Nomme United 1 - 2 Laagri — rezultat
18.04.2026 17:30 • Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 35 | 28 | 6 | 1 | 95 | 27 | 68 | 3.5 | 90 |
| 2 | Paide | 35 | 19 | 6 | 10 | 54 | 41 | 13 | 2.7 | 63 |
| 3 | Flora Tallinn | 34 | 19 | 1 | 14 | 64 | 49 | 15 | 3.3 | 58 |
| 4 | Kalju Nomme | 34 | 17 | 6 | 11 | 58 | 34 | 24 | 2.7 | 57 |
| 5 | Tammeka | 35 | 17 | 2 | 16 | 50 | 55 | -5 | 3 | 53 |
| 6 | Laagri | 35 | 15 | 2 | 18 | 50 | 52 | -2 | 2.9 | 47 |
| 7 | Nomme United | 35 | 12 | 1 | 22 | 58 | 80 | -22 | 3.9 | 37 |
| 8 | Vaprus | 35 | 10 | 7 | 18 | 46 | 69 | -23 | 3.3 | 37 |
| 9 | Kuressaare | 34 | 10 | 6 | 18 | 35 | 53 | -18 | 2.6 | 36 |
| 10 | Trans Narva | 34 | 5 | 5 | 24 | 26 | 76 | -50 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 17 | 13 | 3 | 1 | 51 | 9 | 42 | 3.5 | 42 |
| 2 | Tammeka | 17 | 10 | 1 | 6 | 28 | 19 | 9 | 2.8 | 31 |
| 3 | Paide | 17 | 10 | 1 | 6 | 24 | 18 | 6 | 2.5 | 31 |
| 4 | Flora Tallinn | 17 | 10 | 0 | 7 | 36 | 22 | 14 | 3.4 | 30 |
| 5 | Laagri | 18 | 9 | 2 | 7 | 30 | 22 | 8 | 2.9 | 29 |
| 6 | Kalju Nomme | 17 | 8 | 3 | 6 | 34 | 19 | 15 | 3.1 | 27 |
| 7 | Vaprus | 18 | 7 | 5 | 6 | 29 | 28 | 1 | 3.2 | 26 |
| 8 | Kuressaare | 17 | 6 | 3 | 8 | 20 | 25 | -5 | 2.6 | 21 |
| 9 | Nomme United | 18 | 6 | 0 | 12 | 39 | 39 | 0 | 4.3 | 18 |
| 10 | Trans Narva | 17 | 4 | 3 | 10 | 17 | 27 | -10 | 2.6 | 15 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 18 | 15 | 3 | 0 | 44 | 18 | 26 | 3.4 | 48 |
| 2 | Paide | 18 | 9 | 5 | 4 | 30 | 23 | 7 | 2.9 | 32 |
| 3 | Kalju Nomme | 17 | 9 | 3 | 5 | 24 | 15 | 9 | 2.3 | 30 |
| 4 | Flora Tallinn | 17 | 9 | 1 | 7 | 28 | 27 | 1 | 3.2 | 28 |
| 5 | Tammeka | 18 | 7 | 1 | 10 | 22 | 36 | -14 | 3.2 | 22 |
| 6 | Nomme United | 17 | 6 | 1 | 10 | 19 | 41 | -22 | 3.5 | 19 |
| 7 | Laagri | 17 | 6 | 0 | 11 | 20 | 30 | -10 | 2.9 | 18 |
| 8 | Kuressaare | 17 | 4 | 3 | 10 | 15 | 28 | -13 | 2.5 | 15 |
| 9 | Vaprus | 17 | 3 | 2 | 12 | 17 | 41 | -24 | 3.4 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 17 | 1 | 2 | 14 | 9 | 49 | -40 | 3.4 | 5 |
Forma i statistika timova
Nomme United Domaćin
- Dao
- 3.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Trans Narva | H | 5-1 (2-1) | P | O |
| 08.04.2026 | Paide | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 04.04.2026 | FC Levadia Tallinn | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Tammeka | H | 2-3 (2-2) | I | O |
| 14.03.2026 | Vaprus | H | 7-1 (2-1) | P | O |
| 10.03.2026 | Flora Tallinn | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 07.03.2026 | Flora Tallinn | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 30.10.2025 | Laagri | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 20.08.2025 | Joker | A | 1-4 (0-2) | P | O |
| 25.07.2025 | Laagri III | H | 5-1 | P | O |
Laagri Gost
- Dao
- 1.5
- Primio
- 1.2
- GG
- 25%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 25%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Kuressaare | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 11.04.2026 | Kuressaare | H | - | I | U |
| 08.04.2026 | Kalju Nomme | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 04.04.2026 | Vaprus | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 22.03.2026 | Flora Tallinn | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 15.03.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 07.03.2026 | Trans Narva | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 08.11.2025 | FC Levadia Tallinn | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 02.11.2025 | Tallinna Kalev | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 30.10.2025 | Nomme United | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2025 | Cup | Laagri | 0-1 (0-0) | Nomme United | P | U |
| 14.08.2024 | Cup | Laagri | 3-0 (1-0) | Nomme United | I | O |