Grenoble 1 - 1 Nancy — rezultat
Forma i statistika timova
Grenoble Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Montpellier | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.12.2025 | Nancy | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.11.2025 | Annecy | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 21.11.2025 | Boulogne | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 14.11.2025 | Olympique de Villefontaine | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 07.11.2025 | Rodez | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 01.11.2025 | Amiens | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 28.10.2025 | Guingamp | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.10.2025 | RED Star FC 93 | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.10.2025 | PAU | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Nancy Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2025 | Clermont Foot | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 05.12.2025 | Grenoble | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.11.2025 | Sarreguemines | A | 3-4 (0-2) | P | O |
| 22.11.2025 | Saint Etienne | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 16.11.2025 | GSA Tomblaine | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 07.11.2025 | Laval | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 31.10.2025 | Le Mans | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.10.2025 | Bastia | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 25.10.2025 | Montpellier | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 20.10.2025 | Amiens | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.12.2025 | Ligue 2 | Grenoble | 1-0 (0-0) | Nancy | P | U |
| 05.03.2022 | Ligue 2 | Nancy | 0-1 (0-0) | Grenoble | P | U |
| 21.09.2021 | Ligue 2 | Grenoble | 4-1 (1-1) | Nancy | P | O |
| 20.02.2021 | Ligue 2 | Nancy | 1-2 (1-0) | Grenoble | P | O |
| 24.11.2020 | Ligue 2 | Grenoble | 1-0 (1-0) | Nancy | P | U |
| 17.04.2020 | Ligue 2 | Nancy | 0-0 | Grenoble | N | U |
| 22.11.2019 | Ligue 2 | Grenoble | 1-1 (0-0) | Nancy | N | U |
| 15.03.2019 | Ligue 2 | Grenoble | 1-0 (0-0) | Nancy | P | U |
| 19.10.2018 | Ligue 2 | Nancy | 1-2 (0-1) | Grenoble | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 92.4% | – | 90.0% | 90.5% |
| 1 | - | - | - | 2.47 16.5% | - | 2.65 20.5% | 2.65 26.2% |
| X | - | - | - | 3.30 3.1% | - | 3.00 3.2% | 3.10 0.0% |
| 2 | - | - | - | 2.67 20.3% | - | 2.50 16.7% | 2.47 24.0% |
| 0-2 | - | - | - | 1.74 3.0% | - | 1.70 0.0% | 1.74 3.0% |
| 3+ | - | - | - | 1.97 3.9% | - | 2.05 0.0% | 1.96 3.0% |
| 4+ | - | - | - | 3.35 5.6% | - | 3.70 0.0% | 3.55 4.1% |
| GG | - | - | - | 1.78 2.7% | - | 1.70 2.9% | 1.76 4.3% |
| NG | - | - | - | 1.92 2.7% | - | 1.95 2.6% | 1.94 6.6% |
| I2+ | - | - | - | 2.80 1.8% | - | 2.90 0.0% | 2.95 3.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice