Kashiwa Reysol 3 - 3 Gamba Osaka — rezultat
03.10.2026 10:00 • Japan - Liga kup
Forma i statistika timova
Kashiwa Reysol Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2026 | Imabari | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 20.09.2026 | Machida Zelvia | A | 2-4 (1-0) | P | O |
| 16.09.2026 | Jeonbuk Motors | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 11.09.2026 | Kyoto Sanga | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 06.09.2026 | Yokohama F. Marinos | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 02.09.2026 | Cerezo Osaka | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.08.2026 | Shimizu S-pulse | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 26.08.2026 | Senshu University | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 21.08.2026 | V-varen Nagasaki | H | 4-2 (1-0) | P | O |
| 14.08.2026 | Tokyo Verdy | A | 1-3 (1-1) | P | O |
Gamba Osaka Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2026 | Tokushima Vortis | H | 5-0 (1-0) | P | O |
| 20.09.2026 | Vissel Kobe | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 15.09.2026 | Cong An Nhan Dan | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | FC Tokyo | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 06.09.2026 | JEF United Chiba | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.09.2026 | V-varen Nagasaki | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 29.08.2026 | Sanfrecce Hiroshima | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.08.2026 | Biwako Shiga | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Nagoya Grampus | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Mito Hollyhock | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (24 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | J1 League | Gamba Osaka | 0-5 (0-3) | Kashiwa Reysol | P | O |
| 06.04.2025 | J1 League | Kashiwa Reysol | 1-0 (0-0) | Gamba Osaka | P | U |
| 11.08.2024 | J1 League | Kashiwa Reysol | 0-0 (0-0) | Gamba Osaka | N | U |
| 16.06.2024 | J1 League | Gamba Osaka | 2-1 (2-0) | Kashiwa Reysol | I | O |
| 16.07.2023 | J1 League | Gamba Osaka | 3-1 (1-1) | Kashiwa Reysol | I | O |
| 18.02.2023 | J1 League | Kashiwa Reysol | 2-2 (1-0) | Gamba Osaka | N | O |
| 01.10.2022 | J1 League | Gamba Osaka | 0-0 (0-0) | Kashiwa Reysol | N | U |
| 14.05.2022 | J1 League | Kashiwa Reysol | 0-1 (0-0) | Gamba Osaka | I | U |
| 26.09.2021 | J1 League | Gamba Osaka | 2-1 (2-0) | Kashiwa Reysol | I | O |
| 11.04.2021 | J1 League | Kashiwa Reysol | 1-0 (0-0) | Gamba Osaka | P | U |
| 24.10.2020 | J1 League | Gamba Osaka | 2-1 (0-0) | Kashiwa Reysol | I | O |
| 09.09.2020 | J1 League | Kashiwa Reysol | 3-0 (2-0) | Gamba Osaka | P | O |
| 06.05.2020 | J-League Cup | Kashiwa Reysol | - | Gamba Osaka | - | U |
| 16.02.2020 | J-League Cup | Gamba Osaka | 0-1 (0-1) | Kashiwa Reysol | P | U |
| 01.12.2018 | J1 League | Kashiwa Reysol | 4-2 (2-1) | Gamba Osaka | P | O |
| 18.03.2018 | J1 League | Gamba Osaka | 2-2 (1-2) | Kashiwa Reysol | N | O |
| 20.09.2017 | Emperor Cup | Gamba Osaka | 2-3 (0-1) | Kashiwa Reysol | P | O |
| 19.08.2017 | J1 League | Gamba Osaka | 0-1 (0-0) | Kashiwa Reysol | P | U |
| 05.03.2017 | J1 League | Kashiwa Reysol | 1-3 (0-1) | Gamba Osaka | I | O |
| 23.07.2016 | J1 League | Kashiwa Reysol | 3-2 (2-2) | Gamba Osaka | P | O |
| 15.04.2016 | J1 League | Gamba Osaka | 0-1 (0-0) | Kashiwa Reysol | P | U |
| 26.09.2015 | J1 League | Gamba Osaka | 3-1 (2-0) | Kashiwa Reysol | I | O |
| 23.06.2015 | J1 League | Kashiwa Reysol | 1-0 (1-0) | Gamba Osaka | P | U |
| 22.10.2014 | J1 League | Kashiwa Reysol | 1-0 (0-0) | Gamba Osaka | P | U |
| 29.04.2014 | J1 League | Gamba Osaka | 1-2 (1-2) | Kashiwa Reysol | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.9% | 92.9% | 91.5% | 91.2% | 91.8% | – | 90.0% |
| 1 | 1.64 3.1% | 1.64 3.1% | 1.65 0.0% | 1.62 0.6% | 1.61 0.6% | - | 1.64 0.6% |
| X | 3.88 4.2% | 3.88 4.2% | 3.90 1.3% | 3.90 2.5% | 4.20 1.4% | - | 3.80 1.3% |
| 2 | 4.78 2.8% | 4.78 2.8% | 4.35 2.2% | 4.50 2.3% | 4.34 2.9% | - | 4.20 2.3% |
| 0-2 | 2.17 0.5% | 2.17 0.5% | 2.25 4.7% | 2.20 3.8% | 2.26 4.6% | - | 2.25 4.7% |
| 3+ | 1.63 0.6% | 1.63 0.6% | 1.55 3.1% | 1.58 3.1% | 1.56 3.1% | - | 1.56 3.1% |
| 4+ | 2.49 1.2% | 2.49 1.2% | 2.50 3.8% | 2.42 4.0% | - | - | 2.47 5.0% |
| GG | 1.63 2.4% | 1.63 2.4% | 1.58 4.2% | 1.64 2.4% | 1.60 3.0% | - | 1.59 3.0% |
| NG | 2.14 2.9% | 2.14 2.9% | 2.20 3.8% | 2.12 3.4% | 2.18 3.8% | - | 2.20 4.8% |
| I2+ | 2.39 1.2% | 2.39 1.2% | 2.35 4.1% | 2.27 2.2% | 2.35 4.1% | - | 2.35 4.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice