Vaprus 1 - 0 Kuressaare — rezultat
26.06.2026 17:00 • Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 32 | 25 | 6 | 1 | 87 | 22 | 65 | 3.4 | 81 |
| 2 | Paide | 32 | 17 | 6 | 9 | 52 | 39 | 13 | 2.8 | 57 |
| 3 | Flora Tallinn | 31 | 18 | 1 | 12 | 60 | 44 | 16 | 3.4 | 55 |
| 4 | Kalju Nomme | 32 | 15 | 6 | 11 | 54 | 33 | 21 | 2.7 | 51 |
| 5 | Tammeka | 31 | 15 | 2 | 14 | 42 | 49 | -7 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 32 | 14 | 2 | 16 | 45 | 47 | -2 | 2.9 | 44 |
| 7 | Vaprus | 32 | 10 | 6 | 16 | 43 | 63 | -20 | 3.3 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 32 | 10 | 5 | 17 | 34 | 51 | -17 | 2.7 | 35 |
| 9 | Nomme United | 32 | 10 | 1 | 21 | 50 | 74 | -24 | 3.9 | 31 |
| 10 | Trans Narva | 32 | 5 | 5 | 22 | 25 | 70 | -45 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Paide | 16 | 10 | 1 | 5 | 24 | 16 | 8 | 2.5 | 31 |
| 3 | Flora Tallinn | 16 | 9 | 0 | 7 | 34 | 22 | 12 | 3.5 | 27 |
| 4 | Laagri | 17 | 8 | 2 | 7 | 27 | 21 | 6 | 2.8 | 26 |
| 5 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 6 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 7 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 8 | Kuressaare | 16 | 6 | 3 | 7 | 20 | 24 | -4 | 2.8 | 21 |
| 9 | Nomme United | 16 | 5 | 0 | 11 | 32 | 33 | -1 | 4.1 | 15 |
| 10 | Trans Narva | 16 | 4 | 3 | 9 | 17 | 26 | -9 | 2.7 | 15 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 17 | 14 | 3 | 0 | 40 | 15 | 25 | 3.2 | 45 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 16 | 8 | 3 | 5 | 22 | 15 | 7 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 16 | 7 | 1 | 8 | 21 | 32 | -11 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 16 | 4 | 2 | 10 | 14 | 27 | -13 | 2.6 | 14 |
| 9 | Vaprus | 16 | 3 | 2 | 11 | 15 | 37 | -22 | 3.2 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 16 | 1 | 2 | 13 | 8 | 44 | -36 | 3.2 | 5 |
Forma i statistika timova
Vaprus Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.06.2026 | Flora Tallinn | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 13.06.2026 | Tammeka | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.05.2026 | Kalju Nomme | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 24.05.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-6 (1-4) | I | O |
| 16.05.2026 | Laagri | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Trans Narva | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 06.05.2026 | Paide | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Nomme United | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 26.04.2026 | Kalju Nomme | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 21.04.2026 | Kuressaare | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Kuressaare Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.06.2026 | Trans Narva | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.06.2026 | Laagri | A | 2-3 (0-0) | P | O |
| 31.05.2026 | Paide | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.05.2026 | Nomme United | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 17.05.2026 | Kalju Nomme | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 08.05.2026 | Tammeka | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Nomme United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 21.04.2026 | Vaprus | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Trans Narva | A | 1-2 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2026 | Meistriliiga | Kuressaare | 0-1 (0-0) | Vaprus | P | U |
| 21.10.2025 | Meistriliiga | Vaprus | 0-1 (0-1) | Kuressaare | I | U |
| 20.07.2025 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-1 (0-1) | Vaprus | I | O |
| 01.06.2025 | Meistriliiga | Vaprus | 2-1 (1-0) | Kuressaare | P | O |
| 18.04.2025 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-0 (1-0) | Vaprus | I | U |
| 06.10.2024 | Meistriliiga | Vaprus | 3-1 (1-1) | Kuressaare | P | O |
| 28.07.2024 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-1 (0-0) | Vaprus | N | U |
| 28.05.2024 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-2 (2-0) | Vaprus | N | O |
| 17.03.2024 | Meistriliiga | Vaprus | 3-2 (0-1) | Kuressaare | P | O |
| 11.11.2023 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-0 (0-0) | Vaprus | I | U |
| 17.09.2023 | Meistriliiga | Vaprus | 3-1 (1-0) | Kuressaare | P | O |
| 03.05.2023 | Meistriliiga | Vaprus | 1-2 (0-0) | Kuressaare | I | O |
| 19.03.2023 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-2 (0-0) | Vaprus | P | O |
| 06.11.2022 | Meistriliiga | Kuressaare | 1-0 (0-0) | Vaprus | I | U |
| 06.08.2022 | Meistriliiga | Vaprus | 0-1 (0-0) | Kuressaare | I | U |
| 25.07.2022 | Cup | Kuressaare | 1-1 (0-0) | Vaprus | N | U |
| 06.05.2022 | Meistriliiga | Vaprus | 3-1 (2-1) | Kuressaare | P | O |
| 03.04.2022 | Meistriliiga | Kuressaare | 3-2 (3-0) | Vaprus | I | O |
| 06.11.2021 | Meistriliiga | Vaprus | 0-4 (0-3) | Kuressaare | I | O |
| 15.10.2021 | Meistriliiga | Vaprus | - | Kuressaare | - | U |
| 18.09.2021 | Meistriliiga | Kuressaare | 6-0 (0-0) | Vaprus | I | O |
| 30.07.2021 | Meistriliiga | Vaprus | 2-1 (1-1) | Kuressaare | P | O |
| 21.04.2021 | Meistriliiga | Kuressaare | 2-1 (1-0) | Vaprus | I | O |