Le Mans 0 - 0 Nancy — rezultat
Forma i statistika timova
Le Mans Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | Saint Etienne | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.12.2025 | Perigny | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 12.12.2025 | Annecy | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.12.2025 | Amiens | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Villeneuve-la-Garenne | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 21.11.2025 | PAU | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 15.11.2025 | Ivry | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.11.2025 | RED Star FC 93 | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.10.2025 | Nancy | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.10.2025 | Laval | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Nancy Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | Amiens | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 20.12.2025 | Grenoble | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.12.2025 | Clermont Foot | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 05.12.2025 | Grenoble | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.11.2025 | Sarreguemines | A | 3-4 (0-2) | P | O |
| 22.11.2025 | Saint Etienne | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 16.11.2025 | GSA Tomblaine | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 07.11.2025 | Laval | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 31.10.2025 | Le Mans | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.10.2025 | Bastia | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 92.4% | – | 92.5% | 89.8% |
| 1 | - | - | - | 2.00 3.4% | - | 2.00 0.0% | 1.96 6.7% |
| X | - | - | - | 3.10 1.6% | - | 3.25 0.0% | 3.15 3.3% |
| 2 | - | - | - | 3.85 6.9% | - | 3.65 0.0% | 3.50 6.1% |
| 0-2 | - | - | - | 1.64 0.6% | - | 1.66 0.0% | 1.67 2.5% |
| 3+ | - | - | - | 2.12 1.4% | - | 2.10 0.0% | 2.05 3.3% |
| 4+ | - | - | - | 3.75 1.3% | - | 3.80 0.0% | 3.85 3.8% |
| GG | - | - | - | 1.87 1.6% | - | 1.90 0.0% | 1.89 1.6% |
| NG | - | - | - | 1.83 1.7% | - | 1.81 0.0% | 1.77 1.1% |
| I2+ | - | - | - | 3.05 1.7% | - | 3.15 0.0% | 3.10 3.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice