Estac Troyes 1 - 0 RED Star FC 93 — rezultat
03.01.2026 13:00 • Francuska - Ligue 2
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Sochaux | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 5 |
| 9 | RED Star FC 93 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Guingamp | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 11 | PAU | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 12 | Dunkerque | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 16 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 4 |
| 3 | Rodez | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 4 | Annecy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Metz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Guingamp | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Nancy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Dunkerque | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Clermont Foot | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 10 | Sochaux | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 3 |
| 11 | Laval | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 12 | Montpellier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Grenoble | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | RED Star FC 93 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 16 | PAU | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 18 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Montpellier | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 3 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Nancy | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | RED Star FC 93 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | PAU | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Rodez | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Annecy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Grenoble | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 10 | Metz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Sochaux | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12 | Dijon | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Nantes | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 15 | Dunkerque | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 16 | Laval | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Guingamp | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Clermont Foot | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Estac Troyes Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Olympique Marcquois | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 15.12.2025 | Boulogne | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 06.12.2025 | Rodez | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Ouest Tourangeau | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.11.2025 | Laval | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.11.2025 | France Aizenay | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 08.11.2025 | Saint Etienne | H | 2-3 (0-3) | I | O |
| 03.11.2025 | PAU | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.10.2025 | Amiens | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 24.10.2025 | Reims | A | 0-0 (0-0) | N | U |
RED Star FC 93 Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Reims | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.12.2025 | Bastia | A | 0-0 | N | U |
| 29.11.2025 | Biesheim | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 22.11.2025 | Clermont Foot | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 16.11.2025 | Forbach | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.11.2025 | Le Mans | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.11.2025 | Saint Etienne | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 28.10.2025 | Dunkerque | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 24.10.2025 | Grenoble | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 18.10.2025 | Laval | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2025 | Ligue 2 | RED Star FC 93 | 1-3 (1-2) | Estac Troyes | P | O |
| 05.04.2025 | Ligue 2 | Estac Troyes | 2-2 (2-2) | RED Star FC 93 | N | O |
| 08.11.2024 | Ligue 2 | RED Star FC 93 | 0-3 (0-1) | Estac Troyes | P | O |
| 23.04.2019 | Ligue 2 | Estac Troyes | 2-0 (1-0) | RED Star FC 93 | P | U |
| 30.11.2018 | Ligue 2 | RED Star FC 93 | 0-3 (0-2) | Estac Troyes | P | O |
| 14.04.2017 | Ligue 2 | Estac Troyes | 3-2 (1-0) | RED Star FC 93 | P | O |
| 18.11.2016 | Ligue 2 | RED Star FC 93 | 1-2 (0-1) | Estac Troyes | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.8% | 93.8% | 92.9% | 94.8% | 94.5% | 94.3% | 93.4% |
| 1 | 1.90 3.8% | 1.90 3.8% | 1.90 3.8% | 1.90 1.6% | 1.95 6.0% | 1.93 7.2% | 1.91 4.9% |
| X | 3.24 5.3% | 3.24 5.3% | 3.30 0.0% | 3.15 11.3% | 3.31 1.5% | 3.35 4.3% | 3.30 1.5% |
| 2 | 4.32 1.4% | 4.32 1.4% | 4.05 8.0% | 4.75 11.8% | 4.11 10.3% | 4.10 9.9% | 4.10 3.8% |
| 0-2 | 1.68 4.0% | 1.68 4.0% | 1.68 2.9% | 1.62 5.8% | 1.69 3.4% | 1.68 4.0% | 1.68 2.3% |
| 3+ | 2.14 4.9% | 2.14 4.9% | 2.10 5.0% | 2.17 8.5% | 2.15 4.9% | 2.15 4.9% | 2.08 5.1% |
| 4+ | 3.72 8.1% | 3.72 8.1% | 3.90 5.4% | 3.80 8.6% | 4.03 7.5% | 4.00 6.7% | 3.90 8.3% |
| GG | 1.92 3.2% | 1.92 3.2% | 1.93 0.0% | 1.95 2.6% | 1.98 0.5% | 1.90 2.6% | 1.95 3.2% |
| NG | 1.79 2.7% | 1.79 2.7% | 1.75 0.0% | 1.77 2.7% | 1.78 0.6% | 1.84 2.8% | 1.75 1.1% |
| I2+ | 3.10 3.7% | 3.10 3.7% | 3.15 3.3% | 3.05 4.5% | 3.22 4.5% | 3.20 3.2% | 3.15 5.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice