Sesvete 3 - 2 Dinamo Zagreb II — rezultat
26.02.2021 14:00 • Hrvatska - Prva NL
Tabele Hrvatska - Prva NL
First NL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Croatia Zmijavci | 9 | 6 | 1 | 2 | 15 | 7 | 8 | 2.4 | 19 |
| 2 | Jadran LP | 9 | 4 | 4 | 1 | 17 | 12 | 5 | 3.2 | 16 |
| 3 | Segesta Sisak | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 12 | 2 | 2.9 | 14 |
| 4 | Bsk Bijelo Brdo | 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.1 | 14 |
| 5 | Karlovac 1919 | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 | 12 | 0 | 2.7 | 14 |
| 6 | Mladost Zdralovi | 9 | 4 | 2 | 3 | 9 | 10 | -1 | 2.1 | 14 |
| 7 | HNK Cibalia | 9 | 3 | 4 | 2 | 9 | 10 | -1 | 2.1 | 13 |
| 8 | Dinamo Zagreb U21 | 9 | 4 | 0 | 5 | 14 | 13 | 1 | 3 | 12 |
| 9 | Orijent 1919 | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | 9 | -1 | 1.9 | 12 |
| 10 | Dubrava Zagreb | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 11 |
| 11 | Opatija | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 11 |
| 12 | Vukovar | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 17 | -3 | 3.4 | 11 |
| 13 | Sesvete | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 10 | 0 | 2.2 | 10 |
| 14 | Dugopolje | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 14 | -1 | 3 | 10 |
| 15 | Kustosija | 9 | 2 | 4 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.4 | 10 |
| 16 | Hrvace | 9 | 2 | 1 | 6 | 8 | 15 | -7 | 2.6 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Croatia Zmijavci | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3 | 12 |
| 2 | Orijent 1919 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 3 | Opatija | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 4 | Mladost Zdralovi | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 10 |
| 5 | Karlovac 1919 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 9 |
| 6 | Jadran LP | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 7 | Segesta Sisak | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 8 | Bsk Bijelo Brdo | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 8 |
| 9 | HNK Cibalia | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 8 |
| 10 | Sesvete | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 7 |
| 11 | Vukovar | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 13 | -3 | 3.8 | 7 |
| 12 | Dugopolje | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 13 | Hrvace | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 14 | Dinamo Zagreb U21 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 15 | Dubrava Zagreb | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 3 |
| 16 | Kustosija | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Zagreb U21 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 9 |
| 2 | Dubrava Zagreb | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 8 |
| 3 | Jadran LP | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 7 |
| 4 | Croatia Zmijavci | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Kustosija | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 7 |
| 6 | Segesta Sisak | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 6 |
| 7 | Bsk Bijelo Brdo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 8 | HNK Cibalia | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 9 | Karlovac 1919 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 5 |
| 10 | Vukovar | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Dugopolje | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 12 | Mladost Zdralovi | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 13 | Sesvete | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 14 | Hrvace | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 15 | Orijent 1919 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 2 |
| 16 | Opatija | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Sesvete Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.02.2021 | Opatija | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.02.2021 | Medjimurje Cakovec | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 12.02.2021 | Kustosija | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.12.2020 | Dugopolje | H | 3-3 (0-1) | N | O |
| 16.12.2020 | Junak | A | 3-1 (3-1) | I | O |
| 11.12.2020 | Inter Zapresic | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 06.11.2020 | NK Osijek II | H | 1-5 (0-1) | I | O |
| 30.10.2020 | Hrvatski Dragovoljac | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 23.10.2020 | Orijent 1919 | H | 5-4 (4-2) | P | O |
| 16.10.2020 | Dubrava Zagreb | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Dinamo Zagreb II Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2021 | HNK Hajduk Split II | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 14.02.2021 | Bsk Bijelo Brdo | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.12.2020 | Croatia Zmijavci | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 05.12.2020 | Opatija | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 02.12.2020 | Medjimurje Cakovec | H | 5-2 (2-0) | P | O |
| 29.11.2020 | Kustosija | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.11.2020 | Dugopolje | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 20.11.2020 | Inter Zapresic | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.10.2020 | Junak | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.10.2020 | NK Osijek II | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2020 | First NL | Dinamo Zagreb II | 0-2 (0-0) | Sesvete | P | U |
| 08.03.2020 | First NL | Dinamo Zagreb II | 1-2 (1-1) | Sesvete | P | O |
| 13.09.2019 | First NL | Sesvete | 3-0 (2-0) | Dinamo Zagreb II | P | O |
| 03.03.2019 | First NL | Dinamo Zagreb II | 0-0 (0-0) | Sesvete | N | U |
| 24.08.2018 | First NL | Sesvete | 1-2 (1-2) | Dinamo Zagreb II | I | O |
| 09.05.2018 | First NL | Dinamo Zagreb II | 0-2 | Sesvete | P | U |
| 11.11.2017 | First NL | Dinamo Zagreb II | 0-2 | Sesvete | P | U |
| 08.09.2017 | First NL | Sesvete | 1-1 | Dinamo Zagreb II | N | U |
| 01.04.2017 | First NL | Sesvete | 4-2 | Dinamo Zagreb II | P | O |
| 04.03.2017 | First NL | Sesvete | 2-3 | Dinamo Zagreb II | I | O |
| 01.10.2016 | First NL | Dinamo Zagreb II | 2-2 | Sesvete | N | O |