Lorient 2 - 0 Paris FC — rezultat
Forma i statistika timova
Lorient Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026 | Nantes | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.01.2026 | Rennes | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 16.01.2026 | Monaco | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 10.01.2026 | Hauts Lyonnais | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 04.01.2026 | Metz | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.12.2025 | Gosier | A | 0-7 (0-5) | P | O |
| 14.12.2025 | Strasbourg | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Lyon | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Nice | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 23.11.2025 | Nantes | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Paris FC Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026 | Marseille | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 25.01.2026 | Angers | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.01.2026 | Nantes | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 12.01.2026 | Paris Saint Germain | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 04.01.2026 | Paris Saint Germain | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 20.12.2025 | Raon l'Etape | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 13.12.2025 | Toulouse | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 07.12.2025 | Le Havre | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Auxerre | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.11.2025 | Lille | A | 4-2 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2025 | Ligue 1 | Paris FC | 2-0 (2-0) | Lorient | I | U |
| 08.03.2025 | Ligue 2 | Paris FC | 3-2 (3-1) | Lorient | I | O |
| 14.12.2024 | Ligue 2 | Lorient | 2-0 (1-0) | Paris FC | P | U |
| 09.02.2021 | Coupe de France | Lorient | 2-1 (0-1) | Paris FC | P | O |
| 15.05.2020 | Ligue 2 | Paris FC | 0-0 | Lorient | N | U |
| 29.07.2019 | Ligue 2 | Lorient | 3-0 (1-0) | Paris FC | P | O |
| 15.04.2019 | Ligue 2 | Paris FC | 2-2 (0-1) | Lorient | N | O |
| 09.11.2018 | Ligue 2 | Lorient | 2-1 (1-1) | Paris FC | P | O |
| 06.04.2018 | Ligue 2 | Lorient | 2-0 (0-0) | Paris FC | P | U |
| 03.11.2017 | Ligue 2 | Paris FC | 1-1 (1-0) | Lorient | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 95.1% | – | 95.5% | 93.2% |
| 1 | - | - | - | 2.82 30.0% | - | 2.80 27.3% | 2.70 25.6% |
| X | - | - | - | 3.20 1.6% | - | 3.20 4.5% | 3.15 1.6% |
| 2 | - | - | - | 2.60 21.2% | - | 2.65 20.9% | 2.60 17.5% |
| 0-2 | - | - | - | 1.77 4.7% | - | 1.70 4.5% | 1.71 0.0% |
| 3+ | - | - | - | 2.05 0.0% | - | 2.15 4.9% | 2.04 2.0% |
| 4+ | - | - | - | 3.60 1.4% | - | 4.00 6.7% | 3.75 2.7% |
| GG | - | - | - | 1.77 2.7% | - | 1.85 1.6% | 1.81 0.0% |
| NG | - | - | - | 1.95 3.7% | - | 1.95 0.0% | 1.91 1.6% |
| I2+ | - | - | - | 2.85 0.0% | - | 3.20 3.2% | 3.05 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice