Laval 0 - 1 PAU — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Sochaux | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 5 |
| 9 | RED Star FC 93 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Guingamp | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 11 | PAU | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 12 | Dunkerque | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 16 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 4 |
| 3 | Rodez | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 4 | Annecy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Metz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Guingamp | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Nancy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Dunkerque | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Clermont Foot | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 10 | Sochaux | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 3 |
| 11 | Laval | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 12 | Montpellier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Grenoble | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | RED Star FC 93 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 16 | PAU | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 18 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Montpellier | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 3 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Nancy | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | RED Star FC 93 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | PAU | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Rodez | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Annecy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Grenoble | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 10 | Metz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Sochaux | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12 | Dijon | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Nantes | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 15 | Dunkerque | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 16 | Laval | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Guingamp | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Clermont Foot | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Laval Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.01.2026 | Amiens | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.01.2026 | Bastia | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 10.01.2026 | Istres | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 03.01.2026 | Clermont Foot | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 19.12.2025 | Guingamp | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.12.2025 | Dunkerque | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 08.12.2025 | Reims | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 29.11.2025 | Saint-Pauloise | H | 6-0 (1-0) | P | O |
| 25.11.2025 | Bastia | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.11.2025 | Estac Troyes | H | 0-1 (0-0) | I | U |
PAU Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.01.2026 | Grenoble | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 16.01.2026 | Dunkerque | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 03.01.2026 | Rodez | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 12.12.2025 | Amiens | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 06.12.2025 | Montpellier | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 29.11.2025 | SA Merignac | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.11.2025 | Le Mans | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 15.11.2025 | Trelissac | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.11.2025 | Guingamp | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 03.11.2025 | Estac Troyes | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2025 | Ligue 2 | PAU | 1-0 (0-0) | Laval | I | U |
| 31.01.2025 | Ligue 2 | PAU | 1-1 (0-0) | Laval | N | U |
| 27.09.2024 | Ligue 2 | Laval | 3-1 (2-0) | PAU | P | O |
| 20.04.2024 | Ligue 2 | PAU | 3-0 (2-0) | Laval | I | O |
| 16.12.2023 | Ligue 2 | Laval | 1-1 (0-0) | PAU | N | U |
| 18.02.2023 | Ligue 2 | PAU | 0-1 (0-1) | Laval | P | U |
| 10.09.2022 | Ligue 2 | Laval | 0-1 (0-0) | PAU | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 93.0% | 95.1% | 94.4% | 94.3% | 93.4% |
| 1 | 3.40 15.3% | 3.40 14.5% | 3.30 3.1% | 3.45 15.0% | 3.40 7.9% | 3.25 3.2% | 3.35 8.1% |
| X | 3.12 9.6% | 3.12 9.6% | 3.15 0.0% | 3.15 11.3% | 3.18 0.3% | 3.35 0.0% | 3.15 0.0% |
| 2 | 2.20 3.5% | 2.20 3.1% | 2.20 2.2% | 2.25 0.9% | 2.22 5.5% | 2.20 2.2% | 2.20 0.9% |
| 0-2 | 1.70 2.9% | 1.70 2.9% | 1.70 1.7% | 1.76 2.3% | 1.74 0.0% | 1.68 4.0% | 1.71 1.2% |
| 3+ | 2.11 3.4% | 2.11 3.4% | 2.05 2.5% | 1.95 2.5% | 2.07 0.5% | 2.15 4.9% | 2.04 2.5% |
| 4+ | 3.54 0.0% | 3.54 0.0% | 3.75 1.4% | 3.35 5.6% | 3.82 0.8% | 4.00 6.7% | 3.75 2.7% |
| GG | 1.83 2.2% | 1.83 2.2% | 1.83 1.7% | 1.75 4.4% | 1.86 1.1% | 1.90 3.8% | 1.84 2.2% |
| NG | 1.87 2.6% | 1.87 2.6% | 1.88 1.1% | 1.97 5.3% | 1.92 1.0% | 1.84 3.2% | 1.89 1.0% |
| I2+ | 3.04 3.4% | 3.04 3.4% | 3.05 0.0% | 2.87 2.7% | 3.11 0.6% | 3.20 3.2% | 3.05 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice