Saint Etienne 2 - 2 Bastia — rezultat
13.12.2025 19:00 • Francuska - Ligue 2
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Sochaux | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 5 |
| 9 | RED Star FC 93 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Guingamp | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 11 | PAU | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 12 | Dunkerque | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 16 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 4 |
| 3 | Rodez | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 4 | Annecy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Metz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Guingamp | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Nancy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Dunkerque | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Clermont Foot | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 10 | Sochaux | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 3 |
| 11 | Laval | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 12 | Montpellier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Grenoble | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | RED Star FC 93 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 16 | PAU | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 18 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Montpellier | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 3 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Nancy | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | RED Star FC 93 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | PAU | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Rodez | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Annecy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Grenoble | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 10 | Metz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Sochaux | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12 | Dijon | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Nantes | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 15 | Dunkerque | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 16 | Laval | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Guingamp | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Clermont Foot | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Saint Etienne Domaćin
- Dao
- 3.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.12.2025 | Dunkerque | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Ecotay Moingt | H | 11-1 (7-0) | P | O |
| 22.11.2025 | Nancy | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 15.11.2025 | Quetigny | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 08.11.2025 | Estac Troyes | A | 2-3 (0-3) | P | O |
| 01.11.2025 | RED Star FC 93 | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 28.10.2025 | PAU | H | 6-0 (4-0) | P | O |
| 25.10.2025 | Annecy | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 18.10.2025 | Le Mans | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 04.10.2025 | Montpellier | A | 0-2 (0-2) | P | U |
Bastia Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.12.2025 | RED Star FC 93 | H | 0-0 | N | U |
| 29.11.2025 | Saint-Malo | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.11.2025 | Laval | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 21.11.2025 | Annecy | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 15.11.2025 | US Chateau-Malo | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 07.11.2025 | Reims | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 31.10.2025 | Clermont Foot | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.10.2025 | Nancy | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 17.10.2025 | Estac Troyes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 03.10.2025 | Dunkerque | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2024 | Ligue 2 | Bastia | 0-4 (0-2) | Saint Etienne | P | O |
| 19.12.2023 | Ligue 2 | Saint Etienne | 3-2 (2-0) | Bastia | P | O |
| 31.01.2023 | Ligue 2 | Bastia | 2-0 (0-0) | Saint Etienne | I | U |
| 30.08.2022 | Ligue 2 | Saint Etienne | 5-0 (4-0) | Bastia | P | O |
| 04.03.2017 | Ligue 1 | Bastia | 0-0 (0-0) | Saint Etienne | N | U |
| 18.09.2016 | Ligue 1 | Saint Etienne | 1-0 (0-0) | Bastia | P | U |
| 16.04.2016 | Ligue 1 | Bastia | 0-1 (0-0) | Saint Etienne | P | U |
| 30.08.2015 | Ligue 1 | Saint Etienne | 2-1 (1-1) | Bastia | P | O |
| 02.05.2015 | Ligue 1 | Bastia | 1-0 (0-0) | Saint Etienne | I | U |
| 06.12.2014 | Ligue 1 | Saint Etienne | 1-0 (0-0) | Bastia | P | U |
| 22.02.2014 | Ligue 1 | Bastia | 0-2 (0-1) | Saint Etienne | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.9% | 94.8% | 94.4% | 93.7% | 93.4% |
| 1 | 1.61 3.0% | 1.61 3.0% | 1.65 2.9% | 1.63 3.6% | 1.63 3.6% | 1.63 3.0% | 1.65 1.8% |
| X | 3.90 2.6% | 3.90 2.6% | 3.70 2.8% | 3.90 0.0% | 3.84 3.8% | 3.75 2.7% | 3.75 5.6% |
| 2 | 5.26 6.5% | 5.26 6.5% | 5.00 4.2% | 5.40 10.2% | 5.40 6.9% | 5.35 5.9% | 5.05 7.4% |
| 0-2 | 1.95 3.2% | 1.95 3.2% | 1.93 2.7% | 1.88 0.5% | 1.96 2.6% | 1.95 2.6% | 1.93 3.2% |
| 3+ | 1.82 3.7% | 1.82 3.7% | 1.78 2.7% | 1.82 0.5% | 1.82 2.7% | 1.83 2.7% | 1.79 2.2% |
| 4+ | 2.89 6.2% | 2.89 6.2% | 3.10 3.1% | 3.00 1.6% | 3.15 4.0% | 3.10 4.6% | 3.10 3.1% |
| GG | 1.81 1.6% | 1.81 1.6% | 1.83 0.0% | 1.83 1.1% | 1.89 0.0% | 1.80 7.7% | 1.83 0.0% |
| NG | 1.90 2.2% | 1.90 2.2% | 1.88 0.0% | 1.87 1.1% | 1.85 0.5% | 1.95 8.3% | 1.89 0.5% |
| I2+ | 2.65 4.3% | 2.65 4.3% | 2.75 1.8% | 2.65 2.6% | 2.78 2.1% | 2.65 0.0% | 2.75 1.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice