Orleans 0 - 1 Clermont Foot — rezultat
16.08.2019 18:00 • Francuska - Ligue 2
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Sochaux | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 5 |
| 9 | RED Star FC 93 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Guingamp | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 11 | PAU | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 12 | Dunkerque | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 16 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 4 |
| 3 | Rodez | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 4 | Annecy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Metz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Guingamp | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Nancy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Dunkerque | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Clermont Foot | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 10 | Sochaux | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 3 |
| 11 | Laval | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 12 | Montpellier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Grenoble | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | RED Star FC 93 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 16 | PAU | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 18 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Montpellier | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 3 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Nancy | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | RED Star FC 93 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | PAU | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Rodez | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Annecy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Grenoble | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 10 | Metz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Sochaux | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12 | Dijon | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Nantes | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 15 | Dunkerque | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 16 | Laval | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Guingamp | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Clermont Foot | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Orleans Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2019 | Guingamp | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 09.08.2019 | Guingamp | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.08.2019 | Chambly Thelle FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 26.07.2019 | Nancy | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2019 | Lens | A | 5-2 (3-1) | I | O |
| 10.05.2019 | Beziers | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.05.2019 | Ajaccio | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 26.04.2019 | Estac Troyes | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 23.04.2019 | Nancy | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.04.2019 | Stade Brestois 29 | A | 3-1 (1-0) | I | O |
Clermont Foot Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2019 | Le Havre | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 10.08.2019 | Lens | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.08.2019 | Estac Troyes | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 26.07.2019 | Chateauroux | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 17.05.2019 | Chateauroux | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 10.05.2019 | Estac Troyes | H | 2-4 (2-2) | I | O |
| 04.05.2019 | Lens | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.04.2019 | Paris FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.04.2019 | Beziers | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.04.2019 | Ajaccio | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2019 | Ligue 2 | Orleans | 2-1 (0-1) | Clermont Foot | P | O |
| 09.11.2018 | Ligue 2 | Clermont Foot | 3-0 (1-0) | Orleans | I | O |
| 20.04.2018 | Ligue 2 | Clermont Foot | 4-2 (1-1) | Orleans | I | O |
| 24.11.2017 | Ligue 2 | Orleans | 1-2 (0-1) | Clermont Foot | I | O |
| 12.05.2017 | Ligue 2 | Orleans | 2-2 (2-2) | Clermont Foot | N | O |
| 16.12.2016 | Ligue 2 | Clermont Foot | 3-0 (0-0) | Orleans | I | O |
| 17.04.2015 | Ligue 2 | Clermont Foot | 1-0 (1-0) | Orleans | I | U |
| 07.11.2014 | Ligue 2 | Orleans | 2-1 (2-0) | Clermont Foot | P | O |