SA Merignac 0 - 0 Istres — rezultat
20.12.2025 17:00 • Francuska - Kup Francuske
Forma i statistika timova
SA Merignac Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | PAU | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.11.2025 | Colomiers | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.12.2024 | Laval | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2024 | Beaumont Saint-Cyr | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 16.11.2024 | St-Philbert Reorthe JA | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 29.10.2022 | Chatellerault | A | 4-2 (2-2) | I | O |
Istres Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Seyssinet-Pariset | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 15.11.2025 | SS Allinges | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 30.11.2024 | Grenoble | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 16.11.2024 | Cannet Rocheville | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 13.11.2021 | Cannet Rocheville | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 08.01.2017 | Athletico Marseille | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.12.2016 | Rodez | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.11.2016 | Nimes | H | 2-2 | N | O |
| 15.11.2015 | Saint-Jean Beaulieu | A | 3-0 | I | O |
| 06.12.2014 | Bressuire | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 92.4% | – | 89.9% | 90.2% |
| 1 | - | - | - | 4.15 20.2% | - | 4.40 6.4% | 4.25 36.6% |
| X | - | - | - | 3.75 28.6% | - | 3.50 22.2% | 3.35 15.2% |
| 2 | - | - | - | 1.74 22.5% | - | 1.67 12.8% | 1.74 23.4% |
| 0-2 | - | - | - | 1.82 3.2% | - | 1.82 0.5% | 1.80 3.7% |
| 3+ | - | - | - | 1.88 3.3% | - | 1.88 0.5% | 1.88 3.9% |
| 4+ | - | - | - | 3.25 3.2% | - | 3.25 1.6% | 3.35 6.3% |
| GG | - | - | - | 1.88 12.6% | - | 1.85 9.8% | 1.85 11.9% |
| NG | - | - | - | 1.82 11.7% | - | 1.80 9.1% | 1.81 11.0% |
| I2+ | - | - | - | 2.72 3.8% | - | 2.65 0.0% | 2.88 4.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice