Uporedi kvote: Incheon United - Jeju United FC
24.10.2026 05:00 • Juzna Koreja - K liga 1
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,3 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | – | 90.4% | – | – | – |
| 1 | - | - | - | 2.25 0.0% | - | - | - |
| X | - | - | - | 3.05 0.0% | - | - | - |
| 2 | - | - | - | 3.00 0.0% | - | - | - |
| 0-2 | - | - | - | 1.62 0.0% | - | - | - |
| 3+ | - | - | - | 2.17 0.0% | - | - | - |
| 4+ | - | - | - | 3.85 0.0% | - | - | - |
| GG | - | - | - | 1.90 0.0% | - | - | - |
| NG | - | - | - | 1.80 0.0% | - | - | - |
| I2+ | - | - | - | 3.10 0.0% | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Juzna Koreja - K liga 1
Tabele Juzna Koreja - K liga 1
K League 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 32 | 20 | 6 | 6 | 60 | 28 | 32 | 2.8 | 66 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 32 | 15 | 5 | 12 | 50 | 45 | 5 | 3 | 50 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 32 | 12 | 11 | 9 | 42 | 32 | 10 | 2.3 | 47 |
| 4 | Gangwon FC | 32 | 11 | 14 | 7 | 39 | 29 | 10 | 2.1 | 47 |
| 5 | Daejeon Citizen | 32 | 12 | 10 | 10 | 51 | 40 | 11 | 2.8 | 46 |
| 6 | Jeju United FC | 32 | 12 | 10 | 10 | 38 | 34 | 4 | 2.2 | 46 |
| 7 | Incheon United | 32 | 11 | 10 | 11 | 40 | 34 | 6 | 2.3 | 43 |
| 8 | FC Anyang | 32 | 10 | 12 | 10 | 39 | 47 | -8 | 2.7 | 42 |
| 9 | Pohang Steelers | 32 | 11 | 8 | 13 | 28 | 37 | -9 | 2 | 41 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 32 | 5 | 19 | 8 | 32 | 39 | -7 | 2.2 | 34 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 32 | 7 | 11 | 14 | 32 | 44 | -12 | 2.4 | 32 |
| 12 | Gwangju FC | 32 | 2 | 12 | 18 | 27 | 69 | -42 | 3 | 18 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 15 | 9 | 3 | 3 | 26 | 13 | 13 | 2.6 | 30 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 16 | 9 | 1 | 6 | 28 | 24 | 4 | 3.2 | 28 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 16 | 8 | 3 | 5 | 26 | 19 | 7 | 2.8 | 27 |
| 4 | Gangwon FC | 17 | 5 | 9 | 3 | 20 | 14 | 6 | 2 | 24 |
| 5 | Daejeon Citizen | 17 | 6 | 6 | 5 | 24 | 22 | 2 | 2.7 | 24 |
| 6 | Incheon United | 16 | 6 | 4 | 6 | 20 | 16 | 4 | 2.2 | 22 |
| 7 | Jeju United FC | 17 | 5 | 7 | 5 | 18 | 18 | 0 | 2.1 | 22 |
| 8 | FC Anyang | 15 | 4 | 5 | 6 | 17 | 27 | -10 | 2.9 | 17 |
| 9 | Pohang Steelers | 14 | 4 | 4 | 6 | 6 | 11 | -5 | 1.2 | 16 |
| 10 | Bucheon FC 1995 | 17 | 3 | 7 | 7 | 18 | 26 | -8 | 2.6 | 16 |
| 11 | Gimcheon Sangmu FC | 15 | 1 | 10 | 4 | 14 | 21 | -7 | 2.3 | 13 |
| 12 | Gwangju FC | 17 | 2 | 5 | 10 | 16 | 34 | -18 | 2.9 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 17 | 11 | 3 | 3 | 34 | 15 | 19 | 2.9 | 36 |
| 2 | FC Anyang | 17 | 6 | 7 | 4 | 22 | 20 | 2 | 2.5 | 25 |
| 3 | Pohang Steelers | 18 | 7 | 4 | 7 | 22 | 26 | -4 | 2.7 | 25 |
| 4 | Jeju United FC | 15 | 7 | 3 | 5 | 20 | 16 | 4 | 2.4 | 24 |
| 5 | Gangwon FC | 15 | 6 | 5 | 4 | 19 | 15 | 4 | 2.3 | 23 |
| 6 | Daejeon Citizen | 15 | 6 | 4 | 5 | 27 | 18 | 9 | 3 | 22 |
| 7 | Ulsan Hyundai FC | 16 | 6 | 4 | 6 | 22 | 21 | 1 | 2.7 | 22 |
| 8 | Incheon United | 16 | 5 | 6 | 5 | 20 | 18 | 2 | 2.4 | 21 |
| 9 | Gimcheon Sangmu FC | 17 | 4 | 9 | 4 | 18 | 18 | 0 | 2.1 | 21 |
| 10 | Jeonbuk Motors | 16 | 4 | 8 | 4 | 16 | 13 | 3 | 1.8 | 20 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 15 | 4 | 4 | 7 | 14 | 18 | -4 | 2.1 | 16 |
| 12 | Gwangju FC | 15 | 0 | 7 | 8 | 11 | 35 | -24 | 3.1 | 7 |
Forma i statistika timova
Incheon United Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Gangwon FC | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 09.10.2026 | Pohang Steelers | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 27.09.2026 | Gangwon FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.09.2026 | Daejeon Citizen | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Ulsan Hyundai FC | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Bucheon FC 1995 | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 05.09.2026 | FC Seoul | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.08.2026 | Jeonbuk Motors | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 26.08.2026 | FC Anyang | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 23.08.2026 | Gwangju FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Jeju United FC Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Jeonbuk Motors | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 10.10.2026 | FC Seoul | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 20.09.2026 | Gangwon FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 12.09.2026 | Bucheon FC 1995 | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 09.09.2026 | Gwangju FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Ulsan Hyundai FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | Daejeon Citizen | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Pohang Steelers | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Gimcheon Sangmu FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.08.2026 | FC Anyang | A | 2-1 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | K League 1 | Jeju United FC | 3-3 (2-2) | Incheon United | N | O |
| 25.04.2026 | K League 1 | Incheon United | 1-0 (0-0) | Jeju United FC | P | U |
| 19.10.2024 | K League 1 | Incheon United | 1-2 (0-0) | Jeju United FC | I | O |
| 10.08.2024 | K League 1 | Jeju United FC | 0-1 (0-0) | Incheon United | P | U |
| 26.06.2024 | K League 1 | Jeju United FC | 1-0 (0-0) | Incheon United | I | U |
| 06.04.2024 | K League 1 | Incheon United | 0-1 (0-0) | Jeju United FC | I | U |
| 16.09.2023 | K League 1 | Incheon United | 2-1 (1-0) | Jeju United FC | P | O |
| 10.05.2023 | K League 1 | Jeju United FC | 2-0 (1-0) | Incheon United | I | U |
| 12.03.2023 | K League 1 | Incheon United | 1-0 (1-0) | Jeju United FC | P | U |
| 11.10.2022 | K League 1 | Incheon United | 3-1 (1-0) | Jeju United FC | P | O |
| 06.09.2022 | K League 1 | Jeju United FC | 0-1 (0-0) | Incheon United | P | U |
| 18.06.2022 | K League 1 | Jeju United FC | 2-1 (1-0) | Incheon United | I | O |
| 10.04.2022 | K League 1 | Incheon United | 2-2 (2-1) | Jeju United FC | N | O |
| 11.09.2021 | K League 1 | Incheon United | 1-2 (0-1) | Jeju United FC | I | O |
| 31.07.2021 | K League 1 | Jeju United FC | 1-4 (1-1) | Incheon United | P | O |
| 17.04.2021 | K League 1 | Incheon United | 0-3 (0-1) | Jeju United FC | I | O |
| 02.11.2019 | K League 1 | Jeju United FC | 2-0 (0-0) | Incheon United | I | U |
| 18.08.2019 | K League 1 | Incheon United | 0-0 (0-0) | Jeju United FC | N | U |
| 28.05.2019 | K League 1 | Jeju United FC | 1-2 (0-0) | Incheon United | P | O |
| 02.03.2019 | K League 1 | Incheon United | 1-1 (0-1) | Jeju United FC | N | U |
| 25.08.2018 | K League 1 | Jeju United FC | 0-0 (0-0) | Incheon United | N | U |
| 05.05.2018 | K League 1 | Incheon United | 1-2 (0-1) | Jeju United FC | I | O |
| 14.04.2018 | K League 1 | Jeju United FC | 4-2 (2-1) | Incheon United | I | O |
| 21.08.2016 | K League 1 | Incheon United | 0-1 (0-1) | Jeju United FC | I | U |
| 03.07.2016 | K League 1 | Incheon United | 2-1 (0-0) | Jeju United FC | P | O |
| 13.03.2016 | K League 1 | Jeju United FC | 3-1 (1-0) | Incheon United | I | O |