FC Levadia Tallinn 4 - 0 Trans Narva — rezultat
21.08.2026 16:00 • Estonija - Meistriliiga
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 30 | 23 | 6 | 1 | 82 | 21 | 61 | 3.4 | 75 |
| 2 | Flora Tallinn | 30 | 18 | 1 | 11 | 59 | 41 | 18 | 3.3 | 55 |
| 3 | Kalju Nomme | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | 30 | 24 | 2.7 | 51 |
| 4 | Paide | 30 | 15 | 6 | 9 | 48 | 37 | 11 | 2.8 | 51 |
| 5 | Tammeka | 30 | 15 | 2 | 13 | 41 | 47 | -6 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | 47 | -4 | 2.9 | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | 61 | -18 | 3.4 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 30 | 9 | 5 | 16 | 33 | 49 | -16 | 2.7 | 32 |
| 9 | Nomme United | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | 74 | -27 | 3.9 | 28 |
| 10 | Trans Narva | 30 | 5 | 5 | 20 | 24 | 67 | -43 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 | 19 | 14 | 3.5 | 27 |
| 3 | Paide | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | 14 | 6 | 2.4 | 25 |
| 4 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 5 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 6 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 7 | Laagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 21 | 4 | 2.9 | 23 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 2.8 | 21 |
| 9 | Trans Narva | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 25 | -8 | 2.8 | 15 |
| 10 | Nomme United | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | 33 | -4 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 12 | 3 | 0 | 35 | 14 | 21 | 3.3 | 39 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | 12 | 10 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 15 | 7 | 1 | 7 | 20 | 30 | -10 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 3 | 2 | 10 | 13 | 27 | -14 | 2.7 | 11 |
| 9 | Vaprus | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | 35 | -20 | 3.3 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | 42 | -35 | 3.3 | 5 |
Forma i statistika timova
FC Levadia Tallinn Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Laagri | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Nomme United | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 02.08.2026 | Vaprus | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 30.07.2026 | IFK Goteborg | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.07.2026 | IFK Goteborg | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 16.07.2026 | Caernarfon Town | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 09.07.2026 | Caernarfon Town | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 04.07.2026 | Trans Narva | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 28.06.2026 | Flora Tallinn | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 20.06.2026 | Kalju Nomme | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Trans Narva Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Paide | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.08.2026 | Kompanii Marjamaa | H | 8-0 (4-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Kalju Nomme | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 31.07.2026 | Nomme United | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 22.07.2026 | Flora II | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.07.2026 | Vaprus | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 10.07.2026 | Laagri | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 04.07.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 21.06.2026 | Tammeka | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.06.2026 | Kuressaare | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (51 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07.2026 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-3 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 26.04.2026 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 7-0 (4-0) | Trans Narva | P | O |
| 02.11.2025 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-4 (0-3) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 29.08.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-1 (1-0) | Trans Narva | P | O |
| 27.06.2025 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-1 (1-0) | Trans Narva | P | O |
| 14.05.2025 | Cup | FC Levadia Tallinn | 1-0 (1-0) | Trans Narva | P | U |
| 05.04.2025 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 05.10.2024 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-2 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 02.10.2024 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-0 (0-0) | Trans Narva | N | U |
| 29.06.2024 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-2 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 02.03.2024 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 6-0 (3-0) | Trans Narva | P | O |
| 01.10.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-0 (2-0) | Trans Narva | P | O |
| 01.07.2023 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-0 (1-0) | Trans Narva | P | O |
| 14.05.2023 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-1 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 18.03.2023 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-2 (0-1) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 05.11.2022 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (0-0) | Trans Narva | N | U |
| 07.08.2022 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 30.04.2022 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 6-0 (3-0) | Trans Narva | P | O |
| 20.04.2022 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 28.11.2021 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-2 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 03.11.2021 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 18.09.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-0 (1-0) | Trans Narva | P | O |
| 01.08.2021 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-4 (0-3) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 21.04.2021 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-2 (2-0) | Trans Narva | P | O |
| 25.10.2020 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-2 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 21.08.2020 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-0 (1-0) | Trans Narva | P | O |
| 27.06.2020 | Meistriliiga | Trans Narva | 4-4 (3-2) | FC Levadia Tallinn | N | O |
| 21.09.2019 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (1-0) | Trans Narva | P | U |
| 10.08.2019 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-3 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 19.06.2019 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-0 (0-0) | Trans Narva | P | U |
| 03.04.2019 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-2 (0-2) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 03.11.2018 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-2 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 11.08.2018 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 6-1 (1-1) | Trans Narva | P | O |
| 01.05.2018 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 31.03.2018 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 5-0 (2-0) | Trans Narva | P | O |
| 27.10.2017 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 21.07.2017 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 2-0 (0-0) | Trans Narva | P | U |
| 30.05.2017 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 08.04.2017 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 3-1 (3-0) | Trans Narva | P | O |
| 10.09.2016 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 5-0 (3-0) | Trans Narva | P | O |
| 26.08.2016 | Meistriliiga | Trans Narva | 3-1 (2-0) | FC Levadia Tallinn | I | O |
| 10.05.2016 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (1-0) | Trans Narva | P | U |
| 18.03.2016 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-1 (1-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 12.09.2015 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 0-1 (0-1) | Trans Narva | I | U |
| 04.08.2015 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-1 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | U |
| 04.07.2015 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-3 (0-0) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 14.03.2015 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-1 (1-0) | Trans Narva | N | U |
| 08.11.2014 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-8 (0-3) | FC Levadia Tallinn | P | O |
| 12.07.2014 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 7-0 (2-0) | Trans Narva | P | O |
| 03.05.2014 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 (0-0) | FC Levadia Tallinn | N | U |
| 26.04.2014 | Meistriliiga | FC Levadia Tallinn | 1-0 (1-0) | Trans Narva | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.8% | 89.8% | 90.6% | 91.3% | 91.5% | 91.7% | 89.9% |
| 1 | 1.10 3.5% | 1.10 3.5% | 1.11 0.9% | 1.12 1.8% | 1.12 2.6% | 1.13 1.7% | 1.10 6.0% |
| X | 6.85 0.7% | 6.85 0.7% | 7.60 1.3% | 8.00 12.7% | 7.75 11.5% | 8.00 14.3% | 7.65 25.4% |
| 2 | 17.00 30.8% | 17.00 30.8% | 14.00 6.7% | 13.00 8.3% | 14.00 0.7% | 12.50 3.1% | 13.75 25.0% |
| 0-2 | 3.50 9.4% | 3.50 9.4% | 4.00 23.1% | 3.50 14.8% | 4.07 36.1% | 3.75 23.0% | 4.00 45.5% |
| 3+ | 1.22 3.2% | 1.22 3.2% | 1.19 7.0% | 1.21 5.5% | 1.19 10.5% | 1.23 7.5% | 1.19 13.8% |
| 4+ | 1.61 8.0% | 1.61 8.0% | 1.58 11.2% | 1.61 10.6% | 1.56 17.9% | 1.60 13.5% | 1.56 22.8% |
| GG | 1.77 0.6% | 1.77 1.1% | 1.78 16.0% | 1.82 5.2% | 1.74 15.1% | 1.80 10.0% | 1.77 11.1% |
| NG | 1.92 0.5% | 1.92 1.1% | 1.90 20.3% | 1.88 6.0% | 1.96 18.8% | 1.85 9.5% | 1.92 13.6% |
| I2+ | 1.82 3.2% | 1.82 3.2% | 1.65 9.8% | 1.69 7.7% | 1.65 16.2% | 1.75 7.9% | 1.65 20.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice