Lorient 0 - 0 Nice — rezultat
Forma i statistika timova
Lorient Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2026 | Auxerre | H | 2-2 (2-2) | N | O |
| 22.02.2026 | Nice | A | 3-3 (2-1) | N | O |
| 15.02.2026 | Angers | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 07.02.2026 | Stade Brestois 29 | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 04.02.2026 | Paris FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 31.01.2026 | Nantes | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.01.2026 | Rennes | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 16.01.2026 | Monaco | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 10.01.2026 | Hauts Lyonnais | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 04.01.2026 | Metz | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Nice Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2026 | Paris FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 22.02.2026 | Lorient | H | 3-3 (2-1) | N | O |
| 15.02.2026 | Lyon | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.02.2026 | Monaco | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.02.2026 | Montpellier | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 01.02.2026 | Stade Brestois 29 | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 29.01.2026 | Ludogorets | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.01.2026 | Nantes | A | 1-4 (1-3) | P | O |
| 22.01.2026 | GO Ahead Eagles | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 17.01.2026 | Toulouse | A | 5-1 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Ligue 1 | Nice | 3-3 (2-1) | Lorient | N | O |
| 30.11.2025 | Ligue 1 | Lorient | 3-1 (2-1) | Nice | P | O |
| 19.04.2024 | Ligue 1 | Nice | 3-0 (1-0) | Lorient | I | O |
| 20.08.2023 | Ligue 1 | Lorient | 1-1 (0-0) | Nice | N | U |
| 19.03.2023 | Ligue 1 | Nice | 1-1 (0-1) | Lorient | N | U |
| 30.10.2022 | Ligue 1 | Lorient | 1-2 (1-0) | Nice | I | O |
| 17.04.2022 | Ligue 1 | Nice | 2-1 (0-0) | Lorient | I | O |
| 22.09.2021 | Ligue 1 | Lorient | 1-0 (1-0) | Nice | P | U |
| 14.03.2021 | Ligue 1 | Lorient | 1-1 (0-0) | Nice | N | U |
| 23.12.2020 | Ligue 1 | Nice | 2-2 (2-0) | Lorient | N | O |
| 18.02.2017 | Ligue 1 | Lorient | 0-1 (0-1) | Nice | I | U |
| 08.01.2017 | Coupe de France | Lorient | 2-1 (0-1) | Nice | P | O |
| 02.10.2016 | Ligue 1 | Nice | 2-1 (1-0) | Lorient | I | O |
| 23.01.2016 | Ligue 1 | Nice | 2-1 (2-1) | Lorient | I | O |
| 01.12.2015 | Ligue 1 | Lorient | 0-0 (0-0) | Nice | N | U |
| 10.01.2015 | Ligue 1 | Nice | 3-1 (1-1) | Lorient | I | O |
| 16.08.2014 | Ligue 1 | Lorient | 0-0 (0-0) | Nice | N | U |
| 12.04.2014 | Ligue 1 | Nice | 1-2 (1-1) | Lorient | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 95.1% | – | 95.3% | 93.4% |
| 1 | - | - | - | 2.12 3.6% | - | 2.15 2.3% | 2.15 2.4% |
| X | - | - | - | 3.40 1.5% | - | 3.50 0.0% | 3.30 1.5% |
| 2 | - | - | - | 3.50 4.5% | - | 3.35 3.1% | 3.30 8.2% |
| 0-2 | - | - | - | 1.95 2.5% | - | 1.94 3.0% | 1.90 2.1% |
| 3+ | - | - | - | 1.87 2.2% | - | 1.87 2.7% | 1.82 4.0% |
| 4+ | - | - | - | 3.15 5.0% | - | 3.20 3.2% | 3.15 5.0% |
| GG | - | - | - | 1.69 3.7% | - | 1.70 2.4% | 1.69 3.0% |
| NG | - | - | - | 2.05 4.7% | - | 2.10 4.5% | 2.07 1.4% |
| I2+ | - | - | - | 2.57 0.0% | - | 2.85 3.6% | 2.75 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice