| 3+ | 1.54 3.4% | 1.54 3.4% | 1.58 0.0% | 1.57 0.0% | - | 1.58 0.0% | 1.56 2.6% |
| 4+ | 2.44 5.2% | 2.44 5.2% | 2.50 0.0% | 2.42 0.0% | - | 2.50 0.0% | 2.50 5.0% |
| GG | 1.50 3.4% | 1.50 3.4% | 1.50 0.0% | 1.56 0.0% | - | 1.53 0.0% | 1.51 2.7% |
| NG | 2.38 5.9% | 2.38 5.9% | 2.35 0.0% | 2.30 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.35 4.1% |
| I2+ | 2.29 2.2% | 2.29 2.2% | 2.35 0.0% | 2.37 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.35 3.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice