Stafford Rangers 1 - 1 Halesowen Town — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Stafford Rangers Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Gloucester City | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 19.09.2026 | Hereford | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Kidsgrove Athletic | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Northampton ON Chenecks | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Corby Town | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 20.09.2025 | Sporting Club Inkberrow | A | 4-3 (3-2) | I | O |
| 06.09.2025 | Boldmere St. Michaels | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.08.2025 | Lutterworth Town | H | 0-0 | I | U |
| 07.09.2024 | Walsall Wood | A | 2-1 | I | O |
| 31.08.2024 | Kettering Town | A | 2-1 (2-0) | I | O |
Halesowen Town Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Wellingborough Town | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Mickleover Sports | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Basford United | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 04.10.2025 | Leek Town | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 29.09.2025 | Aveley | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 27.09.2025 | Aveley | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.09.2025 | Grimsby Borough | H | 6-1 (3-1) | P | O |
| 13.09.2025 | Grimsby Borough | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 02.09.2025 | Stratford Town | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 30.08.2025 | Stratford Town | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.3% | 95.3% | 91.5% | 91.8% | 92.9% | 92.5% | 89.9% |
| 1 | 3.28 5.8% | 3.28 5.8% | 3.35 9.8% | 3.20 0.0% | 3.37 2.1% | 3.05 6.2% | 3.25 8.3% |
| X | 3.48 14.3% | 3.48 14.3% | 3.10 16.2% | 3.10 10.1% | 3.11 15.0% | 3.35 4.3% | 3.00 14.3% |
| 2 | 2.19 5.3% | 2.19 5.3% | 2.12 3.4% | 2.20 7.3% | 2.18 9.0% | 2.20 7.3% | 2.12 3.9% |
| 0-2 | 1.70 25.8% | 1.70 25.8% | 1.63 27.6% | 1.64 25.5% | 1.67 24.4% | 1.66 26.2% | 1.61 27.5% |
| 3+ | 2.15 33.5% | 2.15 33.5% | 2.15 36.1% | 2.10 32.9% | 2.08 30.0% | 2.10 32.9% | 2.15 36.9% |
| 4+ | 3.82 59.2% | 3.82 59.2% | 4.10 64.0% | 3.55 47.9% | - | 3.80 52.0% | 4.10 64.0% |
| GG | 1.92 27.2% | 1.92 27.2% | 1.93 28.7% | 1.88 23.7% | 1.88 22.1% | 1.84 18.7% | 1.93 27.8% |
| NG | 1.77 25.0% | 1.77 25.0% | 1.75 25.5% | 1.82 23.2% | 1.80 22.1% | 1.85 19.6% | 1.74 26.0% |
| I2+ | 3.10 33.0% | 3.10 33.0% | 3.25 36.6% | 3.00 27.7% | 3.12 28.4% | 3.15 34.0% | 3.25 38.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice