Paide 3 - 1 Vaprus — rezultat
Mečevi iz lige Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 24 | 18 | 5 | 1 | 64 | 20 | 44 | 3.5 | 59 |
| 2 | Kalju Nomme | 25 | 13 | 5 | 7 | 45 | 22 | 23 | 2.7 | 44 |
| 3 | Flora Tallinn | 24 | 14 | 0 | 10 | 46 | 30 | 16 | 3.2 | 42 |
| 4 | Paide | 24 | 12 | 6 | 6 | 40 | 31 | 9 | 3 | 42 |
| 5 | Tammeka | 23 | 12 | 2 | 9 | 29 | 32 | -3 | 2.7 | 38 |
| 6 | Laagri | 25 | 10 | 1 | 14 | 36 | 41 | -5 | 3.1 | 31 |
| 7 | Vaprus | 24 | 8 | 4 | 12 | 33 | 46 | -13 | 3.3 | 28 |
| 8 | Kuressaare | 25 | 7 | 4 | 14 | 27 | 41 | -14 | 2.7 | 25 |
| 9 | Nomme United | 25 | 8 | 1 | 16 | 42 | 60 | -18 | 4.1 | 25 |
| 10 | Trans Narva | 25 | 5 | 2 | 18 | 18 | 57 | -39 | 3 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 11 | 7 | 3 | 1 | 32 | 7 | 25 | 3.5 | 24 |
| 2 | Paide | 11 | 7 | 1 | 3 | 17 | 10 | 7 | 2.5 | 22 |
| 3 | Tammeka | 12 | 7 | 1 | 4 | 16 | 12 | 4 | 2.3 | 22 |
| 4 | Kalju Nomme | 13 | 6 | 3 | 4 | 29 | 15 | 14 | 3.4 | 21 |
| 5 | Laagri | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 | 19 | 4 | 3.2 | 19 |
| 6 | Flora Tallinn | 12 | 6 | 0 | 6 | 25 | 14 | 11 | 3.2 | 18 |
| 7 | Vaprus | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | 20 | 0 | 3.3 | 17 |
| 8 | Kuressaare | 12 | 4 | 3 | 5 | 14 | 18 | -4 | 2.7 | 15 |
| 9 | Trans Narva | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 | 22 | -8 | 2.8 | 13 |
| 10 | Nomme United | 13 | 4 | 0 | 9 | 26 | 27 | -1 | 4.1 | 12 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 13 | 11 | 2 | 0 | 32 | 13 | 19 | 3.5 | 35 |
| 2 | Flora Tallinn | 12 | 8 | 0 | 4 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 24 |
| 3 | Kalju Nomme | 12 | 7 | 2 | 3 | 16 | 7 | 9 | 1.9 | 23 |
| 4 | Paide | 13 | 5 | 5 | 3 | 23 | 21 | 2 | 3.4 | 20 |
| 5 | Tammeka | 11 | 5 | 1 | 5 | 13 | 20 | -7 | 3 | 16 |
| 6 | Nomme United | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | 33 | -17 | 4.1 | 13 |
| 7 | Laagri | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | 22 | -9 | 2.9 | 12 |
| 8 | Vaprus | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | 26 | -13 | 3.2 | 11 |
| 9 | Kuressaare | 13 | 3 | 1 | 9 | 13 | 23 | -10 | 2.8 | 10 |
| 10 | Trans Narva | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 | 35 | -31 | 3.2 | 4 |
Forma i statistika timova
Paide Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | Kalju Nomme | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.06.2026 | Flora Tallinn | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 17.06.2026 | Laagri | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.06.2026 | Kalju Nomme | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 31.05.2026 | Kuressaare | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 23.05.2026 | Flora Tallinn | H | 1-5 (0-2) | I | O |
| 20.05.2026 | Trans Narva | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.05.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-3 (1-3) | I | O |
| 10.05.2026 | Nomme United | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 06.05.2026 | Vaprus | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Vaprus Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.06.2026 | Kuressaare | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 16.06.2026 | Flora Tallinn | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 13.06.2026 | Tammeka | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.05.2026 | Kalju Nomme | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 24.05.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-6 (1-4) | I | O |
| 16.05.2026 | Laagri | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Trans Narva | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 06.05.2026 | Paide | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Nomme United | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 26.04.2026 | Kalju Nomme | A | 1-2 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | Cup | Paide | 2-0 (1-0) | Vaprus | P | U |
| 07.03.2026 | Meistriliiga | Vaprus | 3-2 (0-0) | Paide | I | O |
| 02.11.2025 | Meistriliiga | Paide | 3-0 (1-0) | Vaprus | P | O |
| 30.08.2025 | Meistriliiga | Vaprus | 1-0 (1-0) | Paide | I | U |
| 18.06.2025 | Meistriliiga | Vaprus | 1-2 (1-2) | Paide | P | O |
| 09.04.2025 | Meistriliiga | Paide | 1-0 (1-0) | Vaprus | P | U |
| 23.10.2024 | Meistriliiga | Vaprus | 0-1 (0-1) | Paide | P | U |
| 18.08.2024 | Meistriliiga | Paide | 1-0 (1-0) | Vaprus | P | U |
| 18.06.2024 | Meistriliiga | Paide | 0-1 (0-0) | Vaprus | I | U |
| 03.03.2024 | Meistriliiga | Vaprus | 0-3 (0-0) | Paide | P | O |
| 23.09.2023 | Meistriliiga | Paide | 3-0 (3-0) | Vaprus | P | O |
| 30.06.2023 | Meistriliiga | Vaprus | 1-1 (0-1) | Paide | N | U |
| 21.05.2023 | Meistriliiga | Paide | 0-1 (0-0) | Vaprus | I | U |
| 23.04.2023 | Meistriliiga | Vaprus | 2-2 (2-1) | Paide | N | O |
| 10.09.2022 | Meistriliiga | Vaprus | 1-2 (0-2) | Paide | P | O |
| 17.08.2022 | Meistriliiga | Paide | 4-2 (2-1) | Vaprus | P | O |
| 27.04.2022 | Meistriliiga | Paide | 6-2 (3-1) | Vaprus | P | O |
| 01.03.2022 | Meistriliiga | Vaprus | 1-3 (1-3) | Paide | P | O |
| 19.10.2021 | Meistriliiga | Paide | 0-0 | Vaprus | N | U |
| 15.08.2021 | Meistriliiga | Vaprus | 1-1 (0-0) | Paide | N | U |
| 25.05.2021 | Meistriliiga | Paide | 2-1 (1-1) | Vaprus | P | O |
| 25.04.2021 | Meistriliiga | Vaprus | 1-3 (1-2) | Paide | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 90.9% | 90.0% | 91.2% | 92.0% | 91.8% | 90.4% |
| 1 | 1.54 2.7% | 1.47 2.1% | 1.48 4.2% | 1.44 2.0% | 1.52 4.8% | 1.50 2.0% | 1.49 3.5% |
| X | 3.98 11.2% | 3.82 11.2% | 4.25 0.0% | 4.45 2.3% | 4.25 0.0% | 3.75 11.8% | 4.30 2.4% |
| 2 | 6.60 10.0% | 6.34 9.5% | 5.00 16.7% | 5.65 3.7% | 5.15 16.3% | 6.40 11.3% | 4.95 12.4% |
| 0-2 | 2.55 9.4% | 2.43 7.0% | 2.65 17.8% | 2.52 11.0% | 2.67 17.6% | 2.50 8.7% | 2.65 17.8% |
| 3+ | 1.51 5.6% | 1.44 7.7% | 1.40 9.7% | 1.43 7.1% | 1.58 1.3% | 1.47 5.2% | 1.41 9.0% |
| 4+ | 2.14 12.7% | 2.08 10.7% | 2.10 14.3% | 2.10 10.6% | 2.11 4.1% | 2.20 8.3% | 2.10 15.0% |
| GG | 1.61 6.9% | 1.56 7.1% | 1.53 12.6% | 1.61 4.7% | 1.52 12.6% | 1.71 1.2% | 1.52 11.6% |
| NG | 2.32 10.5% | 2.25 10.3% | 2.30 17.9% | 2.17 5.9% | 2.34 18.8% | 2.00 0.0% | 2.32 16.6% |
| I2+ | 2.22 5.1% | 2.16 5.3% | 2.10 10.6% | 2.07 5.9% | 2.11 10.2% | 2.20 4.3% | 2.12 9.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice