Le Mans 1 - 0 Dunkerque — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | 8 | 13 | 3.6 | 19 |
| 2 | Reims | 9 | 4 | 5 | 0 | 19 | 11 | 8 | 3.3 | 17 |
| 3 | RED Star FC 93 | 8 | 5 | 2 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 17 |
| 4 | Nancy | 9 | 5 | 1 | 3 | 11 | 8 | 3 | 2.1 | 16 |
| 5 | Montpellier | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 1.6 | 15 |
| 6 | PAU | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | 9 | 2 | 2.2 | 14 |
| 7 | Annecy | 9 | 4 | 1 | 4 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | 13 |
| 8 | Dijon | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 16 | 0 | 3.6 | 12 |
| 9 | Sochaux | 8 | 2 | 5 | 1 | 5 | 6 | -1 | 1.4 | 11 |
| 10 | Metz | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 11 | 1 | 2.9 | 10 |
| 11 | Boulogne | 9 | 1 | 6 | 2 | 6 | 6 | 0 | 1.3 | 9 |
| 12 | Dunkerque | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.9 | 8 |
| 13 | Nantes | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 13 | -4 | 2.8 | 8 |
| 14 | Guingamp | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 15 | -4 | 2.9 | 8 |
| 15 | Grenoble | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.6 | 8 |
| 16 | Clermont Foot | 9 | 0 | 7 | 2 | 9 | 12 | -3 | 2.3 | 7 |
| 17 | Rodez | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | 18 | -4 | 4 | 7 |
| 18 | Laval | 9 | 1 | 3 | 5 | 13 | 20 | -7 | 3.7 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Reims | 5 | 2 | 3 | 0 | 13 | 9 | 4 | 4.4 | 9 |
| 3 | Metz | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 8 |
| 4 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 5 | PAU | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 6 | Dunkerque | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 7 |
| 7 | Sochaux | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 7 |
| 8 | Guingamp | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 7 |
| 9 | Nancy | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 10 | Dijon | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 11 | Laval | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 5 |
| 12 | Annecy | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 13 | Rodez | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 4 | 4 |
| 14 | Clermont Foot | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 4 |
| 15 | RED Star FC 93 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 4 |
| 16 | Nantes | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 4 |
| 17 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 18 | Grenoble | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RED Star FC 93 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3 | 13 |
| 2 | Nancy | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 10 |
| 3 | Annecy | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 9 |
| 4 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2 | 8 |
| 5 | Saint Etienne | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 7 |
| 6 | PAU | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Montpellier | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 8 | Boulogne | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 6 |
| 9 | Dijon | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3 | 6 |
| 10 | Grenoble | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 6 |
| 11 | Sochaux | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| 12 | Nantes | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 4 |
| 13 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 3 |
| 14 | Rodez | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 3 |
| 15 | Metz | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 16 | Guingamp | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 1 |
| 17 | Dunkerque | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 18 | Laval | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
Forma i statistika timova
Le Mans Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | Rodez | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.01.2026 | Nancy | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.01.2026 | Saint Etienne | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.12.2025 | Perigny | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 12.12.2025 | Annecy | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.12.2025 | Amiens | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Villeneuve-la-Garenne | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 21.11.2025 | PAU | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 15.11.2025 | Ivry | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.11.2025 | RED Star FC 93 | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Dunkerque Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | PAU | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 05.01.2026 | Montpellier | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 21.12.2025 | Strasbourg | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 12.12.2025 | Laval | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 06.12.2025 | Saint Etienne | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Abbeville | A | 0-5 (0-4) | P | O |
| 21.11.2025 | Rodez | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Boulogne | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 07.11.2025 | Boulogne | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 01.11.2025 | Reims | A | 1-2 (1-1) | P | O |