Truro City 2 - 0 Merthyr Town — rezultat
22.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Truro City Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Merthyr Town | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.12.2025 | Southend | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 14.10.2025 | AFC Totton | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.10.2025 | AFC Totton | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 16.11.2024 | Torquay | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.09.2024 | Brackley Town | H | 0-2 | I | U |
| 18.11.2023 | Hungerford Town | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.09.2023 | Weston-super-Mare | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 29.10.2022 | Beaconsfield Town | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 09.10.2022 | Salisbury | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Merthyr Town Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Truro City | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.11.2025 | Hanwell Town | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 27.09.2025 | Hampton & Richmond | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 13.09.2025 | Torpoint Athletic | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 05.10.2024 | AFC Totton | A | 1-0 | I | U |
| 17.09.2024 | Cardiff City U21 | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 14.09.2024 | Bath City | A | 2-1 | I | O |
| 31.08.2024 | Cribbs | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 03.08.2024 | Ammanford AFC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.07.2024 | Taffs Well | A | 1-3 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | FA Cup | Merthyr Town | 1-1 (0-0) | Truro City | N | U |
| 03.09.2022 | FA Cup | Merthyr Town | 5-2 | Truro City | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.0% | 91.8% | 92.7% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 1.87 16.1% | 1.87 16.1% | 1.90 11.8% | 1.95 14.0% | 1.94 2.1% | 1.90 2.7% | 1.88 11.2% |
| X | 3.50 7.9% | 3.50 7.9% | 3.70 2.8% | 3.65 3.9% | 3.71 0.0% | 3.75 0.0% | 3.60 1.4% |
| 2 | 3.50 22.9% | 3.50 22.9% | 3.45 21.6% | 3.30 19.5% | 3.41 4.5% | 3.15 4.5% | 3.30 21.4% |
| 0-2 | 2.17 5.9% | 2.17 5.9% | 2.25 9.8% | 2.25 9.8% | 2.24 2.3% | 2.03 1.5% | 2.22 8.3% |
| 3+ | 1.59 4.2% | 1.59 4.2% | 1.58 6.0% | 1.55 7.2% | 1.58 1.9% | 1.62 1.3% | 1.57 6.0% |
| 4+ | 2.46 7.5% | 2.46 7.5% | 2.50 10.7% | 2.35 9.6% | - | 2.60 2.0% | 2.50 9.1% |
| GG | 1.53 8.4% | 1.53 8.4% | 1.53 8.9% | 1.51 10.1% | 1.53 1.9% | 1.62 1.9% | 1.53 8.4% |
| NG | 2.32 12.6% | 2.32 12.6% | 2.30 12.2% | 2.40 15.9% | 2.35 3.1% | 2.10 2.3% | 2.32 12.1% |
| I2+ | 2.25 3.8% | 2.25 3.8% | 2.40 5.9% | 2.35 6.0% | 2.40 1.6% | 2.45 2.1% | 2.38 6.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice