Esteghlal FC 1 - 0 Machine Sazi FC — rezultat
25.11.2020 12:45 • Iran - Persijski zaliv Pro liga
Mečevi iz lige Iran - Persijski zaliv Pro liga
Tabele Iran - Persijski zaliv Pro liga
Persian Gulf Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis FC | 8 | 5 | 2 | 1 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 17 |
| 2 | Sepahan FC | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 | 6 | 7 | 2.1 | 17 |
| 3 | Tractor Sazi | 8 | 5 | 2 | 1 | 9 | 2 | 7 | 1.4 | 17 |
| 4 | Esteghlal FC | 8 | 4 | 4 | 0 | 10 | 2 | 8 | 1.5 | 16 |
| 5 | Foolad FC | 8 | 4 | 3 | 1 | 9 | 5 | 4 | 1.8 | 15 |
| 6 | Aluminium Arak | 9 | 3 | 4 | 2 | 11 | 8 | 3 | 2.1 | 13 |
| 7 | Gol Gohar | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 7 | 3 | 2.1 | 13 |
| 8 | Chadormalu SC | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | 12 | -4 | 2.2 | 12 |
| 9 | Kheybar Khorramabad | 9 | 2 | 5 | 2 | 12 | 11 | 1 | 2.6 | 11 |
| 10 | Fajr Sepasi | 8 | 2 | 4 | 2 | 6 | 10 | -4 | 2 | 10 |
| 11 | Paykan | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.6 | 9 |
| 12 | Nassaji Mazandaran | 8 | 2 | 3 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.5 | 9 |
| 13 | Malavan | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 11 | -4 | 2.2 | 8 |
| 14 | Shams Azar Qazvin | 9 | 1 | 4 | 4 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 7 |
| 15 | ZOB Ahan | 9 | 1 | 4 | 4 | 6 | 10 | -4 | 1.8 | 7 |
| 16 | Sanat Naft | 9 | 1 | 4 | 4 | 5 | 12 | -7 | 1.9 | 7 |
| 17 | Esteghlal Khuzestan | 9 | 1 | 3 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.1 | 6 |
| 18 | Mes Shahr-e Babak | 8 | 0 | 5 | 3 | 6 | 12 | -6 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis FC | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 2 | Esteghlal FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 10 |
| 3 | Tractor Sazi | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 10 |
| 4 | Sepahan FC | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Gol Gohar | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 9 |
| 6 | Foolad FC | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 8 |
| 7 | Kheybar Khorramabad | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 8 |
| 8 | Paykan | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 6 |
| 9 | Fajr Sepasi | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 6 |
| 10 | ZOB Ahan | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 5 |
| 11 | Esteghlal Khuzestan | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 12 | Sanat Naft | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 5 |
| 13 | Aluminium Arak | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 4 |
| 14 | Nassaji Mazandaran | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 15 | Chadormalu SC | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 4 |
| 16 | Mes Shahr-e Babak | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 17 | Malavan | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 2 | 3 |
| 18 | Shams Azar Qazvin | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Aluminium Arak | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 2 | Sepahan FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 8 |
| 3 | Chadormalu SC | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 8 |
| 4 | Tractor Sazi | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 7 |
| 5 | Foolad FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 6 | Esteghlal FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0.8 | 6 |
| 7 | Persepolis FC | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 5 |
| 8 | Shams Azar Qazvin | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 5 |
| 9 | Nassaji Mazandaran | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 10 | Malavan | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 5 |
| 11 | Gol Gohar | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 12 | Fajr Sepasi | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 4 |
| 13 | Kheybar Khorramabad | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 3 |
| 14 | Paykan | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 3 |
| 15 | ZOB Ahan | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 2 |
| 16 | Sanat Naft | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 2 |
| 17 | Mes Shahr-e Babak | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 2 |
| 18 | Esteghlal Khuzestan | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 10 | -8 | 2.4 | 1 |
Forma i statistika timova
Esteghlal FC Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.11.2020 | Foolad FC | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 07.11.2020 | Mes Rafsanjan | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 26.09.2020 | Pakhtakor | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 23.09.2020 | Al-Ahli Jeddah | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 20.09.2020 | Al Shorta | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.09.2020 | Al Wahda FC | H | - | I | U |
| 14.09.2020 | Al Wahda FC | A | - | I | U |
| 03.09.2020 | Tractor Sazi | H | 2-3 | I | O |
| 26.08.2020 | Persepolis FC | A | - | I | U |
| 20.08.2020 | Shahin Bushehr | A | 1-4 (1-0) | P | O |
Machine Sazi FC Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.11.2020 | ZOB Ahan | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.11.2020 | Padideh Khorasan | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 20.08.2020 | Sanat Naft | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 15.08.2020 | Tractor Sazi | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 10.08.2020 | Pars Jonoubi JAM | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.07.2020 | Saipa | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.07.2020 | Gol Gohar | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 16.07.2020 | ZOB Ahan | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 10.07.2020 | Persepolis FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 05.07.2020 | Naft Masjed Soleyman | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.12.2019 | Persian Gulf Pro League | Esteghlal FC | 1-2 (1-1) | Machine Sazi FC | I | O |
| 23.08.2019 | Persian Gulf Pro League | Machine Sazi FC | 1-0 (0-0) | Esteghlal FC | I | U |
| 17.04.2019 | Persian Gulf Pro League | Esteghlal FC | 1-0 (0-0) | Machine Sazi FC | P | U |
| 05.11.2018 | Persian Gulf Pro League | Machine Sazi FC | 0-0 (0-0) | Esteghlal FC | N | U |
| 01.02.2017 | Persian Gulf Pro League | Machine Sazi FC | 0-3 (0-1) | Esteghlal FC | P | O |
| 11.09.2016 | Persian Gulf Pro League | Esteghlal FC | 1-1 (1-0) | Machine Sazi FC | N | U |