Guingamp 0 - 3 Annecy — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Sochaux | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 5 |
| 9 | RED Star FC 93 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Guingamp | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 11 | PAU | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 12 | Dunkerque | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 16 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 4 |
| 3 | Rodez | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 4 | Annecy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Metz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Guingamp | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Nancy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Dunkerque | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Clermont Foot | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 10 | Sochaux | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 3 |
| 11 | Laval | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 12 | Montpellier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Grenoble | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | RED Star FC 93 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 16 | PAU | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 18 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Montpellier | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 3 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Nancy | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | RED Star FC 93 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | PAU | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Rodez | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Annecy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Grenoble | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 10 | Metz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Sochaux | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12 | Dijon | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Nantes | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 15 | Dunkerque | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 16 | Laval | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Guingamp | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Clermont Foot | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Guingamp Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Ancienne Chateau-Gontier | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 22.11.2025 | Amiens | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 15.11.2025 | Saint-Colomban Locmine | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 08.11.2025 | PAU | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 31.10.2025 | Laval | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 28.10.2025 | Grenoble | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.10.2025 | Clermont Foot | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 17.10.2025 | Boulogne | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 03.10.2025 | Nancy | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 27.09.2025 | Saint Etienne | A | 2-3 (1-1) | P | O |
Annecy Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.11.2025 | Grenoble | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 21.11.2025 | Bastia | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.11.2025 | Cannes | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 07.11.2025 | Montpellier | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 31.10.2025 | Boulogne | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.10.2025 | Rodez | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Saint Etienne | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 17.10.2025 | Clermont Foot | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 03.10.2025 | Laval | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.09.2025 | Estac Troyes | A | 3-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2025 | Ligue 2 | Annecy | 1-4 (0-1) | Guingamp | P | O |
| 20.09.2024 | Ligue 2 | Guingamp | 2-2 (1-1) | Annecy | N | O |
| 03.02.2024 | Ligue 2 | Guingamp | 1-4 (1-2) | Annecy | I | O |
| 05.08.2023 | Ligue 2 | Annecy | 1-4 (1-0) | Guingamp | P | O |
| 18.03.2023 | Ligue 2 | Annecy | 1-1 (1-1) | Guingamp | N | U |
| 08.10.2022 | Ligue 2 | Guingamp | 0-4 (0-1) | Annecy | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.9% | 95.1% | 94.4% | 93.8% | 93.2% |
| 1 | 2.06 11.4% | 2.09 13.0% | 2.15 10.3% | 2.17 14.2% | 2.15 11.4% | 2.10 6.6% | 2.12 14.0% |
| X | 3.22 3.9% | 3.18 5.1% | 3.15 3.1% | 3.20 5.9% | 3.21 3.6% | 3.25 4.4% | 3.25 1.5% |
| 2 | 3.68 16.0% | 3.64 16.9% | 3.40 11.7% | 3.60 17.2% | 3.54 14.7% | 3.55 5.3% | 3.40 20.9% |
| 0-2 | 1.70 0.0% | 1.69 0.6% | 1.70 1.2% | 1.63 3.0% | 1.74 2.4% | 1.71 1.8% | 1.74 3.6% |
| 3+ | 2.11 0.0% | 2.13 0.9% | 2.05 2.4% | 2.15 3.9% | 2.06 3.3% | 2.10 2.3% | 2.00 3.8% |
| 4+ | 3.62 0.0% | 3.62 0.0% | 3.75 3.8% | 3.80 5.6% | 3.80 4.5% | 3.80 5.0% | 3.65 6.4% |
| GG | 1.85 3.6% | 1.85 3.6% | 1.83 5.2% | 1.90 1.0% | 1.89 4.1% | 1.90 2.6% | 1.82 7.6% |
| NG | 1.85 3.4% | 1.85 3.4% | 1.88 7.4% | 1.80 0.0% | 1.86 4.5% | 1.85 2.8% | 1.90 9.2% |
| I2+ | 3.04 0.0% | 3.10 2.0% | 3.05 3.2% | 3.10 3.3% | 3.10 2.8% | 3.00 3.2% | 3.00 4.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice