Metz 2 - 0 Lens — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 14 |
| 2 | Lille | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.2 | 13 |
| 3 | Rennes | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 13 |
| 4 | Lyon | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 11 |
| 5 | Paris FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 6 | Paris Saint Germain | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 3 | 3.2 | 11 |
| 7 | Stade Brestois 29 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3.5 | 8 |
| 8 | Lorient | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 9 | Nice | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2 | 8 |
| 10 | Lens | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 7 |
| 11 | Strasbourg | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.8 | 7 |
| 12 | Angers | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 7 |
| 13 | Marseille | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 14 | Toulouse | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 6 |
| 15 | Le Mans | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 6 |
| 16 | Auxerre | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 6 |
| 17 | Estac Troyes | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 4 |
| 18 | Le Havre | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Nice | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 3 | Lyon | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 7 |
| 4 | Paris FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 5 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 6 | Lille | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Lens | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 8 | Auxerre | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 9 | Le Mans | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 5 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 4 |
| 11 | Strasbourg | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 12 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 13 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 4 | 3 |
| 14 | Paris Saint Germain | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 15 | Angers | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Toulouse | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 17 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 18 | Estac Troyes | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Paris Saint Germain | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 5 | 2 | 3 | 8 |
| 2 | Monaco | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 3 | Lille | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 4 | Lyon | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 5 | Paris FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | Stade Brestois 29 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 7 | Lorient | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 8 | Angers | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 9 | Toulouse | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Marseille | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 11 | Strasbourg | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 3 |
| 12 | Rennes | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 13 | Estac Troyes | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 14 | Lens | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 15 | Le Havre | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 1 |
| 16 | Le Mans | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Metz Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 3.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Lille | A | 6-1 (2-0) | I | O |
| 19.10.2025 | Toulouse | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Marseille | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 28.09.2025 | Le Havre | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.09.2025 | Monaco | A | 5-2 (1-1) | I | O |
| 14.09.2025 | Angers | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 31.08.2025 | Paris FC | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 23.08.2025 | Lyon | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 17.08.2025 | Strasbourg | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 29.05.2025 | Reims | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Lens Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Marseille | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 19.10.2025 | Paris FC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 04.10.2025 | Auxerre | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.09.2025 | Rennes | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.09.2025 | Lille | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 14.09.2025 | Paris Saint Germain | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.08.2025 | Stade Brestois 29 | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 24.08.2025 | Le Havre | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 16.08.2025 | Lyon | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 17.05.2025 | Monaco | H | 4-0 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2024 | Ligue 1 | Metz | 2-1 (2-1) | Lens | P | O |
| 16.09.2023 | Ligue 1 | Lens | 0-1 (0-1) | Metz | P | U |
| 13.03.2022 | Ligue 1 | Metz | 0-0 (0-0) | Lens | N | U |
| 24.10.2021 | Ligue 1 | Lens | 4-1 (2-1) | Metz | I | O |
| 14.03.2021 | Ligue 1 | Lens | 2-2 (2-1) | Metz | N | O |
| 19.12.2020 | Ligue 1 | Metz | 2-0 (1-0) | Lens | P | U |
| 09.02.2019 | Ligue 2 | Lens | 0-0 (0-0) | Metz | N | U |
| 01.09.2018 | Ligue 2 | Metz | 2-0 (0-0) | Lens | P | U |
| 28.08.2018 | Coupe de la Ligue | Lens | 1-1 (0-1) | Metz | N | U |
| 08.01.2017 | Coupe de France | Lens | 2-0 (0-0) | Metz | I | U |
| 13.05.2016 | Ligue 2 | Lens | 1-0 (1-0) | Metz | I | U |
| 01.08.2015 | Ligue 2 | Metz | 0-0 (0-0) | Lens | N | U |
| 18.04.2015 | Ligue 1 | Metz | 3-1 (1-0) | Lens | P | O |
| 29.11.2014 | Ligue 1 | Lens | 2-0 (0-0) | Metz | I | U |
| 08.03.2014 | Ligue 2 | Metz | 0-1 (0-0) | Lens | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.5% | 98.5% | 96.3% | 97.0% | 95.7% | 96.1% | 95.1% |
| 1 | 6.89 42.1% | 6.89 42.1% | 6.40 32.0% | 6.40 43.8% | 6.35 9.5% | 6.70 12.6% | 6.40 42.2% |
| X | 4.80 25.7% | 4.80 25.7% | 4.65 29.2% | 4.70 28.8% | 4.52 14.7% | 4.75 11.8% | 4.75 33.8% |
| 2 | 1.51 17.5% | 1.51 17.5% | 1.50 9.1% | 1.51 17.0% | 1.50 6.8% | 1.47 6.4% | 1.46 20.7% |
| 0-2 | 2.48 25.3% | 2.48 25.3% | 2.45 26.9% | 2.40 25.0% | 2.44 19.0% | 2.37 15.0% | 2.45 23.7% |
| 3+ | 1.64 16.3% | 1.64 16.3% | 1.55 12.9% | 1.58 16.0% | 1.57 11.8% | 1.62 10.0% | 1.55 15.3% |
| 4+ | 2.38 23.7% | 2.38 23.7% | 2.45 19.7% | 2.42 23.2% | 2.43 0.8% | 2.60 14.8% | 2.40 23.8% |
| GG | 1.70 4.5% | 1.70 4.5% | 1.70 5.6% | 1.69 4.5% | 1.72 8.0% | 1.75 7.9% | 1.74 2.8% |
| NG | 2.05 5.1% | 2.05 5.1% | 2.15 13.2% | 2.05 5.1% | 2.13 9.8% | 2.05 7.9% | 2.12 3.9% |
| I2+ | 2.39 14.9% | 2.39 14.9% | 2.35 13.0% | 2.25 15.1% | 2.35 13.3% | 2.45 10.9% | 2.35 16.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice