Kalju Nomme 2 - 3 FC Levadia Tallinn — rezultat
30.08.2026 11:30 • Estonija - Meistriliiga
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 30 | 23 | 6 | 1 | 82 | 21 | 61 | 3.4 | 75 |
| 2 | Flora Tallinn | 30 | 18 | 1 | 11 | 59 | 41 | 18 | 3.3 | 55 |
| 3 | Kalju Nomme | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | 30 | 24 | 2.7 | 51 |
| 4 | Paide | 30 | 15 | 6 | 9 | 48 | 37 | 11 | 2.8 | 51 |
| 5 | Tammeka | 30 | 15 | 2 | 13 | 41 | 47 | -6 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | 47 | -4 | 2.9 | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | 61 | -18 | 3.4 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 30 | 9 | 5 | 16 | 33 | 49 | -16 | 2.7 | 32 |
| 9 | Nomme United | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | 74 | -27 | 3.9 | 28 |
| 10 | Trans Narva | 30 | 5 | 5 | 20 | 24 | 67 | -43 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 | 19 | 14 | 3.5 | 27 |
| 3 | Paide | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | 14 | 6 | 2.4 | 25 |
| 4 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 5 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 6 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 7 | Laagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 21 | 4 | 2.9 | 23 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 2.8 | 21 |
| 9 | Trans Narva | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 25 | -8 | 2.8 | 15 |
| 10 | Nomme United | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | 33 | -4 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 12 | 3 | 0 | 35 | 14 | 21 | 3.3 | 39 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | 12 | 10 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 15 | 7 | 1 | 7 | 20 | 30 | -10 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 3 | 2 | 10 | 13 | 27 | -14 | 2.7 | 11 |
| 9 | Vaprus | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | 35 | -20 | 3.3 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | 42 | -35 | 3.3 | 5 |
Forma i statistika timova
Kalju Nomme Domaćin
- Dao
- 3.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Trans Narva | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Laagri | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Vaprus | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 11.08.2026 | Poseidon | A | 0-12 (0-8) | P | O |
| 08.08.2026 | Trans Narva | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 02.08.2026 | Tammeka | H | 5-1 (5-0) | P | O |
| 30.07.2026 | Shelbourne | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 23.07.2026 | Shelbourne | A | 5-2 (3-1) | I | O |
| 19.07.2026 | Kuressaare | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.07.2026 | Linfield | A | 2-2 (1-1) | N | O |
FC Levadia Tallinn Gost
- Dao
- 3.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Paide | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 21.08.2026 | Trans Narva | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Laagri | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Nomme United | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 02.08.2026 | Vaprus | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.07.2026 | IFK Goteborg | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.07.2026 | IFK Goteborg | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 16.07.2026 | Caernarfon Town | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 09.07.2026 | Caernarfon Town | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 04.07.2026 | Trans Narva | A | 1-3 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (53 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2026 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 12.04.2026 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 21.09.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 21.06.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-1 (2-0) | Kalju Nomme | I | O |
| 24.05.2025 | Cup | Kalju Nomme | 3-3 (0-1) | FC Levadia Tallinn | N | O |
| 04.05.2025 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (2-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 30.03.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (2-0) | Kalju Nomme | I | O |
| 27.10.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-4 (0-2) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 25.08.2024 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-0 (1-0) | Kalju Nomme | I | O |
| 12.05.2024 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 06.04.2024 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-5 (1-3) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 28.10.2023 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 4-3 (1-1) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 09.07.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-0 (3-0) | Kalju Nomme | I | O |
| 28.05.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (2-0) | Kalju Nomme | I | O |
| 29.04.2023 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 02.10.2022 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 28.08.2022 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (1-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 18.08.2022 | Cup | Kalju Nomme | 2-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 18.05.2022 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 13.04.2022 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (0-1) | Kalju Nomme | N | U |
| 31.10.2021 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-2 (0-0) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 17.10.2021 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-0 | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 29.08.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (1-0) | Kalju Nomme | I | O |
| 18.07.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 4-1 (2-0) | Kalju Nomme | I | O |
| 11.04.2021 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 29.11.2020 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-2 (0-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 20.09.2020 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (1-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 01.07.2020 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (1-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 03.06.2020 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-0 (1-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 02.11.2019 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (1-1) | Kalju Nomme | N | U |
| 24.08.2019 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-1 (2-1) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 21.05.2019 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 05.05.2019 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-1 (1-0) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 03.10.2018 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-0 (0-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 28.07.2018 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 15.05.2018 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 2-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 04.04.2018 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-2 (0-1) | Kalju Nomme | N | O |
| 08.09.2017 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 26.08.2017 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-0 (0-0) | Kalju Nomme | I | U |
| 12.05.2017 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-2 (0-1) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 25.04.2017 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (1-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 13.09.2016 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-3 (0-2) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 23.08.2016 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-2 (1-2) | Kalju Nomme | P | O |
| 24.05.2016 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-1 (0-1) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 02.04.2016 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (1-0) | Kalju Nomme | N | U |
| 26.09.2015 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-2 (1-0) | Kalju Nomme | P | O |
| 18.08.2015 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 23.05.2015 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 1-2 (1-1) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 18.04.2015 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-2 (0-1) | Kalju Nomme | P | U |
| 04.10.2014 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-2 (0-1) | Kalju Nomme | I | O |
| 09.08.2014 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-1 (0-1) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 23.05.2014 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (0-0) | Kalju Nomme | I | U |
| 29.03.2014 | Meistriliiga | Kalju Nomme | 0-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 89.7% | 91.5% | 92.0% | 91.7% | 90.1% |
| 1 | 6.33 43.2% | 6.33 43.2% | 5.70 40.7% | 5.25 38.2% | 5.90 38.5% | 5.30 27.7% | 5.70 40.7% |
| X | 4.30 13.2% | 4.30 13.2% | 4.25 14.9% | 4.25 16.4% | 4.38 14.7% | 4.25 13.3% | 4.25 14.9% |
| 2 | 1.41 14.0% | 1.41 14.0% | 1.42 15.5% | 1.50 13.8% | 1.45 14.2% | 1.50 12.8% | 1.43 14.9% |
| 0-2 | 2.29 3.6% | 2.29 3.6% | 2.35 6.8% | 2.27 2.3% | 2.36 6.8% | 2.08 7.6% | 2.35 6.8% |
| 3+ | 1.55 2.5% | 1.55 2.5% | 1.50 5.1% | 1.54 2.5% | 1.52 4.4% | 1.67 5.7% | 1.51 4.4% |
| 4+ | 2.33 4.1% | 2.33 4.1% | 2.35 7.8% | 2.35 2.9% | 2.37 7.4% | 2.65 6.0% | 2.35 7.8% |
| GG | 1.68 6.3% | 1.68 6.3% | 1.68 6.3% | 1.66 5.1% | 1.69 5.6% | 1.80 13.2% | 1.69 6.3% |
| NG | 2.04 7.7% | 2.04 7.7% | 2.05 6.8% | 2.10 6.7% | 2.05 6.0% | 1.85 14.0% | 2.04 6.4% |
| I2+ | 2.29 1.7% | 2.29 1.7% | 2.25 6.3% | 2.25 0.9% | 2.28 5.8% | 2.55 8.5% | 2.28 5.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice