Worksop Town 5 - 2 AFC Telford United — rezultat
22.09.2026 18:45 • Engleska - FA kup
Forma i statistika timova
Worksop Town Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | AFC Telford United | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 13.12.2025 | Kidderminster Harriers | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.11.2025 | Chorley | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 13.09.2025 | Harborough Town | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 16.11.2024 | Radcliffe | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 26.10.2024 | United of Manchester | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.10.2024 | St Ives Town | H | 2-1 | P | O |
| 01.10.2024 | King's Lynn Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.09.2024 | King's Lynn Town | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 14.09.2024 | Basford United | H | 6-3 | P | O |
AFC Telford United Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Worksop Town | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 31.01.2026 | Yeovil Town | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 20.01.2026 | AFC Hornchurch | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 13.12.2025 | Altrincham | H | 4-3 (0-2) | P | O |
| 15.11.2025 | Chesham United | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 01.11.2025 | Sutton Utd | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 11.10.2025 | Darlington 1883 | A | 0-6 (0-4) | P | O |
| 27.09.2025 | Evesham United | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 13.09.2025 | Kidderminster Harriers | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 16.11.2024 | Hadley | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | FA Cup | AFC Telford United | 2-2 (1-1) | Worksop Town | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.2% | 91.5% | 92.8% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 2.00 0.5% | 2.00 0.5% | 2.05 2.4% | 2.07 1.0% | 2.12 18.4% | 2.05 12.0% | 2.05 1.0% |
| X | 3.72 6.9% | 3.72 6.9% | 3.65 10.6% | 3.55 1.4% | 3.44 5.5% | 3.75 0.0% | 3.40 4.6% |
| 2 | 2.96 4.8% | 2.96 4.8% | 3.10 4.6% | 3.05 0.0% | 3.17 22.9% | 2.80 16.4% | 3.05 3.2% |
| 0-2 | 2.05 9.0% | 2.05 9.0% | 2.10 10.5% | 2.07 8.9% | 2.08 1.0% | 2.08 1.0% | 2.07 9.5% |
| 3+ | 1.66 7.3% | 1.66 7.3% | 1.65 8.3% | 1.66 7.8% | 1.67 0.6% | 1.67 0.6% | 1.66 7.3% |
| 4+ | 2.70 9.1% | 2.70 9.1% | 2.75 12.7% | 2.57 11.4% | - | 2.65 1.9% | 2.75 11.3% |
| GG | 1.59 4.8% | 1.59 4.8% | 1.58 6.0% | 1.59 7.0% | 1.58 3.1% | 1.61 3.0% | 1.58 6.0% |
| NG | 2.19 6.3% | 2.19 6.3% | 2.20 7.3% | 2.22 9.9% | 2.23 4.2% | 2.15 4.9% | 2.22 8.8% |
| I2+ | 2.34 5.6% | 2.34 5.6% | 2.55 7.3% | 2.52 5.6% | 2.55 1.2% | 2.55 0.0% | 2.55 7.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice