Vaprus 2 - 2 Trans Narva — rezultat
10.10.2026 11:30 • Estonija - Meistriliiga
Tabele Estonija - Meistriliiga
Meistriliiga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 32 | 25 | 6 | 1 | 87 | 22 | 65 | 3.4 | 81 |
| 2 | Paide | 32 | 17 | 6 | 9 | 52 | 39 | 13 | 2.8 | 57 |
| 3 | Flora Tallinn | 31 | 18 | 1 | 12 | 60 | 44 | 16 | 3.4 | 55 |
| 4 | Kalju Nomme | 32 | 15 | 6 | 11 | 54 | 33 | 21 | 2.7 | 51 |
| 5 | Tammeka | 31 | 15 | 2 | 14 | 42 | 49 | -7 | 2.9 | 47 |
| 6 | Laagri | 32 | 14 | 2 | 16 | 45 | 47 | -2 | 2.9 | 44 |
| 7 | Vaprus | 32 | 10 | 6 | 16 | 43 | 63 | -20 | 3.3 | 36 |
| 8 | Kuressaare | 32 | 10 | 5 | 17 | 34 | 51 | -17 | 2.7 | 35 |
| 9 | Nomme United | 32 | 10 | 1 | 21 | 50 | 74 | -24 | 3.9 | 31 |
| 10 | Trans Narva | 32 | 5 | 5 | 22 | 25 | 70 | -45 | 3 | 20 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 15 | 11 | 3 | 1 | 47 | 7 | 40 | 3.6 | 36 |
| 2 | Paide | 16 | 10 | 1 | 5 | 24 | 16 | 8 | 2.5 | 31 |
| 3 | Flora Tallinn | 16 | 9 | 0 | 7 | 34 | 22 | 12 | 3.5 | 27 |
| 4 | Laagri | 17 | 8 | 2 | 7 | 27 | 21 | 6 | 2.8 | 26 |
| 5 | Tammeka | 15 | 8 | 1 | 6 | 21 | 17 | 4 | 2.5 | 25 |
| 6 | Vaprus | 16 | 7 | 4 | 5 | 28 | 26 | 2 | 3.4 | 25 |
| 7 | Kalju Nomme | 16 | 7 | 3 | 6 | 32 | 18 | 14 | 3.1 | 24 |
| 8 | Kuressaare | 16 | 6 | 3 | 7 | 20 | 24 | -4 | 2.8 | 21 |
| 9 | Nomme United | 16 | 5 | 0 | 11 | 32 | 33 | -1 | 4.1 | 15 |
| 10 | Trans Narva | 16 | 4 | 3 | 9 | 17 | 26 | -9 | 2.7 | 15 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Levadia Tallinn | 17 | 14 | 3 | 0 | 40 | 15 | 25 | 3.2 | 45 |
| 2 | Flora Tallinn | 15 | 9 | 1 | 5 | 26 | 22 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Kalju Nomme | 16 | 8 | 3 | 5 | 22 | 15 | 7 | 2.3 | 27 |
| 4 | Paide | 16 | 7 | 5 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.2 | 26 |
| 5 | Tammeka | 16 | 7 | 1 | 8 | 21 | 32 | -11 | 3.3 | 22 |
| 6 | Laagri | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 | 26 | -8 | 2.9 | 18 |
| 7 | Nomme United | 16 | 5 | 1 | 10 | 18 | 41 | -23 | 3.7 | 16 |
| 8 | Kuressaare | 16 | 4 | 2 | 10 | 14 | 27 | -13 | 2.6 | 14 |
| 9 | Vaprus | 16 | 3 | 2 | 11 | 15 | 37 | -22 | 3.2 | 11 |
| 10 | Trans Narva | 16 | 1 | 2 | 13 | 8 | 44 | -36 | 3.2 | 5 |
Forma i statistika timova
Vaprus Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Flora Tallinn | A | 3-2 (0-0) | I | O |
| 16.09.2026 | Paide | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2026 | FC Levadia Tallinn | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 09.09.2026 | Laagri | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Nomme United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.09.2026 | Nomme United | A | 3-2 (3-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Kuressaare | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 23.08.2026 | Flora Tallinn | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 16.08.2026 | Kalju Nomme | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 12.08.2026 | Phoenix | A | 0-5 (0-3) | P | O |
Trans Narva Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | FC Levadia Tallinn | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.09.2026 | Kalju Nomme | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Flora Tallinn | H | 2-2 (2-2) | N | O |
| 05.09.2026 | Kuressaare | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Tammeka | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 26.08.2026 | Kalju Nomme | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 21.08.2026 | FC Levadia Tallinn | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Paide | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.08.2026 | Kompanii Marjamaa | H | 8-0 (4-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Kalju Nomme | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2026 | Meistriliiga | Trans Narva | 3-1 (2-0) | Vaprus | I | O |
| 09.05.2026 | Meistriliiga | Vaprus | 2-0 (1-0) | Trans Narva | P | U |
| 21.03.2026 | Meistriliiga | Trans Narva | 2-1 (1-1) | Vaprus | I | O |
| 18.10.2025 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-1 (1-0) | Vaprus | N | U |
| 12.07.2025 | Meistriliiga | Vaprus | 0-0 (0-0) | Trans Narva | N | U |
| 11.05.2025 | Meistriliiga | Trans Narva | 4-2 (1-1) | Vaprus | I | O |
| 23.04.2025 | Meistriliiga | Vaprus | 1-2 (0-2) | Trans Narva | I | O |
| 04.03.2025 | Cup | Trans Narva | 3-1 (1-0) | Vaprus | I | O |
| 27.10.2024 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-1 (0-0) | Vaprus | N | U |
| 20.07.2024 | Meistriliiga | Vaprus | 0-0 (0-0) | Trans Narva | N | U |
| 15.06.2024 | Meistriliiga | Vaprus | 1-4 (0-2) | Trans Narva | I | O |
| 04.05.2024 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-0 (0-0) | Vaprus | N | U |
| 27.09.2023 | Meistriliiga | Vaprus | 3-2 (1-0) | Trans Narva | P | O |
| 08.07.2023 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-4 (0-2) | Vaprus | P | O |
| 07.05.2023 | Meistriliiga | Trans Narva | 0-2 (0-2) | Vaprus | P | U |
| 19.04.2023 | Meistriliiga | Vaprus | 1-0 (1-0) | Trans Narva | P | U |
| 15.10.2022 | Meistriliiga | Vaprus | 1-0 (1-0) | Trans Narva | P | U |
| 30.08.2022 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-0 (0-0) | Vaprus | I | U |
| 09.07.2022 | Meistriliiga | Vaprus | 3-5 (2-1) | Trans Narva | I | O |
| 09.04.2022 | Meistriliiga | Trans Narva | 3-1 (1-0) | Vaprus | I | O |
| 05.12.2021 | Meistriliiga | Vaprus | - | Trans Narva | - | U |
| 28.08.2021 | Meistriliiga | Trans Narva | 3-0 (3-0) | Vaprus | I | O |
| 04.07.2021 | Meistriliiga | Vaprus | 2-1 (2-0) | Trans Narva | P | O |
| 20.03.2021 | Meistriliiga | Trans Narva | 1-1 (1-0) | Vaprus | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 90.6% | 91.8% | 91.8% | 91.6% | 90.0% |
| 1 | 2.79 17.2% | 2.79 17.2% | 2.80 30.2% | 2.82 17.5% | 2.93 36.3% | 2.75 10.0% | 2.80 14.3% |
| X | 3.44 2.8% | 3.44 2.8% | 3.70 2.8% | 3.45 1.4% | 3.68 3.1% | 3.65 5.8% | 3.60 5.9% |
| 2 | 2.19 9.1% | 2.19 9.1% | 2.10 23.6% | 2.25 8.9% | 2.10 27.6% | 2.20 12.0% | 2.10 10.6% |
| 0-2 | 2.22 2.2% | 2.22 2.2% | 2.45 6.5% | 2.27 0.0% | 2.26 1.3% | 2.30 13.3% | 2.47 9.8% |
| 3+ | 1.56 1.3% | 1.56 1.3% | 1.48 3.3% | 1.54 1.3% | 1.56 0.6% | 1.55 8.8% | 1.47 3.3% |
| 4+ | 2.38 1.3% | 2.38 1.3% | 2.25 8.2% | 2.30 3.0% | 2.25 0.0% | 2.40 12.7% | 2.25 6.3% |
| GG | 1.48 0.7% | 1.48 0.7% | 1.42 4.1% | 1.48 0.7% | 1.44 3.4% | 1.45 6.5% | 1.43 1.4% |
| NG | 2.45 0.8% | 2.45 0.8% | 2.55 4.1% | 2.47 0.8% | 2.59 7.0% | 2.50 11.1% | 2.60 8.3% |
| I2+ | 2.22 0.5% | 2.22 0.5% | 2.20 4.3% | 2.22 1.3% | 2.21 5.2% | 2.30 11.5% | 2.20 3.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice