Esteghlal FC 3 - 2 Shams Azar Qazvin — rezultat
05.02.2026 13:00 • Iran - Persijski zaliv Pro liga
Mečevi iz lige Iran - Persijski zaliv Pro liga
Tabele Iran - Persijski zaliv Pro liga
Persian Gulf Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 19 | 5 | 14 | 2.2 | 23 |
| 2 | Sepahan FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 19 | 7 | 12 | 2.4 | 23 |
| 3 | Foolad FC | 11 | 6 | 4 | 1 | 11 | 5 | 6 | 1.5 | 22 |
| 4 | Tractor Sazi | 9 | 6 | 2 | 1 | 12 | 2 | 10 | 1.6 | 20 |
| 5 | Esteghlal FC | 10 | 5 | 5 | 0 | 12 | 3 | 9 | 1.5 | 20 |
| 6 | Chadormalu SC | 11 | 4 | 4 | 3 | 11 | 14 | -3 | 2.3 | 16 |
| 7 | Aluminium Arak | 11 | 3 | 5 | 3 | 11 | 9 | 2 | 1.8 | 14 |
| 8 | Kheybar Khorramabad | 11 | 3 | 5 | 3 | 14 | 13 | 1 | 2.5 | 14 |
| 9 | Fajr Sepasi | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 12 | -2 | 2.2 | 14 |
| 10 | Gol Gohar | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | 9 | 1 | 1.9 | 13 |
| 11 | Paykan | 11 | 3 | 4 | 4 | 10 | 11 | -1 | 1.9 | 13 |
| 12 | Nassaji Mazandaran | 11 | 2 | 5 | 4 | 7 | 10 | -3 | 1.5 | 11 |
| 13 | Esteghlal Khuzestan | 11 | 2 | 4 | 5 | 7 | 14 | -7 | 1.9 | 10 |
| 14 | ZOB Ahan | 11 | 1 | 6 | 4 | 6 | 10 | -4 | 1.5 | 9 |
| 15 | Malavan | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 14 | -5 | 2.3 | 9 |
| 16 | Shams Azar Qazvin | 10 | 1 | 4 | 5 | 7 | 12 | -5 | 1.9 | 7 |
| 17 | Sanat Naft | 10 | 1 | 4 | 5 | 5 | 15 | -10 | 2 | 7 |
| 18 | Mes Shahr-e Babak | 11 | 0 | 5 | 6 | 7 | 22 | -15 | 2.6 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Esteghlal FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2 | 13 |
| 2 | Tractor Sazi | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 1.8 | 13 |
| 3 | Sepahan FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 12 |
| 4 | Persepolis FC | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 3 | 9 | 3 | 12 |
| 5 | Foolad FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 12 |
| 6 | Gol Gohar | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 3 | 4 | 2 | 9 |
| 7 | Fajr Sepasi | 5 | 2 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.4 | 9 |
| 8 | Kheybar Khorramabad | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 8 |
| 9 | Esteghlal Khuzestan | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 10 | Paykan | 5 | 1 | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.2 | 7 |
| 11 | ZOB Ahan | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.5 | 6 |
| 12 | Aluminium Arak | 5 | 0 | 5 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 5 |
| 13 | Chadormalu SC | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 5 |
| 14 | Nassaji Mazandaran | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 5 |
| 15 | Sanat Naft | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 5 |
| 16 | Malavan | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| 17 | Mes Shahr-e Babak | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 3 |
| 18 | Shams Azar Qazvin | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 2 | 5 | 1.5 | 11 |
| 2 | Sepahan FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 1.7 | 11 |
| 3 | Chadormalu SC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 11 |
| 4 | Foolad FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 3 | 3 | 1.8 | 10 |
| 5 | Aluminium Arak | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 9 |
| 6 | Tractor Sazi | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 7 |
| 7 | Esteghlal FC | 5 | 1 | 4 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 7 |
| 8 | Kheybar Khorramabad | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 9 | Nassaji Mazandaran | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 6 |
| 10 | Malavan | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 6 |
| 11 | Paykan | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | -3 | 2.5 | 6 |
| 12 | Shams Azar Qazvin | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 5 |
| 13 | Fajr Sepasi | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 10 | -5 | 3 | 5 |
| 14 | Gol Gohar | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 4 |
| 15 | ZOB Ahan | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 3 |
| 16 | Sanat Naft | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | 8 | -7 | 1.8 | 2 |
| 17 | Esteghlal Khuzestan | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 10 | -8 | 2 | 2 |
| 18 | Mes Shahr-e Babak | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 12 | -9 | 3 | 2 |
Forma i statistika timova
Esteghlal FC Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.2
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Paykan | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 27.01.2026 | Esteghlal Khuzestan | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 23.01.2026 | ZOB Ahan | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.01.2026 | Tractor Sazi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.01.2026 | Foolad Hormozgan | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 01.01.2026 | Sepahan FC | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 28.12.2025 | Gol Gohar | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 15.12.2025 | Kheybar Khorramabad | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 10.12.2025 | Malavan | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.12.2025 | Persepolis FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Shams Azar Qazvin Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 100%
- Bez datog
- 50%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Mes Rafsanjan | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 28.01.2026 | Paykan | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 23.01.2026 | Chadormalu SC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.01.2026 | Esteghlal Khuzestan | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.01.2026 | Tractor Sazi | H | - | I | U |
| 26.12.2025 | Tractor Sazi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.12.2025 | ZOB Ahan | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.12.2025 | Gol Gohar | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.12.2025 | Kheybar Khorramabad | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.11.2025 | Persepolis FC | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2025 | Persian Gulf Pro League | Shams Azar Qazvin | 1-1 (0-0) | Esteghlal FC | N | U |
| 13.02.2025 | Hazfi Cup | Shams Azar Qazvin | 1-2 (0-0) | Esteghlal FC | P | O |
| 20.01.2025 | Persian Gulf Pro League | Esteghlal FC | 0-1 (0-0) | Shams Azar Qazvin | I | U |
| 16.08.2024 | Persian Gulf Pro League | Shams Azar Qazvin | 1-2 (0-0) | Esteghlal FC | P | O |
| 19.04.2024 | Persian Gulf Pro League | Esteghlal FC | 3-2 (1-0) | Shams Azar Qazvin | P | O |
| 02.11.2023 | Persian Gulf Pro League | Shams Azar Qazvin | 2-2 (0-1) | Esteghlal FC | N | O |