Uporedi kvote: Waterford - Galway United
19.10.2026 18:45 • Irska - Premier divizija
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,9 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 92.6% | 92.5% | 93.4% | – | 91.6% |
| 1 | 2.00 2.0% | 2.00 2.4% | 1.95 7.1% | 2.00 1.0% | 1.96 6.7% | - | 1.94 4.4% |
| X | 3.82 8.6% | 3.82 9.0% | 3.85 2.7% | 3.65 0.0% | 3.87 3.2% | - | 3.80 7.0% |
| 2 | 3.25 5.5% | 3.25 5.5% | 3.25 8.3% | 3.25 11.3% | 3.31 8.5% | - | 3.20 14.3% |
| 0-2 | 2.33 7.2% | 2.33 7.2% | 2.55 2.0% | 2.37 0.0% | - | - | 2.50 1.2% |
| 3+ | 1.48 2.0% | 1.48 2.0% | 1.45 2.0% | 1.51 0.0% | - | - | 1.46 2.1% |
| 4+ | 2.29 4.6% | 2.29 4.6% | 2.20 2.2% | 2.27 0.0% | 2.24 1.3% | - | 2.22 1.8% |
| GG | 1.47 1.4% | 1.47 1.4% | 1.42 2.1% | 1.48 0.0% | 1.45 0.0% | - | 1.43 2.1% |
| NG | 2.50 2.3% | 2.50 2.3% | 2.60 0.0% | 2.47 0.0% | 2.63 0.4% | - | 2.60 2.0% |
| I2+ | 2.16 1.8% | 2.16 1.8% | 2.20 0.0% | 2.20 0.0% | 2.21 0.9% | - | 2.18 1.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Irska - Premier divizija
Tabele Irska - Premier divizija
Premier Division
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 34 | 19 | 8 | 7 | 54 | 35 | 19 | 2.6 | 65 |
| 2 | Bohemians | 34 | 18 | 8 | 8 | 60 | 41 | 19 | 3 | 62 |
| 3 | St Patrick's Athl. | 33 | 17 | 8 | 8 | 53 | 27 | 26 | 2.4 | 59 |
| 4 | Shelbourne | 34 | 11 | 13 | 10 | 49 | 47 | 2 | 2.8 | 46 |
| 5 | Dundalk | 34 | 10 | 12 | 12 | 51 | 56 | -5 | 3.1 | 42 |
| 6 | Derry City | 33 | 9 | 14 | 10 | 45 | 44 | 1 | 2.7 | 41 |
| 7 | Galway United | 33 | 10 | 11 | 12 | 44 | 48 | -4 | 2.8 | 41 |
| 8 | Drogheda United | 34 | 9 | 10 | 15 | 41 | 54 | -13 | 2.8 | 37 |
| 9 | Waterford | 33 | 7 | 13 | 13 | 45 | 56 | -11 | 3.1 | 34 |
| 10 | Sligo Rovers | 34 | 5 | 9 | 20 | 26 | 60 | -34 | 2.5 | 24 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 17 | 13 | 3 | 1 | 33 | 15 | 18 | 2.8 | 42 |
| 2 | St Patrick's Athl. | 17 | 10 | 3 | 4 | 32 | 12 | 20 | 2.6 | 33 |
| 3 | Bohemians | 17 | 8 | 6 | 3 | 29 | 20 | 9 | 2.9 | 30 |
| 4 | Derry City | 16 | 7 | 6 | 3 | 27 | 19 | 8 | 2.9 | 27 |
| 5 | Galway United | 17 | 6 | 6 | 5 | 25 | 25 | 0 | 2.9 | 24 |
| 6 | Waterford | 16 | 4 | 9 | 3 | 22 | 19 | 3 | 2.6 | 21 |
| 7 | Dundalk | 17 | 6 | 3 | 8 | 26 | 27 | -1 | 3.1 | 21 |
| 8 | Drogheda United | 17 | 5 | 6 | 6 | 20 | 21 | -1 | 2.4 | 21 |
| 9 | Shelbourne | 17 | 4 | 5 | 8 | 25 | 28 | -3 | 3.1 | 17 |
| 10 | Sligo Rovers | 17 | 3 | 6 | 8 | 16 | 27 | -11 | 2.5 | 15 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bohemians | 17 | 10 | 2 | 5 | 31 | 21 | 10 | 3.1 | 32 |
| 2 | Shelbourne | 17 | 7 | 8 | 2 | 24 | 19 | 5 | 2.5 | 29 |
| 3 | St Patrick's Athl. | 16 | 7 | 5 | 4 | 21 | 15 | 6 | 2.2 | 26 |
| 4 | Shamrock Rovers | 17 | 6 | 5 | 6 | 21 | 20 | 1 | 2.4 | 23 |
| 5 | Dundalk | 17 | 4 | 9 | 4 | 25 | 29 | -4 | 3.2 | 21 |
| 6 | Galway United | 16 | 4 | 5 | 7 | 19 | 23 | -4 | 2.6 | 17 |
| 7 | Drogheda United | 17 | 4 | 4 | 9 | 21 | 33 | -12 | 3.2 | 16 |
| 8 | Derry City | 17 | 2 | 8 | 7 | 18 | 25 | -7 | 2.5 | 14 |
| 9 | Waterford | 17 | 3 | 4 | 10 | 23 | 37 | -14 | 3.5 | 13 |
| 10 | Sligo Rovers | 17 | 2 | 3 | 12 | 10 | 33 | -23 | 2.5 | 9 |
Forma i statistika timova
Waterford Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | Bohemians | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 09.10.2026 | Bohemians | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 18.09.2026 | Shamrock Rovers | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 14.09.2026 | Derry City | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 11.09.2026 | Dundalk | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.09.2026 | Sligo Rovers | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 28.08.2026 | St Patrick's Athl. | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 21.08.2026 | Sligo Rovers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.08.2026 | Athlone Town | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 09.08.2026 | Bohemians | H | 3-1 (3-0) | P | O |
Galway United Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | Shamrock Rovers | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 10.10.2026 | Derry City | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 25.09.2026 | Shelbourne | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 18.09.2026 | Derry City | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.09.2026 | Sligo Rovers | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 11.09.2026 | Bohemians | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 04.09.2026 | Drogheda United | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 28.08.2026 | Shelbourne | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.08.2026 | Dundalk | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 14.08.2026 | Bray Wanderers | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Premier Division | Galway United | 0-0 (0-0) | Waterford | N | U |
| 24.04.2026 | Premier Division | Waterford | 1-1 (0-1) | Galway United | N | U |
| 16.03.2026 | Premier Division | Galway United | 4-3 (2-2) | Waterford | I | O |
| 01.11.2025 | Premier Division | Waterford | 1-1 (1-1) | Galway United | N | U |
| 25.07.2025 | Premier Division | Galway United | 2-4 (0-1) | Waterford | P | O |
| 09.05.2025 | Premier Division | Waterford | 1-0 (1-0) | Galway United | P | U |
| 14.03.2025 | Premier Division | Galway United | 1-0 (0-0) | Waterford | I | U |
| 27.09.2024 | Premier Division | Waterford | 1-2 (1-0) | Galway United | I | O |
| 12.07.2024 | Premier Division | Galway United | 1-0 (1-0) | Waterford | I | U |
| 12.04.2024 | Premier Division | Waterford | 0-0 (0-0) | Galway United | N | U |
| 01.03.2024 | Premier Division | Galway United | 2-1 (0-1) | Waterford | I | O |
| 10.10.2023 | First Division | Galway United | 3-1 (2-0) | Waterford | I | O |
| 11.08.2023 | First Division | Waterford | 2-2 (2-1) | Galway United | N | O |
| 05.05.2023 | First Division | Galway United | 2-1 (1-0) | Waterford | I | O |
| 03.03.2023 | First Division | Waterford | 0-1 (0-1) | Galway United | I | U |
| 04.11.2022 | First Division | Galway United | 0-3 (0-2) | Waterford | P | O |
| 12.08.2022 | First Division | Waterford | 2-1 (1-1) | Galway United | P | O |
| 01.07.2022 | First Division | Galway United | 1-0 (0-0) | Waterford | I | U |
| 15.04.2022 | First Division | Waterford | 0-1 (0-1) | Galway United | I | U |
| 04.03.2022 | First Division | Galway United | 2-2 (0-2) | Waterford | N | O |
| 01.04.2019 | League Cup | Waterford | 2-1 (1-0) | Galway United | P | O |