Strasbourg 2 - 1 Reims — rezultat
03.03.2026 20:00 • Francuska - Kup Francuske
Forma i statistika timova
Strasbourg Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.02.2026 | Lens | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 22.02.2026 | Lyon | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 14.02.2026 | Marseille | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 08.02.2026 | Le Havre | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 05.02.2026 | Monaco | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 01.02.2026 | Paris Saint Germain | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 25.01.2026 | Lille | A | 1-4 (0-2) | P | O |
| 18.01.2026 | Metz | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 10.01.2026 | Avranches | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 03.01.2026 | Nice | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Reims Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 100%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.02.2026 | Montpellier | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Amiens | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.02.2026 | Grenoble | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.02.2026 | Bastia | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.02.2026 | Le Mans | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 30.01.2026 | Clermont Foot | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 24.01.2026 | Saint Etienne | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.01.2026 | Estac Troyes | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 10.01.2026 | Le Puy Foot | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.01.2026 | Annecy | H | 2-1 (2-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2025 | Ligue 1 | Reims | 0-1 (0-1) | Strasbourg | P | U |
| 08.12.2024 | Ligue 1 | Strasbourg | 0-0 (0-0) | Reims | N | U |
| 13.04.2024 | Ligue 1 | Strasbourg | 3-1 (1-1) | Reims | P | O |
| 01.12.2023 | Ligue 1 | Reims | 2-1 (2-0) | Strasbourg | I | O |
| 23.04.2023 | Ligue 1 | Reims | 0-2 (0-2) | Strasbourg | P | U |
| 21.08.2022 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-1 (1-0) | Reims | N | U |
| 06.03.2022 | Ligue 1 | Reims | 1-1 (0-0) | Strasbourg | N | U |
| 21.11.2021 | Ligue 1 | Strasbourg | 1-1 (0-1) | Reims | N | U |
| 31.01.2021 | Ligue 1 | Strasbourg | 0-1 (0-0) | Reims | I | U |
| 01.11.2020 | Ligue 1 | Reims | 2-1 (2-1) | Strasbourg | I | O |
| 09.02.2020 | Ligue 1 | Strasbourg | 3-0 (0-0) | Reims | P | O |
| 07.01.2020 | Coupe de la Ligue | Reims | 0-0 (0-0) | Strasbourg | N | U |
| 18.08.2019 | Ligue 1 | Reims | 0-0 (0-0) | Strasbourg | N | U |
| 03.04.2019 | Ligue 1 | Strasbourg | 4-0 (1-0) | Reims | P | O |
| 15.12.2018 | Ligue 1 | Reims | 2-1 (1-0) | Strasbourg | I | O |
| 08.04.2017 | Ligue 2 | Reims | 1-1 (1-1) | Strasbourg | N | U |
| 05.11.2016 | Ligue 2 | Strasbourg | 1-2 (0-1) | Reims | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 95.1% | – | 95.2% | 93.3% |
| 1 | - | - | - | 1.61 0.0% | - | 1.63 0.6% | 1.57 0.6% |
| X | - | - | - | 4.10 2.4% | - | 4.00 0.0% | 4.15 7.8% |
| 2 | - | - | - | 5.35 3.9% | - | 5.35 1.8% | 5.15 8.4% |
| 0-2 | - | - | - | 2.17 2.4% | - | 2.13 0.5% | 2.15 4.9% |
| 3+ | - | - | - | 1.69 2.3% | - | 1.72 0.6% | 1.64 1.8% |
| 4+ | - | - | - | 2.72 3.5% | - | 2.80 1.8% | 2.70 1.8% |
| GG | - | - | - | 1.72 2.3% | - | 1.76 1.1% | 1.72 0.6% |
| NG | - | - | - | 2.00 2.6% | - | 2.05 2.5% | 2.03 3.0% |
| I2+ | - | - | - | 2.37 5.2% | - | 2.55 3.8% | 2.50 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice