Clermont Foot 4 - 1 Laval — rezultat
03.01.2026 19:00 • Francuska - Ligue 2
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | 8 | 13 | 3.6 | 19 |
| 2 | RED Star FC 93 | 8 | 5 | 2 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 17 |
| 3 | Montpellier | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 1.6 | 15 |
| 4 | Reims | 8 | 3 | 5 | 0 | 15 | 9 | 6 | 3 | 14 |
| 5 | Nancy | 8 | 4 | 1 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2 | 13 |
| 6 | Annecy | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 13 |
| 7 | Dijon | 8 | 3 | 3 | 2 | 14 | 12 | 2 | 3.2 | 12 |
| 8 | PAU | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 11 |
| 9 | Sochaux | 8 | 2 | 5 | 1 | 5 | 6 | -1 | 1.4 | 11 |
| 10 | Metz | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 11 | 1 | 2.9 | 10 |
| 11 | Guingamp | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.9 | 8 |
| 12 | Dunkerque | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.9 | 8 |
| 13 | Nantes | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 13 | -4 | 2.8 | 8 |
| 14 | Grenoble | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 13 | -5 | 2.6 | 8 |
| 15 | Rodez | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | 18 | -4 | 4 | 7 |
| 16 | Boulogne | 8 | 0 | 6 | 2 | 4 | 6 | -2 | 1.2 | 6 |
| 17 | Clermont Foot | 8 | 0 | 6 | 2 | 6 | 9 | -3 | 1.9 | 6 |
| 18 | Laval | 8 | 1 | 2 | 5 | 10 | 17 | -7 | 3.4 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Metz | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 4 | PAU | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 5 | Dunkerque | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 7 |
| 6 | Guingamp | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 7 |
| 7 | Sochaux | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 7 |
| 8 | Reims | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | 7 | 2 | 4 | 6 |
| 9 | Nancy | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 10 | Dijon | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 11 | Annecy | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 12 | Rodez | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 4 | 4 |
| 13 | Clermont Foot | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 4 |
| 14 | RED Star FC 93 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 4 |
| 15 | Nantes | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 4 |
| 16 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 17 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 18 | Grenoble | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RED Star FC 93 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3 | 13 |
| 2 | Annecy | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 9 |
| 3 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2 | 8 |
| 4 | Saint Etienne | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 6 | Montpellier | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 7 | Dijon | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 8 | Grenoble | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 6 |
| 9 | PAU | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Sochaux | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| 11 | Nantes | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 4 |
| 12 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 13 | Rodez | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 3 |
| 14 | Clermont Foot | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 2 |
| 15 | Metz | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 16 | Guingamp | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 1 |
| 17 | Dunkerque | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 18 | Laval | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
Forma i statistika timova
Clermont Foot Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2025 | Nancy | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.12.2025 | Boulogne | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.11.2025 | RED Star FC 93 | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 16.11.2025 | Blois | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.11.2025 | Amiens | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 31.10.2025 | Bastia | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.10.2025 | Montpellier | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.10.2025 | Guingamp | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 17.10.2025 | Annecy | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.10.2025 | PAU | A | 3-1 (3-0) | I | O |
Laval Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.12.2025 | Guingamp | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.12.2025 | Dunkerque | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 08.12.2025 | Reims | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 29.11.2025 | Saint-Pauloise | H | 6-0 (1-0) | P | O |
| 25.11.2025 | Bastia | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.11.2025 | Estac Troyes | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 15.11.2025 | Le Cellier Mauves | A | 0-6 (0-1) | P | O |
| 07.11.2025 | Nancy | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 31.10.2025 | Guingamp | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 28.10.2025 | Le Mans | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2025 | Ligue 2 | Laval | 0-0 (0-0) | Clermont Foot | N | U |
| 18.01.2025 | Ligue 2 | Clermont Foot | 1-1 (0-0) | Laval | N | U |
| 29.10.2024 | Ligue 2 | Laval | 1-2 (1-0) | Clermont Foot | P | O |
| 14.08.2018 | Coupe de la Ligue | Laval | 0-3 (0-1) | Clermont Foot | P | O |
| 03.03.2017 | Ligue 2 | Clermont Foot | 1-1 (0-1) | Laval | N | U |
| 30.09.2016 | Ligue 2 | Laval | 1-1 (0-1) | Clermont Foot | N | U |
| 29.04.2016 | Ligue 2 | Laval | 1-1 (1-0) | Clermont Foot | N | U |
| 11.12.2015 | Ligue 2 | Clermont Foot | 4-1 (1-0) | Laval | P | O |
| 15.05.2015 | Ligue 2 | Laval | 3-1 (0-1) | Clermont Foot | I | O |
| 09.01.2015 | Ligue 2 | Clermont Foot | 0-0 (0-0) | Laval | N | U |
| 24.01.2014 | Ligue 2 | Laval | 0-0 (0-0) | Clermont Foot | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 93.2% | 95.1% | 94.4% | 94.3% | 93.2% |
| 1 | 2.67 6.0% | 2.67 6.0% | 2.70 14.9% | 2.75 11.3% | 2.67 11.7% | 2.70 10.2% | 2.65 10.4% |
| X | 2.89 4.9% | 2.89 4.9% | 2.95 1.7% | 3.00 6.3% | 2.99 1.6% | 2.90 7.9% | 2.95 1.7% |
| 2 | 2.84 2.7% | 2.84 2.7% | 2.75 11.3% | 2.82 6.0% | 2.85 11.2% | 2.90 3.3% | 2.80 2.8% |
| 0-2 | 1.50 4.5% | 1.50 4.5% | 1.48 4.5% | 1.47 3.3% | 1.51 4.4% | 1.50 5.1% | 1.48 2.6% |
| 3+ | 2.53 7.7% | 2.53 7.7% | 2.50 8.7% | 2.50 6.4% | 2.53 8.1% | 2.55 8.5% | 2.50 7.8% |
| 4+ | 4.65 8.1% | 4.65 8.1% | 5.10 13.3% | 4.70 6.8% | 5.20 13.0% | 5.15 14.4% | 5.10 9.7% |
| GG | 2.03 4.1% | 2.03 4.1% | 2.10 5.0% | 2.07 2.5% | 2.14 5.4% | 2.10 5.0% | 2.12 5.0% |
| NG | 1.70 3.4% | 1.70 3.4% | 1.63 4.1% | 1.67 1.8% | 1.67 4.0% | 1.68 4.0% | 1.64 1.8% |
| I2+ | 3.50 4.8% | 3.50 4.8% | 3.75 8.7% | 3.50 1.4% | 3.80 9.2% | 3.80 16.9% | 3.75 7.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice