VVV Venlo 3 - 0 Almere City FC — rezultat
05.08.2022 18:00 • Holandija - Eerste Divisie
Mečevi iz lige Holandija - Eerste Divisie
Tabele Holandija - Eerste Divisie
Eerste Divisie
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heracles | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 12 | 19 | 4.3 | 25 |
| 2 | Almere City FC | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 7 | 15 | 2.9 | 22 |
| 3 | VVV Venlo | 11 | 7 | 1 | 3 | 30 | 18 | 12 | 4.4 | 22 |
| 4 | NAC Breda | 11 | 6 | 2 | 3 | 22 | 19 | 3 | 3.7 | 20 |
| 5 | Emmen | 10 | 6 | 1 | 3 | 22 | 18 | 4 | 4 | 19 |
| 6 | Vitesse | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 | 15 | 1 | 2.8 | 17 |
| 7 | Roda | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 8 | 2 | 1.8 | 16 |
| 8 | MVV | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 20 | -7 | 3.3 | 16 |
| 9 | FC Volendam | 10 | 5 | 0 | 5 | 22 | 17 | 5 | 3.9 | 15 |
| 10 | Waalwijk | 10 | 3 | 5 | 2 | 19 | 15 | 4 | 3.4 | 14 |
| 11 | Jong AZ | 11 | 4 | 2 | 5 | 26 | 22 | 4 | 4.4 | 14 |
| 12 | Den Bosch | 11 | 4 | 2 | 5 | 16 | 19 | -3 | 3.2 | 14 |
| 13 | Jong PSV | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | 13 |
| 14 | FC OSS | 11 | 4 | 0 | 7 | 16 | 17 | -1 | 3 | 12 |
| 15 | FC Eindhoven | 11 | 3 | 2 | 6 | 15 | 23 | -8 | 3.5 | 11 |
| 16 | De Graafschap | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 3.6 | 11 |
| 17 | Helmond Sport | 11 | 2 | 3 | 6 | 16 | 21 | -5 | 3.4 | 9 |
| 18 | Jong Ajax | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 25 | -12 | 3.8 | 8 |
| 19 | Dordrecht | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 27 | -14 | 4 | 8 |
| 20 | Jong Utrecht | 10 | 2 | 1 | 7 | 16 | 23 | -7 | 3.9 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Volendam | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 3 | 13 | 3.8 | 15 |
| 2 | Heracles | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 4 | 12 | 4 | 15 |
| 3 | VVV Venlo | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 10 | 8 | 4.7 | 13 |
| 4 | FC OSS | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3.6 | 12 |
| 5 | Almere City FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 2 | 12 |
| 6 | Emmen | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 12 |
| 7 | Roda | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 11 |
| 8 | Jong PSV | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 11 |
| 9 | Den Bosch | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 11 |
| 10 | MVV | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 10 |
| 11 | Waalwijk | 5 | 2 | 3 | 0 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 9 |
| 12 | Helmond Sport | 6 | 2 | 3 | 1 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 9 |
| 13 | NAC Breda | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 9 |
| 14 | Vitesse | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 8 |
| 15 | FC Eindhoven | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3.5 | 7 |
| 16 | Jong AZ | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 6 |
| 17 | De Graafschap | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 6 |
| 18 | Dordrecht | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 13 | -5 | 4.2 | 6 |
| 19 | Jong Utrecht | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 13 | -4 | 4.4 | 4 |
| 20 | Jong Ajax | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | NAC Breda | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 11 |
| 2 | Almere City FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 5 | 9 | 3.8 | 10 |
| 3 | Heracles | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 10 |
| 4 | VVV Venlo | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 8 | 4 | 4 | 9 |
| 5 | Vitesse | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 9 |
| 6 | Jong AZ | 6 | 2 | 2 | 2 | 19 | 16 | 3 | 5.8 | 8 |
| 7 | Emmen | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 7 |
| 8 | MVV | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 14 | -7 | 4.2 | 6 |
| 9 | Roda | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.2 | 5 |
| 10 | Waalwijk | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 5 |
| 11 | De Graafschap | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 5 |
| 12 | Jong Ajax | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 12 | -6 | 3.6 | 4 |
| 13 | FC Eindhoven | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 4 |
| 14 | Jong Utrecht | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 3 |
| 15 | Den Bosch | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 3 |
| 16 | Jong PSV | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 12 | -6 | 3.6 | 2 |
| 17 | Dordrecht | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 14 | -9 | 3.8 | 2 |
| 18 | Helmond Sport | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 0 |
| 19 | FC Volendam | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 14 | -8 | 4 | 0 |
| 20 | FC OSS | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 12 | -9 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
VVV Venlo Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 3
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2022 | Jong Utrecht | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 29.04.2022 | Excelsior | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.04.2022 | Jong Ajax | A | 6-1 (1-1) | I | O |
| 15.04.2022 | Telstar | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 08.04.2022 | NAC Breda | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 01.04.2022 | ADO Den Haag | H | 0-5 (0-1) | I | O |
| 26.03.2022 | Den Bosch | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.03.2022 | Emmen | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 14.03.2022 | Helmond Sport | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 11.03.2022 | FC Eindhoven | A | 4-0 (2-0) | I | O |
Almere City FC Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2022 | Jong AZ | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 29.04.2022 | ADO Den Haag | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.04.2022 | FC OSS | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 16.04.2022 | NAC Breda | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 08.04.2022 | FC Eindhoven | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 01.04.2022 | Excelsior | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 27.03.2022 | MVV | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 18.03.2022 | Den Bosch | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 11.03.2022 | Helmond Sport | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 07.03.2022 | Jong Utrecht | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2022 | Eerste Divisie | Almere City FC | 0-1 (0-1) | VVV Venlo | P | U |
| 21.08.2021 | Eerste Divisie | VVV Venlo | 2-1 (1-1) | Almere City FC | P | O |
| 16.12.2020 | KNVB Beker | Almere City FC | 1-4 (1-2) | VVV Venlo | P | O |
| 07.04.2017 | Eerste Divisie | VVV Venlo | 3-2 (2-2) | Almere City FC | P | O |
| 25.11.2016 | Eerste Divisie | Almere City FC | 0-2 (0-1) | VVV Venlo | P | U |