Monza 2 - 2 Empoli — rezultat
Mečevi iz lige Italija - Serija B
Tabele Italija - Serija B
Serie B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 2 | Mantova | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 6 |
| 3 | Palermo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 4 | Ascoli | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 5 | Sudtirol | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 6 | Cesena | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 7 | Padova | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 8 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 9 | Pisa | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 10 | Juve Stabia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Arezzo | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 12 | Empoli | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 13 | Vicenza Virtus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 14 | Verona | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | Sampdoria | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 16 | Benevento | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 17 | Carrarese | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 18 | Catanzaro | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 4 | 0 |
| 19 | Virtus Entella | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 20 | Cremonese | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 2 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 3 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 4 | Sudtirol | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Empoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Vicenza Virtus | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 7 | Pisa | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Ascoli | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Cesena | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Padova | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Benevento | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | Modena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Juve Stabia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Catanzaro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Arezzo | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 16 | Verona | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 19 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 20 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 2 | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 3 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 4 | Ascoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 5 | Cesena | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Padova | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Arezzo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 8 | Juve Stabia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Sudtirol | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Verona | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Sampdoria | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Carrarese | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | Avellino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Benevento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 18 | Empoli | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 19 | Catanzaro | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 4 | 0 |
| 20 | Vicenza Virtus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Monza Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Mantova | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 24.04.2026 | Modena | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 17.04.2026 | Sampdoria | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 11.04.2026 | Bari | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Catanzaro | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Venezia | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.03.2026 | Reggiana | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Palermo | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Spezia | A | 4-2 (2-2) | I | O |
| 03.03.2026 | Cesena | A | 1-3 (0-2) | P | O |
Empoli Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Avellino | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | Venezia | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 19.04.2026 | Virtus Entella | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.04.2026 | Padova | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 06.04.2026 | Sampdoria | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.03.2026 | Pescara | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 17.03.2026 | Spezia | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Mantova | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 08.03.2026 | Catanzaro | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 04.03.2026 | Bari | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2025 | Serie B | Empoli | 1-1 (0-0) | Monza | N | U |
| 18.05.2025 | Serie A | Monza | 1-3 (1-0) | Empoli | I | O |
| 17.08.2024 | Serie A | Empoli | 0-0 (0-0) | Monza | N | U |
| 21.01.2024 | Serie A | Empoli | 3-0 (2-0) | Monza | I | O |
| 26.08.2023 | Serie A | Monza | 2-0 (1-0) | Empoli | P | U |
| 04.03.2023 | Serie A | Monza | 2-1 (1-0) | Empoli | P | O |
| 15.10.2022 | Serie A | Empoli | 1-0 (1-0) | Monza | I | U |
| 06.02.2021 | Serie B | Monza | 1-1 (0-1) | Empoli | N | U |
| 03.10.2020 | Serie B | Empoli | 0-0 (0-0) | Monza | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.0% | 92.4% | 95.2% | 95.2% | 94.3% | 93.2% |
| 1 | 1.77 6.6% | 1.77 6.6% | 1.70 0.0% | 1.77 5.4% | 1.73 0.6% | 1.73 1.8% | 1.76 4.1% |
| X | 3.94 1.0% | 3.95 1.3% | 3.65 4.3% | 3.70 1.4% | 3.90 9.9% | 4.00 9.6% | 3.60 2.9% |
| 2 | 4.26 11.1% | 4.27 10.9% | 4.55 6.2% | 4.65 3.3% | 4.63 10.1% | 4.30 14.9% | 4.40 6.4% |
| 0-2 | 1.99 2.6% | 2.00 3.1% | 2.05 10.8% | 2.00 8.1% | 2.06 9.6% | 2.10 11.1% | 2.03 9.7% |
| 3+ | 1.82 0.5% | 1.82 0.5% | 1.68 9.2% | 1.73 6.5% | 1.74 8.4% | 1.72 8.5% | 1.71 7.6% |
| 4+ | 2.99 1.7% | 3.00 2.0% | 2.80 15.2% | 2.75 12.7% | 2.93 12.8% | 2.80 13.8% | 2.88 11.4% |
| GG | 1.78 0.0% | 1.79 0.6% | 1.68 9.2% | 1.66 10.3% | 1.74 7.4% | 1.68 8.7% | 1.70 8.1% |
| NG | 2.04 5.7% | 2.05 6.2% | 2.05 12.0% | 2.10 13.5% | 2.07 11.3% | 2.10 10.5% | 2.07 13.7% |
| I2+ | 2.62 2.6% | 2.63 2.2% | 2.55 10.5% | 2.50 8.1% | 2.65 8.3% | 2.65 7.0% | 2.62 6.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice