Machida Zelvia 0 - 0 Kyoto Sanga — rezultat
03.10.2026 07:00 • Japan - Liga kup
Forma i statistika timova
Machida Zelvia Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2026 | Tochigi City | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 20.09.2026 | Kashiwa Reysol | H | 2-4 (1-0) | I | O |
| 12.09.2026 | Yokohama F. Marinos | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.09.2026 | Nagoya Grampus | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 02.09.2026 | Kawasaki Frontale | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Mito Hollyhock | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.08.2026 | Grulla Morioka | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 23.08.2026 | Urawa | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 15.08.2026 | JEF United Chiba | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 08.08.2026 | FC Tokyo | A | 1-5 (1-2) | P | O |
Kyoto Sanga Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2026 | Fujieda MYFC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Fagiano Okayama | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 15.09.2026 | Daejeon Citizen | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.09.2026 | Kashiwa Reysol | H | 2-3 (2-0) | I | O |
| 06.09.2026 | FC Tokyo | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 02.09.2026 | Yokohama F. Marinos | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Avispa Fukuoka | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 26.08.2026 | Maruyasu Okazaki | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Mito Hollyhock | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 15.08.2026 | Kawasaki Frontale | A | 2-2 (1-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2025 | J1 League | Kyoto Sanga | 1-1 (0-1) | Machida Zelvia | N | U |
| 06.08.2025 | Emperor Cup | Machida Zelvia | 1-0 (0-0) | Kyoto Sanga | P | U |
| 07.05.2025 | J1 League | Machida Zelvia | 1-2 (1-0) | Kyoto Sanga | I | O |
| 30.11.2024 | J1 League | Machida Zelvia | 1-0 (0-0) | Kyoto Sanga | P | U |
| 06.05.2024 | J1 League | Kyoto Sanga | 0-3 (0-1) | Machida Zelvia | P | O |
| 09.08.2021 | J2 League | Kyoto Sanga | 2-1 (1-1) | Machida Zelvia | I | O |
| 11.04.2021 | J2 League | Machida Zelvia | 0-1 (0-1) | Kyoto Sanga | I | U |
| 14.10.2020 | J2 League | Machida Zelvia | 3-0 (1-0) | Kyoto Sanga | P | O |
| 02.08.2020 | J2 League | Kyoto Sanga | 1-0 (0-0) | Machida Zelvia | I | U |
| 14.09.2019 | J2 League | Kyoto Sanga | 2-0 (0-0) | Machida Zelvia | I | U |
| 19.05.2019 | J2 League | Machida Zelvia | 2-2 (1-1) | Kyoto Sanga | N | O |
| 25.07.2018 | J2 League | Machida Zelvia | 2-1 (1-0) | Kyoto Sanga | P | O |
| 25.02.2018 | J2 League | Kyoto Sanga | 0-2 (0-2) | Machida Zelvia | P | U |
| 29.07.2017 | J2 League | Machida Zelvia | 0-2 (0-0) | Kyoto Sanga | I | U |
| 11.06.2017 | J2 League | Kyoto Sanga | 2-2 (0-1) | Machida Zelvia | N | O |
| 14.08.2016 | J2 League | Kyoto Sanga | 1-0 (0-0) | Machida Zelvia | I | U |
| 06.03.2016 | J2 League | Machida Zelvia | 1-1 (0-0) | Kyoto Sanga | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.8% | 92.8% | 91.9% | 91.6% | 91.7% | – | 90.0% |
| 1 | 1.75 1.2% | 1.75 1.2% | 1.78 1.7% | 1.80 2.9% | 1.83 2.2% | - | 1.75 1.7% |
| X | 3.65 3.4% | 3.65 3.4% | 3.40 5.6% | 3.50 5.4% | 3.39 5.6% | - | 3.35 5.6% |
| 2 | 4.30 1.4% | 4.30 1.4% | 4.30 2.4% | 4.00 0.0% | 4.02 1.3% | - | 4.15 2.5% |
| 0-2 | 1.93 7.7% | 1.93 7.7% | 1.85 11.9% | 1.87 9.7% | 1.85 11.9% | - | 1.84 11.5% |
| 3+ | 1.80 7.1% | 1.80 7.1% | 1.85 12.1% | 1.85 10.8% | 1.85 12.1% | - | 1.84 11.5% |
| 4+ | 2.88 11.2% | 2.88 11.2% | 3.25 18.2% | 2.95 13.5% | - | - | 3.25 20.4% |
| GG | 1.74 5.5% | 1.74 5.5% | 1.80 10.4% | 1.78 7.2% | 1.77 8.6% | - | 1.79 9.1% |
| NG | 1.98 6.2% | 1.98 6.2% | 1.90 10.4% | 1.92 8.6% | 1.93 9.8% | - | 1.90 9.5% |
| I2+ | 2.48 5.5% | 2.48 5.5% | 2.80 12.0% | 2.57 8.4% | 2.81 12.0% | - | 2.80 12.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice