Challans 0 - 2 Pontivy GSI — rezultat
15.11.2025 17:00 • Francuska - Kup Francuske
Forma i statistika timova
Challans Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.01.2024 | Rodez | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 10.12.2023 | Paimpol | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.11.2023 | Stade Plabennec | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.01.2020 | Angouleme | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 07.12.2019 | Colomiers | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.11.2019 | Le Poire sur Vie | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 09.12.2018 | Niort | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 17.11.2018 | Chatellerault | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 12.11.2016 | Cholet | H | 0-1 | I | U |
Pontivy GSI Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2023 | Rouen | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.11.2023 | Plougastel | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.01.2019 | Paris Saint Germain | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 08.12.2018 | Grand-Quevilly | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 17.11.2018 | Plouvorn | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 03.12.2016 | Stade Brestois 29 | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 12.11.2016 | TA Rennes | A | 2-4 | P | O |
| 05.12.2015 | St Malo US | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 15.11.2015 | Pirae | A | 5-5 | N | O |
| 16.11.2014 | Saint-Louisienne | H | 2-2 | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 92.3% | – | 90.0% | 90.0% |
| 1 | - | - | - | 1.97 11.3% | - | 2.00 15.6% | 1.90 9.2% |
| X | - | - | - | 3.40 6.8% | - | 3.35 16.3% | 3.30 2.9% |
| 2 | - | - | - | 3.55 14.5% | - | 3.20 8.6% | 3.55 14.5% |
| 0-2 | - | - | - | 1.78 3.8% | - | 1.83 1.1% | 1.80 2.7% |
| 3+ | - | - | - | 1.92 3.8% | - | 1.87 1.1% | 1.88 2.7% |
| 4+ | - | - | - | 3.25 4.8% | - | 3.20 1.6% | 3.35 3.1% |
| GG | - | - | - | 1.80 0.0% | - | 1.70 2.9% | 1.77 1.1% |
| NG | - | - | - | 1.92 0.0% | - | 1.95 2.6% | 1.93 1.6% |
| I2+ | - | - | - | 2.80 4.9% | - | 2.65 0.0% | 2.88 2.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice