Rodez 1 - 1 Dunkerque — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Sochaux | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 5 |
| 9 | RED Star FC 93 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Guingamp | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 11 | PAU | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 12 | Dunkerque | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 16 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 4 |
| 3 | Rodez | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 4 | Annecy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Metz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Guingamp | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Nancy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Dunkerque | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Clermont Foot | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 10 | Sochaux | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 3 |
| 11 | Laval | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 12 | Montpellier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Grenoble | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | RED Star FC 93 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 16 | PAU | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 18 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Montpellier | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 3 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Nancy | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | RED Star FC 93 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | PAU | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Rodez | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Annecy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Grenoble | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 10 | Metz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Sochaux | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12 | Dijon | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Nantes | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 15 | Dunkerque | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 16 | Laval | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Guingamp | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Clermont Foot | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Rodez Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.11.2025 | Lavaur | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 07.11.2025 | Grenoble | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 31.10.2025 | Montpellier | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 28.10.2025 | Annecy | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 25.10.2025 | Amiens | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 17.10.2025 | Reims | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 04.10.2025 | RED Star FC 93 | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 26.09.2025 | PAU | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 23.09.2025 | Bastia | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 19.09.2025 | Clermont Foot | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Dunkerque Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | Boulogne | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 07.11.2025 | Boulogne | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 01.11.2025 | Reims | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 28.10.2025 | RED Star FC 93 | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 24.10.2025 | PAU | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 18.10.2025 | Montpellier | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 03.10.2025 | Bastia | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.09.2025 | Amiens | H | 6-2 (4-0) | P | O |
| 23.09.2025 | Guingamp | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 19.09.2025 | Le Mans | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2025 | Ligue 2 | Rodez | 5-1 (0-1) | Dunkerque | P | O |
| 30.08.2024 | Ligue 2 | Dunkerque | 1-0 (1-0) | Rodez | I | U |
| 10.02.2024 | Ligue 2 | Rodez | 0-0 (0-0) | Dunkerque | N | U |
| 23.09.2023 | Ligue 2 | Dunkerque | 1-2 (0-1) | Rodez | P | O |
| 12.02.2022 | Ligue 2 | Dunkerque | 2-0 (2-0) | Rodez | I | U |
| 28.08.2021 | Ligue 2 | Rodez | 2-2 (0-1) | Dunkerque | N | O |
| 02.02.2021 | Ligue 2 | Dunkerque | 0-0 (0-0) | Rodez | N | U |
| 26.09.2020 | Ligue 2 | Rodez | 2-1 (1-0) | Dunkerque | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 92.8% | 95.0% | 94.4% | 93.7% | 93.5% |
| 1 | 2.66 1.8% | 2.66 1.8% | 2.65 7.0% | 2.62 6.4% | 2.62 11.2% | 2.60 8.8% | 2.65 0.0% |
| X | 3.22 3.0% | 3.22 3.0% | 3.25 0.0% | 3.30 1.5% | 3.30 0.3% | 3.35 6.3% | 3.25 1.5% |
| 2 | 2.59 4.0% | 2.59 4.0% | 2.55 8.5% | 2.72 6.7% | 2.67 11.7% | 2.60 4.0% | 2.60 2.0% |
| 0-2 | 1.81 4.2% | 1.81 4.2% | 1.80 4.3% | 1.80 2.7% | 1.84 3.7% | 1.79 5.8% | 1.80 4.3% |
| 3+ | 1.97 4.2% | 1.97 4.2% | 1.90 3.8% | 1.92 3.8% | 1.94 3.7% | 2.00 6.4% | 1.92 4.3% |
| 4+ | 3.24 6.2% | 3.24 6.2% | 3.45 7.8% | 3.25 6.6% | 3.48 6.1% | 3.60 10.8% | 3.45 6.2% |
| GG | 1.72 3.0% | 1.72 3.0% | 1.73 3.0% | 1.71 1.8% | 1.75 2.3% | 1.80 2.9% | 1.74 3.0% |
| NG | 2.01 3.4% | 2.01 3.4% | 2.00 2.4% | 2.02 1.5% | 2.05 2.4% | 1.95 4.9% | 2.00 3.8% |
| I2+ | 2.85 4.4% | 2.85 4.4% | 2.90 3.6% | 2.72 0.0% | 2.95 3.5% | 2.85 7.5% | 2.90 3.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice