Saint Etienne 2 - 1 Nancy — rezultat
22.11.2025 19:00 • Francuska - Ligue 2
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 2
Tabele Francuska - Ligue 2
Ligue 2
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Reims | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 8 |
| 3 | Montpellier | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| 4 | Rodez | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4.2 | 7 |
| 5 | Nancy | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 7 |
| 6 | Annecy | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 7 | Metz | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Sochaux | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | -2 | 1 | 5 |
| 9 | RED Star FC 93 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 10 | Guingamp | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 11 | PAU | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 12 | Dunkerque | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 13 | Grenoble | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 14 | Laval | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 15 | Boulogne | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 3 |
| 16 | Clermont Foot | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 17 | Dijon | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 18 | Nantes | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 2 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 5 | 4 |
| 3 | Rodez | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 4 | Annecy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Metz | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Guingamp | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Nancy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 8 | Dunkerque | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 9 | Clermont Foot | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.7 | 3 |
| 10 | Sochaux | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 3 |
| 11 | Laval | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 12 | Montpellier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Grenoble | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | RED Star FC 93 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 1 |
| 16 | PAU | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| 17 | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 18 | Nantes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | -4 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Saint Etienne | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 2 | Montpellier | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 3 | Reims | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 4 | Nancy | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 5 | RED Star FC 93 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | PAU | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Rodez | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 3 |
| 8 | Annecy | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | Grenoble | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 4.3 | 3 |
| 10 | Metz | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Sochaux | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 12 | Dijon | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Boulogne | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 14 | Nantes | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 15 | Dunkerque | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 1 |
| 16 | Laval | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Guingamp | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Clermont Foot | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Saint Etienne Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.11.2025 | Quetigny | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 08.11.2025 | Estac Troyes | A | 2-3 (0-3) | P | O |
| 01.11.2025 | RED Star FC 93 | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 28.10.2025 | PAU | H | 6-0 (4-0) | P | O |
| 25.10.2025 | Annecy | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 18.10.2025 | Le Mans | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 04.10.2025 | Montpellier | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 27.09.2025 | Guingamp | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 23.09.2025 | Amiens | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 20.09.2025 | Reims | H | 3-2 (2-1) | P | O |
Nancy Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | GSA Tomblaine | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 07.11.2025 | Laval | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 31.10.2025 | Le Mans | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.10.2025 | Bastia | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 25.10.2025 | Montpellier | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 20.10.2025 | Amiens | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.10.2025 | Guingamp | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 26.09.2025 | Reims | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 23.09.2025 | Annecy | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 19.09.2025 | RED Star FC 93 | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2017 | Ligue 1 | Nancy | 3-1 (1-0) | Saint Etienne | I | O |
| 21.12.2016 | Ligue 1 | Saint Etienne | 0-0 (0-0) | Nancy | N | U |
| 14.12.2016 | Coupe de la Ligue | Saint Etienne | 0-1 (0-1) | Nancy | I | U |
| 04.01.2015 | Coupe de France | Saint Etienne | 0-0 (0-0) | Nancy | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 93.2% | 94.9% | 94.4% | 93.7% | 93.6% |
| 1 | 1.58 1.3% | 1.58 1.3% | 1.58 4.2% | 1.58 2.5% | 1.61 2.4% | 1.62 0.6% | 1.58 3.1% |
| X | 4.05 1.2% | 4.05 1.2% | 3.90 0.0% | 4.10 1.2% | 3.93 1.8% | 3.75 2.7% | 3.95 2.6% |
| 2 | 5.35 6.6% | 5.35 6.6% | 5.45 17.2% | 5.65 9.7% | 5.45 11.2% | 5.45 2.7% | 5.50 8.9% |
| 0-2 | 2.01 3.4% | 2.01 3.4% | 2.00 7.0% | 2.02 1.5% | 2.04 6.8% | 1.98 4.3% | 2.02 2.4% |
| 3+ | 1.77 2.9% | 1.77 2.9% | 1.73 6.1% | 1.71 0.6% | 1.76 6.0% | 1.80 4.0% | 1.72 1.8% |
| 4+ | 2.76 4.5% | 2.76 4.5% | 2.90 9.4% | 2.80 2.9% | 2.97 9.6% | 3.00 5.3% | 2.90 3.6% |
| GG | 1.79 2.9% | 1.79 2.9% | 1.80 7.1% | 1.78 1.7% | 1.83 7.0% | 1.85 5.7% | 1.82 4.0% |
| NG | 1.92 3.0% | 1.92 3.0% | 1.90 9.5% | 1.92 2.5% | 1.95 7.6% | 1.90 7.3% | 1.91 4.0% |
| I2+ | 2.56 2.4% | 2.56 2.4% | 2.60 4.0% | 2.65 5.2% | 2.68 5.9% | 2.60 4.0% | 2.62 0.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice