Trafford 2 - 2 Atherton Collieries — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Trafford Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Heaton Stannington | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Bamber Bridge | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Nantwich Town | A | 3-1 | I | O |
| 06.09.2025 | Stalybridge Celtic | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Stockton Town | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 16.08.2025 | Campion | H | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Barnoldswick Town | H | 0-0 | I | U |
| 05.10.2024 | Ashton United | H | 2-5 (0-2) | I | O |
| 21.09.2024 | Atherton Collieries | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 07.09.2024 | Bridlington Town | A | 0-1 | P | U |
Atherton Collieries Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Prescot Cables | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Northwich Victoria | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Congleton Town | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 06.09.2025 | Silsden | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Atherton Laburnum Rovers | A | 5-2 (3-0) | I | O |
| 15.08.2025 | Prestwich Heys | H | 0-0 | I | U |
| 21.09.2024 | Trafford | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 07.09.2024 | Consett | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 17.08.2024 | Silsden | A | 2-0 | I | U |
| 07.10.2023 | North Ferriby | A | 4-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2024 | FA Trophy | Trafford | 3-1 (2-0) | Atherton Collieries | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.3% | 95.3% | 91.7% | 91.7% | 92.8% | 92.5% | 89.9% |
| 1 | 1.93 6.3% | 1.93 6.3% | 1.85 9.8% | 2.02 2.4% | 1.87 4.1% | 1.85 9.8% | 1.83 8.5% |
| X | 4.21 2.4% | 4.21 2.4% | 3.85 2.7% | 3.60 1.4% | 3.84 2.1% | 3.75 2.7% | 3.80 4.1% |
| 2 | 3.40 8.6% | 3.40 8.6% | 3.45 13.1% | 3.15 1.6% | 3.54 6.0% | 3.65 15.9% | 3.30 11.9% |
| 0-2 | 2.40 1.7% | 2.40 1.7% | 2.38 3.5% | 2.37 0.9% | 2.35 0.0% | 2.42 0.0% | 2.38 4.4% |
| 3+ | 1.55 1.9% | 1.55 1.9% | 1.50 3.2% | 1.49 0.7% | 1.53 0.0% | 1.50 0.0% | 1.50 2.6% |
| 4+ | 2.28 2.1% | 2.28 2.1% | 2.35 4.1% | 2.22 0.0% | 2.35 1.3% | 2.25 0.0% | 2.32 5.3% |
| GG | 1.46 0.0% | 1.46 0.0% | 1.48 1.3% | 1.46 0.7% | 1.49 0.0% | 1.46 1.4% | 1.48 0.7% |
| NG | 2.50 0.0% | 2.50 0.0% | 2.45 2.1% | 2.52 0.0% | 2.46 0.4% | 2.55 1.9% | 2.45 2.1% |
| I2+ | 2.21 1.3% | 2.21 1.3% | 2.25 2.2% | 2.25 0.0% | 2.27 1.3% | 2.25 0.0% | 2.25 3.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice