PAU 3 - 3 Rodez — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | 8 | 13 | 3.6 | 19 |
| 2 | Reims | 9 | 4 | 5 | 0 | 19 | 11 | 8 | 3.3 | 17 |
| 3 | RED Star FC 93 | 8 | 5 | 2 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 17 |
| 4 | Nancy | 9 | 5 | 1 | 3 | 11 | 8 | 3 | 2.1 | 16 |
| 5 | Montpellier | 8 | 4 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 1.6 | 15 |
| 6 | PAU | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | 9 | 2 | 2.2 | 14 |
| 7 | Annecy | 9 | 4 | 1 | 4 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | 13 |
| 8 | Dijon | 9 | 3 | 3 | 3 | 16 | 16 | 0 | 3.6 | 12 |
| 9 | Sochaux | 8 | 2 | 5 | 1 | 5 | 6 | -1 | 1.4 | 11 |
| 10 | Metz | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 11 | 1 | 2.9 | 10 |
| 11 | Boulogne | 9 | 1 | 6 | 2 | 6 | 6 | 0 | 1.3 | 9 |
| 12 | Dunkerque | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.9 | 8 |
| 13 | Nantes | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 13 | -4 | 2.8 | 8 |
| 14 | Guingamp | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 15 | -4 | 2.9 | 8 |
| 15 | Grenoble | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.6 | 8 |
| 16 | Clermont Foot | 9 | 0 | 7 | 2 | 9 | 12 | -3 | 2.3 | 7 |
| 17 | Rodez | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | 18 | -4 | 4 | 7 |
| 18 | Laval | 9 | 1 | 3 | 5 | 13 | 20 | -7 | 3.7 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Reims | 5 | 2 | 3 | 0 | 13 | 9 | 4 | 4.4 | 9 |
| 3 | Metz | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 8 |
| 4 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 5 | PAU | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 6 | Dunkerque | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 7 |
| 7 | Sochaux | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 7 |
| 8 | Guingamp | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 7 |
| 9 | Nancy | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 10 | Dijon | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 11 | Laval | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 5 |
| 12 | Annecy | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 13 | Rodez | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 4 | 4 |
| 14 | Clermont Foot | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 4 |
| 15 | RED Star FC 93 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 4 |
| 16 | Nantes | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 4 |
| 17 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 18 | Grenoble | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RED Star FC 93 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3 | 13 |
| 2 | Nancy | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 10 |
| 3 | Annecy | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 9 |
| 4 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2 | 8 |
| 5 | Saint Etienne | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 7 |
| 6 | PAU | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Montpellier | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 8 | Boulogne | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 6 |
| 9 | Dijon | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3 | 6 |
| 10 | Grenoble | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 6 |
| 11 | Sochaux | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| 12 | Nantes | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 4 |
| 13 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 3 |
| 14 | Rodez | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 3 |
| 15 | Metz | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 16 | Guingamp | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 1 |
| 17 | Dunkerque | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 1 |
| 18 | Laval | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
Forma i statistika timova
PAU Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2025 | Amiens | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 06.12.2025 | Montpellier | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 29.11.2025 | SA Merignac | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.11.2025 | Le Mans | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 15.11.2025 | Trelissac | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.11.2025 | Guingamp | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 03.11.2025 | Estac Troyes | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.10.2025 | Saint Etienne | A | 6-0 (4-0) | I | O |
| 24.10.2025 | Dunkerque | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 17.10.2025 | Grenoble | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Rodez Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2025 | Guingamp | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 06.12.2025 | Estac Troyes | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Canet Roussillon | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.11.2025 | Dunkerque | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.11.2025 | Lavaur | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 07.11.2025 | Grenoble | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 31.10.2025 | Montpellier | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 28.10.2025 | Annecy | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 25.10.2025 | Amiens | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 17.10.2025 | Reims | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2025 | Ligue 2 | Rodez | 1-2 (1-1) | PAU | P | O |
| 14.02.2025 | Ligue 2 | PAU | 0-5 (0-2) | Rodez | I | O |
| 06.12.2024 | Ligue 2 | Rodez | 1-0 (0-0) | PAU | I | U |
| 13.01.2024 | Ligue 2 | Rodez | 2-1 (0-0) | PAU | I | O |
| 02.09.2023 | Ligue 2 | PAU | 2-2 (2-0) | Rodez | N | O |
| 26.05.2023 | Ligue 2 | Rodez | 2-3 (1-3) | PAU | P | O |
| 08.10.2022 | Ligue 2 | PAU | 2-2 (1-0) | Rodez | N | O |
| 08.01.2022 | Ligue 2 | PAU | 4-0 (0-0) | Rodez | P | O |
| 31.07.2021 | Ligue 2 | Rodez | 1-0 (1-0) | PAU | I | U |
| 19.01.2021 | Coupe de France | PAU | 0-0 (0-0) | Rodez | N | U |
| 16.01.2021 | Ligue 2 | Rodez | 1-0 (0-0) | PAU | I | U |
| 29.08.2020 | Ligue 2 | PAU | 1-1 (0-0) | Rodez | N | U |