Welling United 2 - 3 Chertsey Town — rezultat
26.09.2026 14:00 • Engleska - FA trofej
Forma i statistika timova
Welling United Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Dulwich Hamlet | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Faversham Town | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Faversham Town | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.10.2025 | Brentwood Town | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Royston Town | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 16.09.2025 | Slough Town | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.09.2025 | Slough Town | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.08.2025 | Uxbridge | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 16.11.2024 | Havant & Wville | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 14.09.2024 | Chatham Town | H | 0-1 | I | U |
Chertsey Town Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Greenwich Borough | H | 3-2 (3-0) | P | O |
| 07.09.2026 | Carshalton Athletic | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Carshalton Athletic | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.10.2025 | Tilbury | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 13.09.2025 | Cray Valley PM | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 30.08.2025 | Thame United | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 04.01.2025 | Aldershot Town | A | 8-0 (3-0) | I | O |
| 11.12.2024 | Dagenham & Redbridge | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 16.11.2024 | Bath City | A | 2-3 (0-0) | P | O |
| 26.10.2024 | Uxbridge | A | 0-3 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 92.6% | 91.5% | 90.2% | 91.8% | 90.4% |
| 1 | 1.83 0.5% | 1.83 0.5% | 1.90 0.0% | 1.92 1.1% | 1.88 0.0% | 1.90 0.0% | 1.88 0.5% |
| X | 3.68 1.1% | 3.68 1.1% | 3.85 2.7% | 3.65 1.4% | 3.73 0.0% | 3.60 0.0% | 3.75 2.7% |
| 2 | 3.44 0.0% | 3.44 0.0% | 3.40 2.9% | 3.35 2.9% | 3.24 0.0% | 3.50 0.0% | 3.25 1.5% |
| 0-2 | 2.33 2.2% | 2.33 2.2% | 2.50 8.7% | 2.30 0.0% | - | 2.35 0.0% | 2.45 7.5% |
| 3+ | 1.48 3.3% | 1.48 3.3% | 1.48 4.5% | 1.53 0.7% | - | 1.53 0.0% | 1.47 5.2% |
| 4+ | 2.24 2.6% | 2.24 2.6% | 2.25 8.2% | 2.30 0.0% | 2.25 0.0% | 2.35 0.0% | 2.25 8.2% |
| GG | 1.47 2.0% | 1.47 2.0% | 1.45 3.3% | 1.51 0.7% | 1.44 0.0% | 1.49 0.0% | 1.45 4.0% |
| NG | 2.44 3.4% | 2.44 3.4% | 2.55 7.1% | 2.40 1.3% | 2.52 0.0% | 2.40 0.0% | 2.50 6.4% |
| I2+ | 2.12 2.3% | 2.12 2.3% | 2.25 4.3% | 2.30 0.0% | 2.20 0.0% | 2.30 0.0% | 2.22 4.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice