Laagri 1 - 2 FC Levadia Tallinn — rezultat
16.08.2026 16:00 • Estonija - Meistriliiga
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 30 | 23 | 6 | 1 | 82 | 21 | 61 | 3.4 | 75 |
| 2 | Flora Tallinn | 30 | 18 | 1 | 11 | 59 | 41 | 18 | 3.3 | 55 |
| 3 | Kalju Nomme | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | 30 | 24 | 2.7 | 51 |
| 4 | Paide | 30 | 15 | 6 | 9 | 48 | 37 | 11 | 2.8 | 51 |
| 5 | Tammeka | 30 | 15 | 2 | 13 | 41 | 47 | -6 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | 47 | -4 | 2.9 | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | 61 | -18 | 3.4 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 30 | 9 | 5 | 16 | 33 | 49 | -16 | 2.7 | 32 |
| 9 | Nomme United | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | 74 | -27 | 3.9 | 28 |
| 10 | Trans Narva | 30 | 5 | 5 | 20 | 24 | 67 | -43 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 | 19 | 14 | 3.5 | 27 |
| 3 | Paide | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | 14 | 6 | 2.4 | 25 |
| 4 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 5 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 6 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 7 | Laagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 21 | 4 | 2.9 | 23 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 2.8 | 21 |
| 9 | Trans Narva | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 25 | -8 | 2.8 | 15 |
| 10 | Nomme United | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | 33 | -4 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 12 | 3 | 0 | 35 | 14 | 21 | 3.3 | 39 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | 12 | 10 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 15 | 7 | 1 | 7 | 20 | 30 | -10 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 3 | 2 | 10 | 13 | 27 | -14 | 2.7 | 11 |
| 9 | Vaprus | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | 35 | -20 | 3.3 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | 42 | -35 | 3.3 | 5 |
Forma i statistika timova
Laagri Domaćin
- Dao
- 3.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | Tamper | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 07.08.2026 | Kuressaare | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 02.08.2026 | Flora Tallinn | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.07.2026 | Rae Spordikool | H | 8-0 (2-0) | P | O |
| 19.07.2026 | Paide | H | 5-2 (5-1) | P | O |
| 10.07.2026 | Trans Narva | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 05.07.2026 | Tammeka | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 20.06.2026 | Nomme United | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 17.06.2026 | Paide | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 13.06.2026 | Kuressaare | H | 2-3 (0-0) | I | O |
FC Levadia Tallinn Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Nomme United | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 02.08.2026 | Vaprus | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.07.2026 | IFK Goteborg | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.07.2026 | IFK Goteborg | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 16.07.2026 | Caernarfon Town | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 09.07.2026 | Caernarfon Town | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 04.07.2026 | Trans Narva | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 28.06.2026 | Flora Tallinn | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 20.06.2026 | Kalju Nomme | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 17.06.2026 | Nomme United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-0 (2-0) | Laagri | I | O |
| 15.03.2026 | Meistriliiga | Laagri | 1-3 (1-1) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 08.11.2025 | Meistriliiga | Laagri | 2-2 (0-1) | FC Levadia Tallinn | N | O |
| 19.07.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-0 (2-0) | Laagri | I | O |
| 31.05.2025 | Meistriliiga | Laagri | 0-1 (0-1) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 28.02.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 5-0 (2-0) | Laagri | I | O |
| 26.09.2023 | Meistriliiga | Laagri | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | I | U |
| 12.08.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (0-0) | Laagri | N | U |
| 06.05.2023 | Meistriliiga | Laagri | 2-1 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 15.04.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 6-1 (3-1) | Laagri | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.4% | 90.8% | 91.6% | 91.7% | 90.1% |
| 1 | 10.90 12.4% | 10.90 24.6% | 8.50 18.1% | 8.10 6.9% | 10.40 26.8% | 9.00 6.5% | 9.80 40.0% |
| X | 6.15 9.8% | 6.15 21.8% | 5.50 7.8% | 5.85 19.4% | 6.15 11.8% | 6.00 14.3% | 5.95 19.0% |
| 2 | 1.18 9.2% | 1.18 7.1% | 1.24 3.9% | 1.24 0.8% | 1.20 5.5% | 1.23 3.9% | 1.19 9.2% |
| 0-2 | 2.92 7.0% | 2.92 3.2% | 3.00 1.7% | 2.85 2.4% | 3.15 3.3% | 2.93 0.7% | 3.10 10.7% |
| 3+ | 1.31 3.7% | 1.31 1.5% | 1.33 0.0% | 1.33 1.5% | 1.31 1.5% | 1.30 3.7% | 1.31 4.4% |
| 4+ | 1.85 2.6% | 1.85 0.0% | 1.90 0.0% | 1.90 1.6% | 1.84 2.1% | 1.80 5.3% | 1.83 7.6% |
| GG | 1.75 5.4% | 1.75 8.0% | 1.68 5.0% | 1.69 1.8% | 1.75 6.7% | 1.69 2.4% | 1.75 6.7% |
| NG | 1.95 11.8% | 1.95 9.3% | 2.00 7.0% | 2.05 2.4% | 1.96 7.5% | 2.00 2.4% | 1.95 8.0% |
| I2+ | 1.93 4.5% | 1.93 2.0% | 1.98 0.0% | 1.90 2.7% | 1.86 5.1% | 1.85 5.1% | 1.86 8.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice