Le Mans 1 - 0 Amiens — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Sochaux | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 5 |
| 9 | RED Star FC 93 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Guingamp | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 11 | PAU | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 12 | Dunkerque | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 16 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 4 |
| 3 | Rodez | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 4 | Annecy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Metz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Guingamp | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Nancy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Dunkerque | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Clermont Foot | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 10 | Sochaux | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 3 |
| 11 | Laval | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 12 | Montpellier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Grenoble | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | RED Star FC 93 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 16 | PAU | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 18 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Montpellier | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 3 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Nancy | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | RED Star FC 93 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | PAU | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Rodez | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Annecy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Grenoble | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 10 | Metz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Sochaux | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12 | Dijon | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Nantes | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 15 | Dunkerque | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 16 | Laval | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Guingamp | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Clermont Foot | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Le Mans Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Villeneuve-la-Garenne | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 21.11.2025 | PAU | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 15.11.2025 | Ivry | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.11.2025 | RED Star FC 93 | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.10.2025 | Nancy | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.10.2025 | Laval | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.10.2025 | Boulogne | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 18.10.2025 | Saint Etienne | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 03.10.2025 | Estac Troyes | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 26.09.2025 | Clermont Foot | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Amiens Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Reims Sainte-Anne | A | 0-4 (0-4) | P | O |
| 22.11.2025 | Guingamp | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 15.11.2025 | Auby | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 07.11.2025 | Clermont Foot | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 01.11.2025 | Grenoble | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 28.10.2025 | Estac Troyes | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 25.10.2025 | Rodez | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 20.10.2025 | Nancy | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 03.10.2025 | Boulogne | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 27.09.2025 | Dunkerque | A | 6-2 (4-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 92.9% | 94.6% | 94.5% | 93.7% | 93.4% |
| 1 | 1.34 16.8% | 1.34 16.8% | 1.34 16.3% | 1.34 17.3% | 1.34 15.7% | 1.33 16.9% | 1.34 18.3% |
| X | 4.75 26.7% | 4.75 26.7% | 4.50 21.6% | 4.90 25.6% | 4.69 22.5% | 5.00 33.3% | 4.60 26.0% |
| 2 | 8.90 60.4% | 8.90 60.4% | 9.25 65.2% | 9.40 72.5% | 10.10 69.7% | 8.70 52.6% | 9.35 76.4% |
| 0-2 | 1.95 6.0% | 1.95 6.0% | 1.90 3.8% | 1.92 6.7% | 1.95 5.4% | 1.93 6.6% | 1.91 4.9% |
| 3+ | 1.82 5.7% | 1.82 5.7% | 1.80 5.3% | 1.78 6.3% | 1.83 5.2% | 1.85 6.1% | 1.81 4.7% |
| 4+ | 2.85 8.7% | 2.85 8.7% | 3.10 8.8% | 2.95 7.8% | 3.18 7.8% | 3.15 10.0% | 3.15 7.4% |
| GG | 2.15 12.0% | 2.15 12.0% | 2.30 16.2% | 2.22 13.8% | 2.38 16.7% | 2.30 12.2% | 2.32 18.4% |
| NG | 1.63 8.9% | 1.63 8.9% | 1.53 10.0% | 1.59 10.2% | 1.55 10.4% | 1.57 8.7% | 1.53 12.6% |
| I2+ | 2.62 6.8% | 2.62 6.8% | 2.75 5.2% | 2.67 1.8% | 2.79 4.8% | 2.65 3.6% | 2.75 5.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice