Paide 4 - 1 Nomme United — rezultat
23.08.2026 14:00 • Estonija - Meistriliiga
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 30 | 23 | 6 | 1 | 82 | 21 | 61 | 3.4 | 75 |
| 2 | Flora Tallinn | 30 | 18 | 1 | 11 | 59 | 41 | 18 | 3.3 | 55 |
| 3 | Kalju Nomme | 31 | 15 | 6 | 10 | 54 | 30 | 24 | 2.7 | 51 |
| 4 | Paide | 30 | 15 | 6 | 9 | 48 | 37 | 11 | 2.8 | 51 |
| 5 | Tammeka | 30 | 15 | 2 | 13 | 41 | 47 | -6 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 31 | 13 | 2 | 16 | 43 | 47 | -4 | 2.9 | 41 |
| 7 | Vaprus | 31 | 10 | 6 | 15 | 43 | 61 | -18 | 3.4 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 30 | 9 | 5 | 16 | 33 | 49 | -16 | 2.7 | 32 |
| 9 | Nomme United | 31 | 9 | 1 | 21 | 47 | 74 | -27 | 3.9 | 28 |
| 10 | Trans Narva | 30 | 5 | 5 | 20 | 24 | 67 | -43 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 0 | 6 | 33 | 19 | 14 | 3.5 | 27 |
| 3 | Paide | 14 | 8 | 1 | 5 | 20 | 14 | 6 | 2.4 | 25 |
| 4 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 5 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 6 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 7 | Laagri | 16 | 7 | 2 | 7 | 25 | 21 | 4 | 2.9 | 23 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 6 | 3 | 6 | 20 | 22 | -2 | 2.8 | 21 |
| 9 | Trans Narva | 15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 25 | -8 | 2.8 | 15 |
| 10 | Nomme United | 15 | 4 | 0 | 11 | 29 | 33 | -4 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 12 | 3 | 0 | 35 | 14 | 21 | 3.3 | 39 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 15 | 8 | 3 | 4 | 22 | 12 | 10 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 15 | 7 | 1 | 7 | 20 | 30 | -10 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 15 | 3 | 2 | 10 | 13 | 27 | -14 | 2.7 | 11 |
| 9 | Vaprus | 15 | 3 | 2 | 10 | 15 | 35 | -20 | 3.3 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 15 | 1 | 2 | 12 | 7 | 42 | -35 | 3.3 | 5 |
Forma i statistika timova
Paide Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Trans Narva | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.08.2026 | Rapid Vienna | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 06.08.2026 | Rapid Vienna | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 02.08.2026 | Kuressaare | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.07.2026 | Zira | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 23.07.2026 | Zira | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.07.2026 | Laagri | A | 5-2 (5-1) | I | O |
| 16.07.2026 | Hegelmann Litauen | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 09.07.2026 | Hegelmann Litauen | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.07.2026 | Vaprus | H | 3-1 (2-1) | P | O |
Nomme United Gost
- Dao
- 3
- Primio
- 1.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | Hiiumaa | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 14.08.2026 | Tammeka | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.08.2026 | FC Levadia Tallinn | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 31.07.2026 | Trans Narva | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 23.07.2026 | Raplamaa | H | 12-0 (6-0) | P | O |
| 17.07.2026 | Flora Tallinn | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 11.07.2026 | Kuressaare | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 03.07.2026 | Kalju Nomme | H | 1-3 (1-3) | I | O |
| 20.06.2026 | Laagri | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 17.06.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Meistriliiga | Nomme United | 2-3 (0-2) | Paide | P | O |
| 08.04.2026 | Meistriliiga | Paide | 3-1 (1-0) | Nomme United | P | O |
| 03.11.2024 | Meistriliiga | Nomme United | 0-4 (0-1) | Paide | P | O |
| 14.09.2024 | Meistriliiga | Paide | 7-2 (5-0) | Nomme United | P | O |
| 12.05.2024 | Meistriliiga | Nomme United | 0-1 (0-1) | Paide | P | U |
| 10.03.2024 | Meistriliiga | Paide | 3-1 (2-0) | Nomme United | P | O |
| 19.10.2022 | Cup | Nomme United | 0-4 (0-3) | Paide | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 90.3% | 91.4% | 91.7% | 91.8% | 90.3% |
| 1 | 1.50 0.7% | 1.50 0.7% | 1.55 1.9% | 1.54 0.6% | 1.56 6.1% | 1.50 0.0% | 1.55 2.5% |
| X | 4.20 0.0% | 4.20 0.0% | 4.25 2.4% | 4.35 8.8% | 4.33 6.1% | 4.50 5.3% | 4.25 2.4% |
| 2 | 5.16 3.0% | 5.16 3.0% | 4.40 6.0% | 4.65 1.1% | 4.57 11.3% | 5.00 6.4% | 4.40 6.0% |
| 0-2 | 2.70 6.3% | 2.70 6.3% | 2.85 0.0% | 2.72 7.8% | 2.85 6.6% | 2.80 5.1% | 2.85 0.0% |
| 3+ | 1.36 3.0% | 1.36 3.0% | 1.36 0.7% | 1.36 0.7% | 1.37 3.0% | 1.38 2.2% | 1.36 0.0% |
| 4+ | 1.99 5.9% | 1.99 5.9% | 1.95 0.0% | 1.95 5.4% | 1.98 5.3% | 2.00 5.3% | 1.96 0.5% |
| GG | 1.46 3.5% | 1.46 3.5% | 1.42 0.0% | 1.48 4.2% | 1.44 0.0% | 1.51 5.6% | 1.44 1.4% |
| NG | 2.50 6.0% | 2.50 6.0% | 2.55 1.9% | 2.50 5.7% | 2.56 0.0% | 2.35 7.8% | 2.55 2.7% |
| I2+ | 2.05 4.1% | 2.05 4.1% | 2.05 2.5% | 1.97 3.7% | 2.03 3.6% | 2.05 5.1% | 2.03 0.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice